Miss Miss Miss + SD

  • 49 Răspunsuri
  • 5900 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Miss Miss Miss + SD
« : Martie 24, 2020, 11:00:57 p.m. »
1. Serios ? 5 missuri in DK cu 200 agil sau in mover cu 100 agil ? e posibil asa ceva ? +

2. SD ! Toti SM sar in TP cu o super viteza ca nici nui vezi, iti scot tot SD si te mai si ucid si tu daca ai noroc sai dai 2 hituri ! fa ceva cu acest SD ca e imposibil de jucat !

3. Elf Buff 350LVL - cat timp pierdem ca sa mergem sa luam buff, uneori nui timp nu reusesti si nu esti deloc concurent cu cei ce au buff! Doar toti sunt de parerea ca buff este de prisos pe acest server si nici nu am idee cine la inventat! ca am jucat pe alte servere si nicaieri n-am vazut asa ceva! se creeaza un dizbalans total si oamenii pierd placerea de a juca.

TU chiar primesti placerea cand oamenii isi pierd nervii pe serverul tau ? De ce nu faci schimbari cand majoritatea oamenilor ce joaca aici o vor ! Aceeasi istorie pe fiecare server, aici joaca aceeasi oameni si cer mereu una si aceeasi! ce te costa sa faci setarile dupa placul jucatorilor ? la urma urmei ei isi pierd timpul aici ...

*

Offline adfg

  • ***
  • 242
  • adfg
    • Vezi Profilul
Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #1 : Martie 24, 2020, 11:16:30 p.m. »
+1  :help: :help:
0bito

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #2 : Martie 24, 2020, 11:30:14 p.m. »
Sunt de acord , foarte multe miss,cand ataci in cineva!

SD -  Care este sensul din SD ,daca chiar daca ei pozitia la gold , vine alt pt cu SD plin si te ucide din 1 hit!!!aici ruleste cine vine dupa moove care SD ,  rog sa scoti SD acesta!

ELF BUF cea mai moare prostie care este pe server , ROG SA FIE SCOS E DIZBALANS CONCRET!!!

ROG SA FIE SCOS ELF BUFFER SI SD , si de controlat AG Stamina greu se incarca pe 1-2 server se incarca diferit!

LA FEL cand bat in cineva nu zboara HITURI in el  mana si stamina am , serverul este prea incarcat !!!
« Ultima Modificare: Martie 24, 2020, 11:36:05 p.m. de ToPHaDo »
oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #3 : Martie 24, 2020, 11:58:48 p.m. »
sustin tot ce a scris autorul !
(anexat dovada sustinerii  :sarcastic:

Ca un bonus la SD borit  mai sunt si minim 2 misuri din 4 hituri.

M I N U N AT !

tu ai niste idei care nu poti sa le numesti normale...

Cine te-o sfatuit sa pui sd eu nu inteleg si din cauza la sd ai mai adugat si bufful ista care te face sa pierzi o gramada timp (nemaivorbind ca de multe ori uiti de el)

p.s. iar incepi a raspunde ca 1 robot - data trecuta asta o dus la online 'GOOD'
 sanatate



Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #4 : Martie 25, 2020, 01:24:21 a.m. »
+1 scoate sd

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #5 : Martie 25, 2020, 01:38:47 a.m. »
+1 pentru propunere de mai sus)

Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #6 : Martie 25, 2020, 03:55:03 a.m. »
+1
SD trebuie scos

Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #7 : Martie 25, 2020, 08:13:05 a.m. »
+1 scoate  SD  iobanii carbit.

*

Offline Nicole

  • ***
  • 127
    • Vezi Profilul
Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #8 : Martie 25, 2020, 12:04:24 p.m. »
sustin sa e scoata SD

Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #9 : Martie 25, 2020, 12:12:42 p.m. »
scaoterea sd!!!!!!!!!!

Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #10 : Martie 25, 2020, 12:50:57 p.m. »
Susțin ideea de scos SD

Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #11 : Martie 25, 2020, 02:01:28 p.m. »
Sustin....SD trebuie de scos,admin actioneaza ca la GOLDS nu castiga cei care pot juca,dar castiga cei care vin cu turma,in deosebi clanurile care au o turma de SM....e o prostie...fa ceva ca se pierde motivatia de a veni la golds

Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #12 : Martie 25, 2020, 02:32:11 p.m. »
Contra scoaterii SD,la golds daca un guild sta sa pazeasca in 20 de oameni,cu SD ai shanse in 1-2 party sa le strici "zidul" si sa preiai controlul,chiar si nu pe mult timp !! Strategia la gold cu SD putin difera si e mai interesanta !!!

Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #13 : Martie 25, 2020, 03:09:27 p.m. »
Contra scoaterii SD,la golds daca un guild sta sa pazeasca in 20 de oameni,cu SD ai shanse in 1-2 party sa le strici "zidul" si sa preiai controlul,chiar si nu pe mult timp !! Strategia la gold cu SD putin difera si e mai interesanta !!!

sunt total de acord cu tine! dar ideea e ca acum tu nu ai posibilitate sa iei pozitia pentru ca online e ft mare si maxim stai la gold 10-15 secunde fara pvp, sunt 3 guilduri care vin incontinuu... de asta si zic macar temporar SD si elf BUFF sa scaota pentru ca creeaza un dizbalans enorm!

Noi nu avem asa DMG ca sa batem si in SD si in HP, ramanem mereu fara stamina! Cum sa bata AE fara stamina?

De la BUFF iesa 1 milion de missuri pentru ca nu avem inca asa dmg, acolo sta kast lvl350 + kast de la EE noastra.. trebuie de adaugat tot dar pas cu pas! nu tot odata de la lvl 1 !!!

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: Miss Miss Miss + SD
« Răspuns #14 : Martie 25, 2020, 05:18:03 p.m. »
Contra scoaterii SD,la golds daca un guild sta sa pazeasca in 20 de oameni,cu SD ai shanse in 1-2 party sa le strici "zidul" si sa preiai controlul,chiar si nu pe mult timp !! Strategia la gold cu SD putin difera si e mai interesanta !!!

eu nustiu ce papura esti da se vede ca uscata rau de tot..

tot timpul am jucat cu 1 pachet +- inca vreo 2 oameni (multi pot sa confirme) si intotdeauna era posibilitatea sa te bati 1 pachet vs 2  pachete daca miinile cresteau de unde trebuie.
In situatia actuala  nu conteaza cum esti imbracat sau cit de bine joci, este favorizata doar turma.

Cum bliati voi credeti ca acum sunt mai multe sanse in 10 oameni sa bati   20 de oameni cind  eu cu ae  bat  cite 5-6 ice numa in ee ? cit timp iti trebuie  ? cita stamina trebuie ? ce sa mai zic cind in ebanii dl moover bati 4 missuri la rind cu ice ?

la ziua de azi concret dau perecast la ee ca s-o ucid...

eu simt ca adminu o sa ia in considerare ce o scris o papura dar nu ce crede 80 % din server  :declare: