Cheat

  • 10 Răspunsuri
  • 2347 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline inner

  • *
  • 11
    • Vezi Profilul
Cheat
« : Martie 21, 2020, 10:30:01 p.m. »
Salut. Verificati v-a rog aceste video, a fost inregistrat 21.03.2020 21:20-21:30.
DW murea iesind din oras, in apropierea iesirii nu era nimeni, am verificat de multe ori, pk facea ae Avasarala.
https://vimeo.com/399497640
https://vimeo.com/399498081
https://vimeo.com/399496248
« Ultima Modificare: Martie 21, 2020, 10:31:37 p.m. de inner »

*

Offline #Petrea

  • *
  • 22
  • 0bito
    • Vezi Profilul
Re: Cheat
« Răspuns #1 : Martie 22, 2020, 12:00:21 a.m. »
Nu-i cheat, a-i cazut in BUG, ea te vedea in alta parte si cind te bate iti scoate tie hp. "BESTE MU SERVER SINCE 2009 " :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Cheat
« Răspuns #2 : Martie 22, 2020, 05:44:53 a.m. »
Acum ar trebui sa fie mai putine cazuri cand se poate produce acest bug. Se fac eforturi pentru a fi eliminat complet.

*

Offline #Petrea

  • *
  • 22
  • 0bito
    • Vezi Profilul
Re: Cheat
« Răspuns #3 : Martie 22, 2020, 09:42:14 a.m. »
Acum ar trebui sa fie mai putine cazuri cand se poate produce acest bug. Se fac eforturi pentru a fi eliminat complet.
Ti-am spus, vina odata la Gold si o sa vezi tot.

*

Offline inner

  • *
  • 11
    • Vezi Profilul
Re: Cheat
« Răspuns #4 : Martie 22, 2020, 03:57:55 p.m. »
Acum ar trebui sa fie mai putine cazuri cand se poate produce acest bug. Se fac eforturi pentru a fi eliminat complet.
Multumesc de operativitate. Bafta la inlaturarea problemelor si imbunatatirea serverului.

Re: Cheat
« Răspuns #5 : Martie 22, 2020, 05:46:38 p.m. »
Wega uitete la video  nr.2 sini ma rog are asa speed de il bate asa de repede pe dw ista? Uitete cum esa udarile in el parca ar avea 300 de speed acel care bate. Chear de el este in bug uite udarile cum esa.

Re: Cheat
« Răspuns #6 : Martie 23, 2020, 05:40:39 a.m. »
dw o fakut shi swici shi tot asha in kontinui ili bate kind esha din orash timp de 10 min , la urma ingeneral nu arata cine lo omorit da ili bate cu un speed serios   , ladna presupunem ca e bag da dupa ce am skris in ceat ca sa stinga multi strike toata pa4ka lora imediat o eshit din joaka  tak shto eu nu cred in safpadenie  sa fost asa bag serios  eu nu umblu la gold da  am auzit ka tot sun itrebari  ... WEGA verifica  pe GUZGANOS  ca nu e curat  ceva acolo ...

*

Offline inner

  • *
  • 11
    • Vezi Profilul
Re: Cheat
« Răspuns #7 : Martie 23, 2020, 10:47:30 a.m. »
Azi 10:40 aproximativ, stau afk de pe mai multe ferestre la un comp cu party in Icarus, pe langa party trece KOPOHA, bk din GUZGANOS, so oprit, o stat 10 secunde si so dus, peste 20 de secunde eeshka din party face disconect, NUMA eeshka, tot normal cu voi Guzganii ? trebu otrava pentru voi.

Re: Cheat
« Răspuns #8 : Martie 23, 2020, 08:53:42 p.m. »
Cu experienta de 20 ani de cunostinta de joaca Mu online - confirm Avasala foloseste hacku si cheats. mam confruntat si eu azi cu ea

Re: Cheat
« Răspuns #9 : Martie 24, 2020, 04:14:25 p.m. »
Cu experienta de 20 ani de cunostinta de joaca Mu online - confirm Avasala foloseste hacku si cheats. mam confruntat si eu azi cu ea
Admin tu macar incerci sa controlezi? - Eu garantez ca nu e BUG visual - eu cunosc procesul in care apar aceste buguri visual. Avasarala iese din oras fuge in sus- eu merg din urma(EU ERAM DE JOS) - ea ma ucide cu ICE DE SUS - cauta in loguri pe ziua cind am scris mesajul precedent aprox la ora 20:20 uite la ce range mau ucis, pune orice doi jucatori la asa distanta - si vei vedea ca nici nu e posibil de SUS sa vezi jucatorul de jos- tu ar trebui sa ai si cords la la momentul cind ma ucis - Zoom Hack sau 3d camera. undes actiunele?

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: Cheat
« Răspuns #10 : Martie 24, 2020, 09:31:01 p.m. »
Cu experienta de 20 ani de cunostinta de joaca Mu online - confirm Avasala foloseste hacku si cheats. mam confruntat si eu azi cu ea
20 de ani experienta in joaca MU online  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: (degeaba ai pierdut 20 de ani , daca tot nu intselegi cum lucreaza bugurile aici pe server , care au deacum vrio 5 ani minim))
poti sa scrii fraza asta in CV cind o sa te angajezi la vriun post de munca nou ))) experientatul !!!)))