Regenerare AG/Stamina!

  • 2 Răspunsuri
  • 1082 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

JackAss

Regenerare AG/Stamina!
« : Martie 19, 2020, 05:28:36 p.m. »
imi pare mie sau regenerarea are loc destul de greu față de servere precedente ? am atras atenția mai demult , acum o inceput sa bata in ochi. Ai putea sa dai un check Rayness? Mersi.

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: Regenerare AG/Stamina!
« Răspuns #1 : Martie 21, 2020, 02:18:44 p.m. »
imi pare mie sau regenerarea are loc destul de greu față de servere precedente ? am atras atenția mai demult , acum o inceput sa bata in ochi. Ai putea sa dai un check Rayness? Mersi.
regenerarea la SD merge foarte greu si la bmg si dw si dk, am verificat toate clasele . presupun ca este din cauza ca serverul tarmazeste si nu reusheste sa proceseze informatia cu 300-350 de oameni online pe acelash server si se formeaza delay!

*

JackAss

Re: Regenerare AG/Stamina!
« Răspuns #2 : Martie 21, 2020, 04:25:38 p.m. »
imi pare mie sau regenerarea are loc destul de greu față de servere precedente ? am atras atenția mai demult , acum o inceput sa bata in ochi. Ai putea sa dai un check Rayness? Mersi.
regenerarea la SD merge foarte greu si la bmg si dw si dk, am verificat toate clasele . presupun ca este din cauza ca serverul tarmazeste si nu reusheste sa proceseze informatia cu 300-350 de oameni online pe acelash server si se formeaza delay!
cred și eu așa, enervant bk practic nu bate pe spot. 100 pk 4 zile am sters....