BC,DS,BUFFER

  • 2 Răspunsuri
  • 1345 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

BC,DS,BUFFER
« : Martie 18, 2020, 01:40:07 p.m. »
S-te Admin. poate rezolvi cumva problema cu bc-ds ?
in mod normal BC 15 oameni - ds 20...
aici 10 si in ds nu stiu cat, majoritatea jucatorilor is nivel mare ~ 50% jucatori is bc6 ds5.
rugam sa ridici aceste indice la 15 bc 20-25 ds... si daca e posibil de deschis inca un server pentru aceste evente! in caz contrariu se primeste kkt - nimeresc nu toti doritorii,nimeresc parti de party de obicei dusmani si nimeni nu face nici exp si nimeni nu se unesc - useless!!!
BC reward propun sa se schimbe pentru bc, bc7 - kundum 3,bc6 k2,bc5 k1, caci reiturile sunt mari si multe reward questuri sunt useless pentru asa reituri. Scoate buffer din server 2! el este necesar la PvE nu la PvP - bagal pe primu server si numai pina la lvl ~200-240. avind drop prost la items in comparatie cu alte versiuni de wega ce am jucat, acolo la lvl 220-250 eram in set +13 simplu din medals - aici e istorie cu brinza si fara patrunjel! Merci
Ds5 server 2... dupa 5 minute apare mob din kalima (Death Angel), monstri din aida bat cate 3, Death Angel bate 450-560 - normal ?>>>>
« Ultima Modificare: Martie 18, 2020, 02:09:05 p.m. de absats »

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: BC,DS,BUFFER
« Răspuns #1 : Martie 18, 2020, 04:01:11 p.m. »
S-te Admin. poate rezolvi cumva problema cu bc-ds ?
in mod normal BC 15 oameni - ds 20...
aici 10 si in ds nu stiu cat, majoritatea jucatorilor is nivel mare ~ 50% jucatori is bc6 ds5.
rugam sa ridici aceste indice la 15 bc 20-25 ds... si daca e posibil de deschis inca un server pentru aceste evente! in caz contrariu se primeste kkt - nimeresc nu toti doritorii,nimeresc parti de party de obicei dusmani si nimeni nu face nici exp si nimeni nu se unesc - useless!!!
BC reward propun sa se schimbe pentru bc, bc7 - kundum 3,bc6 k2,bc5 k1, caci reiturile sunt mari si multe reward questuri sunt useless pentru asa reituri. Scoate buffer din server 2! el este necesar la PvE nu la PvP - bagal pe primu server si numai pina la lvl ~200-240. avind drop prost la items in comparatie cu alte versiuni de wega ce am jucat, acolo la lvl 220-250 eram in set +13 simplu din medals - aici e istorie cu brinza si fara patrunjel! Merci
Ds5 server 2... dupa 5 minute apare mob din kalima (Death Angel), monstri din aida bat cate 3, Death Angel bate 450-560 - normal ?>>>>

Ce tine de server  2 DS, total deacord , 1 server este full, nu mai ai treaba sa intri  in 2 secunde este full, WEGA rezolva situatia cu server2 ds

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: BC,DS,BUFFER
« Răspuns #2 : Martie 18, 2020, 06:09:25 p.m. »
In BC limita deocamdata nu poate fi mai mare de 10. In DS este 25.

Pe server 2 Elf Buffer e cu damage si defense similar unui Energy Elf de nivel ~ 350 si e utilizat in PvP.

Pe server 2 au fost aplicate modificari pentru DS.