WEGA MU CLASSIC

  • 1266 Răspunsuri
  • 161395 Vizualizări

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #570 : Aprilie 30, 2020, 07:47:11 a.m. »
wa rebeata pohui  de tot ….unik exe kare si ince e imbrakat poate makar si din  drakoni in lora unik sa kada ... skoate SD si  se normalizeaza tat))))  Problema e in SD da nu in haine unik  sau exe decriment si tot asa …….shi vats dae…...t de bc ds top sini si ce are ,....are bravo lor so staruit sa aiba …...SKOATE SD ISTA shi icred ka elfu tot e lishnii pina acum el nu era si era tot zbs la eventuri ..
« Ultima Modificare: Aprilie 30, 2020, 07:50:26 a.m. de TommyJerry »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #571 : Aprilie 30, 2020, 11:31:23 a.m. »
Pe server 2 si server 3 dropul ancient in BC 7 si DS 6 a crescut.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #572 : Aprilie 30, 2020, 02:42:21 p.m. »
Admin ( de ce se pun 5-6 cercuri la  Boss ) si nici nu se srie pe forum .

*

Offline atvmtv

  • **
  • 80
  • Best of EE =)
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #573 : Aprilie 30, 2020, 05:59:00 p.m. »
Mai faceti vreo 3500 de restarturi va rog !! Imi trebu la git !!
top 1 .... top ee !!!

*

Offline Shiupearka

  • **
  • 64
  • ucigash central :-)
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #574 : Aprilie 30, 2020, 07:06:48 p.m. »
Domnu Admin eu team rugat sa mareshti HP la boss k7 !!dap nu chiar atita sabati in 3 dw fara pvp1:30 minute :D ma inchipui ce o sa fie cind o sa fie pvp !:D din nou  4-5 ore la boss :D (deja mai bine pleci bc dupa unic :))

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #575 : Aprilie 30, 2020, 09:30:28 p.m. »
eu team rugat sa mareshti HP la boss k7   <<<< inca teo ruga licino el   ….. baietii kit scriu de  SD  Fire slash  si tot asa mai departe bag le Elf  sta  xz unde si da baff ….. pin pt ….asta e ceva ok da aici teo rugat si tu srazu  ai marit hp …...

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #576 : Mai 01, 2020, 07:28:16 a.m. »
Domnu Admin eu team rugat sa mareshti HP la boss k7 !!dap nu chiar atita sabati in 3 dw fara pvp1:30 minute :D ma inchipui ce o sa fie cind o sa fie pvp !:D din nou  4-5 ore la boss :D (deja mai bine pleci bc dupa unic :))

Adica bagurile care trebuie de regulat nu se poate de facut...
dar pe aista ca tio rugat special ca so dus la res si nui trebuie boss ) admin repede ai facut ? oare e normal ?

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #577 : Mai 01, 2020, 11:01:50 a.m. »
Pe server 2 si server 3 dropul ancient in BC 7 si DS 6 a crescut.


Daca exista asa posibilitate, rog sa explicati in % cat este aceasta majorare si ca comparatie cu primul procent cand a fost introdus ancient in drop bc/ds:
exemplu:
1.la introducere 3% din drop bc/ds
2.la moment 0,001 din drop bc/ds

Multumesc anticipat !

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #578 : Mai 01, 2020, 11:46:14 a.m. »
wa rebeata pohui  de tot ….unik exe kare si ince e imbrakat poate makar si din  drakoni in lora unik sa kada ... skoate SD si  se normalizeaza tat))))  Problema e in SD da nu in haine unik  sau exe decriment si tot asa …….shi vats dae…...t de bc ds top sini si ce are ,....are bravo lor so staruit sa aiba …...SKOATE SD ISTA shi icred ka elfu tot e lishnii pina acum el nu era si era tot zbs la eventuri ..
SD cand o fost introdus a fost cateva testari si s-a hotarat sa se introduca, asta o fost prin 2017 sau 2018, nu cred ca se va scoate SD si nu plange degeaba, dupa 3 relouduri SD nu se simte, acuma ii mai interesant PVP macar reusesti sa dai o "padace" cand ii "measo" , si "i to" nu tot timpul, tu nu intelegi ca SM cade dintr-un ice, mai ales ca sunt deja ae cu Reloud si tare multi din pvp inca-s lvl 350, mai ales ca sunt baguri vizuale levie ca nici nu vezi inamicul da el te vede si te bate, exemplu eu vad BMG ca sta la distanta , da el ma ucide cu fireslash...

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #579 : Mai 01, 2020, 11:51:08 a.m. »
Domnu Admin eu team rugat sa mareshti HP la boss k7 !!dap nu chiar atita sabati in 3 dw fara pvp1:30 minute :D ma inchipui ce o sa fie cind o sa fie pvp !:D din nou  4-5 ore la boss :D (deja mai bine pleci bc dupa unic :))
ahaha, mareste Hp ca nu dovedim sa ne stringem la boss si el deam nui.... oi oi oi nu asa de mult hp ca noi iaka neam strins si am batut in el 1.5 ore in tokmai 3 DW.... patani eu HZ da eu tin minte cum noi luam bossu in pvp de 4 party de la fiecare guild da nu cum amuia intra cate un PT din fiecare guild in K7 si hai sa luam bossu...

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #580 : Mai 02, 2020, 01:11:31 p.m. »
Cateva actualizari. Va fi marit drop ancient in BC 7 si DS 6 pe server 1. O posibila corectare completa pentru cazurile cand DW poate fi vazut la distanta dupa teleport (pentru moment doar pe server 2). Modificarile vor fi aplicate maine dimineata dupa restart.
« Ultima Modificare: Mai 02, 2020, 01:22:30 p.m. de Rayness »

*

Offline inner

  • *
  • 11
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #581 : Mai 03, 2020, 03:11:03 p.m. »
Cateva actualizari. Va fi marit drop ancient in BC 7 si DS 6 pe server 1. O posibila corectare completa pentru cazurile cand DW poate fi vazut la distanta dupa teleport (pentru moment doar pe server 2). Modificarile vor fi aplicate maine dimineata dupa restart.
Nu ai mentionat ca ai schimbat ceva la spoturi, de ce leai schimbat? aveam un spot in Aida unde obisnuiam sa stau AFK ca in kanturu nu pot sta ca nu ma tin, pentru ca pe serveru ista abea acum so gandit sa adauge ancient pe bc ds, cand se termina carantina si mergem la lucru, pana acum nu a fost nevoie, si acum a stricat si spotu ista, pe bune, saionara

*

Offline josefina

  • ***
  • 110
  • Сильный рычит, бессильный - визжит.
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #582 : Mai 03, 2020, 03:28:30 p.m. »
am asa o impresie ca numai valuri v tazike cu dropu Ancient in BC7 si DS6.
Vorba ceia: "он есть но он нет..."
Храбрый узнается на войне, мудрый - в гневе, друг - в нужде.

*

Offline Anonym

  • *
  • 44
  • Be happy )
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #583 : Mai 03, 2020, 07:18:31 p.m. »
Surprins placut sa vad ca cad items exe +L din monstri...nu am mai intilnit pina acum..

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #584 : Mai 03, 2020, 08:01:16 p.m. »
Castle Siege e preconizat pentru data de 10.05. Eventul va fi organizat intr-un aranjament special. Alianta castigatoare va detine castelul si va avea acces catre Land of Trials timp de 2 zile. Dupa 2 zile, castelul va trece in posesie neutra. Urmatoarele batalii vor fi anuntate pe parcurs. Inregistrarea va incepe vineri, iar sambata vor fi colectate Sign of Lord.


Nu ai mentionat ca ai schimbat ceva la spoturi, de ce leai schimbat? aveam un spot in Aida unde obisnuiam sa stau AFK ca in kanturu nu pot sta ca nu ma tin, pentru ca pe serveru ista abea acum so gandit sa adauge ancient pe bc ds, cand se termina carantina si mergem la lucru, pana acum nu a fost nevoie, si acum a stricat si spotu ista, pe bune, saionara

Modificari la spoturi nu au fost.

am asa o impresie ca numai valuri v tazike cu dropu Ancient in BC7 si DS6.
Vorba ceia: "он есть но он нет..."

Este nici prea mult, nici prea putin.
« Ultima Modificare: Mai 03, 2020, 10:30:07 p.m. de Rayness »