WEGA MU CLASSIC

  • 1266 Răspunsuri
  • 161382 Vizualizări

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1110 : Iunie 17, 2020, 12:07:44 a.m. »
Problema asta a aparut dupa restart, am fost BC citeva zile in urma, cind era Balgassu luat, fix asa in 3, 2000-2500 exp(cu seal), acum dupa restart am fost BC primesc 1100-1700.
Diferenta nu e de 25% cum ar trebui sa fie, caci nu e luat acum Balgassu, diferenta e mult mai mare.
Wega verifica te rog, dupa restart a disparut undeva 25% de exp. (inafara de -25% exp de la Balgass)
« Ultima Modificare: Iunie 17, 2020, 12:10:52 a.m. de llsoccerll »

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1111 : Iunie 17, 2020, 01:37:49 a.m. »
Wega , uite la exp meu  am 2 sm in pt 1 dk 1 elf si am SEAL  si sunt lvl 340 ,si uite ce exp eu am , tu socoti asta normal?

http://piccy.info/view3/13859651/39b54198a203dd6ef3a3e99ed90598c7/

si uite ce exp are elf la primii mobi in ds 6 lvl 385, nu uitam ca nui balgass , nu vreai sa cresti exp si la reload 2 , ori sa scazi inapoi exp la reload 1?!!

http://piccy.info/view3/13859653/e63b01f4ae822de8a0924a4b470d8f19/

« Ultima Modificare: Iunie 17, 2020, 01:39:49 a.m. de ToPHaDo »
oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1112 : Iunie 17, 2020, 02:58:57 a.m. »
Si acum, pina rezolvi aceasta problema(deja nu e prima data), mai trece o saptamina din Seal.
Intreaba-te, cam cum se simte lumea asta care mereu cumpara Seal si o dau in bara?! Cit exp a fost pierdut din cauza asta?!

P.S. Sper sa faci un pas corect de data asta.

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1113 : Iunie 17, 2020, 04:25:57 a.m. »
Rayness parca ai promis la urmatorul restart o sa adaugi Illusion temple, ce se aude? :help:
Не лень качать кучу твинков?😁
a kto skozal shto ea ih ka4eati budu? u minea dostato4no twinkov iz teh kto zabil na igru + tut daje ne delo v twinkah.
ego za iazik nikto ne teanul, on sam skozal shto dobavit illusion a ego ciot ne vidno!

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1114 : Iunie 17, 2020, 11:36:34 a.m. »
Pentru caracterele cu 2 reloaduri modificari nu au fost, doar CryWolf nu e aparat.

Cei care sunt in top, vor ramane in continuare in top. Se va micsora diferenta de nivele. Aceste modificari sunt benefice pentru incepatori.

Sondaj
https://www.surveymonkey.com/r/L9WVB7P

Rayness parca ai promis la urmatorul restart o sa adaugi Illusion temple, ce se aude? :help:

Va fi in urmatoarele actualizari.
« Ultima Modificare: Iunie 17, 2020, 11:40:13 a.m. de Rayness »

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1115 : Iunie 17, 2020, 11:57:09 a.m. »
sau adunat toate niorlaiturile aici, ooo blea eu nam dormit noptile eu n-am facut sex n-am vazut copiii am stat in mu si am dracit...dar acuma aistea repede ridica 2 relouduri - nu-i cinstit :wacko: :gamer3: :gamer3:
ma rad cu lacrimi ca sunteti prosti.
ladno daca serios :
1. carei pricolu sa joci in hard ??? pvp sau sa ridici lvl???
2. vreai pvp sa fie interesant dar vreai diferenta de lvl sa fie de peste 100 lvl??? adica recunoasteti ca aveti prioritate numai din staturi dar miinele cresc din genunchi si nica tolc din minte...sau totusi dai dovada ca esti puternic si accepti un pvp cat de cat interesant???
3. wega drept o zis toti care sunt in top vor ramine pe locurile lor doar ca se va micsora diferenta de lvl de la 200 la 100.
4. ati vrut hard la ce naiba plingeti sa va ridice exp??? ducetiva pe servere saravie acolo exp do.uia!!!
 p.s.   si astept care niorlait imi va scrie comentarii de 2 bani si va incerca sa demonstreze ca e mai destept decat este... foc la ghete !!!

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1116 : Iunie 17, 2020, 01:44:59 p.m. »
sau adunat toate niorlaiturile aici, ooo blea eu nam dormit noptile eu n-am facut sex n-am vazut copiii am stat in mu si am dracit...dar acuma aistea repede ridica 2 relouduri - nu-i cinstit :wacko: :gamer3: :gamer3:
ma rad cu lacrimi ca sunteti prosti.
ladno daca serios :
1. carei pricolu sa joci in hard ??? pvp sau sa ridici lvl???
2. vreai pvp sa fie interesant dar vreai diferenta de lvl sa fie de peste 100 lvl??? adica recunoasteti ca aveti prioritate numai din staturi dar miinele cresc din genunchi si nica tolc din minte...sau totusi dai dovada ca esti puternic si accepti un pvp cat de cat interesant???
3. wega drept o zis toti care sunt in top vor ramine pe locurile lor doar ca se va micsora diferenta de lvl de la 200 la 100.
4. ati vrut hard la ce naiba plingeti sa va ridice exp??? ducetiva pe servere saravie acolo exp do.uia!!!
 p.s.   si astept care niorlait imi va scrie comentarii de 2 bani si va incerca sa demonstreze ca e mai destept decat este... foc la ghete !!!
Кто-то не спал и уделял этой игре практически все свое время , ходили бц дс ,мониторили и благодаря этому и вырвались в топ ,делая упор на кач. А кто-то просто ставил на афк в таркане или калима 4-5 и пишет про разницу в пвп из-за лвл ? У всех были равные возможности ,я тебе больше скажу ,в топ 10 сейчас те ,кто начал играть спустя неделю-две после открытия ,и ничего ,не ноют тут на форуме . А потому что вы будете писать ? - У НИХ У ВСЕХ ЕКЗ СЕТЫ НА 13 С 3 ОПЦ, АДМИН ДОБАВЬ КУНДУМЫ В ГОС!
Я не против того ,чтоб подняли эксп ,но если уже сделали это ,то подними его всем ! Да,сделай барьер , после 2-3 релоада меньше чем на 0-1,но хоть что-то.
Рэйнесс ,деньги тебе приносят парни с топа ,а не с конца списка)
Смешно

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1117 : Iunie 17, 2020, 01:52:41 p.m. »
Baaaaiiii lumeee , eu prima data vad sincer numai pe serveru ista , ca oameni sa se intreaca pe sit in top , ei sa fie numai in top si gata , vai de capu vostru , maica domnului , VOII seriossss bl??? , poate si alti oameni care au 0,1 relod vreau sa ajunga nuuu?, asta e problema voastra ca nu ati dormit ca niste oameni normali , da alergati la bc/ds si spot inapoi ca ninormali , oameni adecvati noaptea dorm daca nu ati stiut , linistitiva alooooo cica eu fac 1 lvl , da ei fac 5-6 , siii? , lasa sa te ajuga oameni sa te bate si ei pe tine de pe spot sa simti oleaca si tu oleaca de foc la “cur” ,cum voi dati gz Din toata orasele , chiar si in tarkan ..... sincer ma zic prima data vad asa oameni care nimic pastaiana nu le place , orice nu ar face wega pastaiana se gasesc destepti care urla ca naahhh tu asta ai facutt bla bla bla bla .....

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1118 : Iunie 17, 2020, 02:02:21 p.m. »
Vanguiu cum acus Rayness adauga Illusionu , si pur si simolu intru le forum si vad cum deja unii urla si pling ca pentru el a adaugat illusionu ca unii de acolo se imbraca da unii nu , ahahaha deja simt , eu am inteles pe wega nimic nu trebuie de adaugat , ca oricum la nimeni pastaiana ceva nu-i place

*

Orange

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1119 : Iunie 17, 2020, 03:14:32 p.m. »
sau adunat toate niorlaiturile aici, ooo blea eu nam dormit noptile eu n-am facut sex n-am vazut copiii am stat in mu si am dracit...dar acuma aistea repede ridica 2 relouduri - nu-i cinstit :wacko: :gamer3: :gamer3:
ma rad cu lacrimi ca sunteti prosti.
ladno daca serios :
1. carei pricolu sa joci in hard ??? pvp sau sa ridici lvl???
2. vreai pvp sa fie interesant dar vreai diferenta de lvl sa fie de peste 100 lvl??? adica recunoasteti ca aveti prioritate numai din staturi dar miinele cresc din genunchi si nica tolc din minte...sau totusi dai dovada ca esti puternic si accepti un pvp cat de cat interesant???
3. wega drept o zis toti care sunt in top vor ramine pe locurile lor doar ca se va micsora diferenta de lvl de la 200 la 100.
4. ati vrut hard la ce naiba plingeti sa va ridice exp??? ducetiva pe servere saravie acolo exp do.uia!!!
 p.s.   si astept care niorlait imi va scrie comentarii de 2 bani si va incerca sa demonstreze ca e mai destept decat este... foc la ghete !!!
Кто-то не спал и уделял этой игре практически все свое время , ходили бц дс ,мониторили и благодаря этому и вырвались в топ ,делая упор на кач. А кто-то просто ставил на афк в таркане или калима 4-5 и пишет про разницу в пвп из-за лвл ? У всех были равные возможности ,я тебе больше скажу ,в топ 10 сейчас те ,кто начал играть спустя неделю-две после открытия ,и ничего ,не ноют тут на форуме . А потому что вы будете писать ? - У НИХ У ВСЕХ ЕКЗ СЕТЫ НА 13 С 3 ОПЦ, АДМИН ДОБАВЬ КУНДУМЫ В ГОС!
Я не против того ,чтоб подняли эксп ,но если уже сделали это ,то подними его всем ! Да,сделай барьер , после 2-3 релоада меньше чем на 0-1,но хоть что-то.
Рэйнесс ,деньги тебе приносят парни с топа ,а не с конца списка)
Смешно

Заметь , комментируют про топы только те с конца )
 Я поддерживаю твой слова !
П.С : вега расчитывает  на то , что у этих с конца появится желания нас обогнать , и наконец-то начнут Донатить хоть что то ...

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1120 : Iunie 17, 2020, 03:59:06 p.m. »
sau adunat toate niorlaiturile aici, ooo blea eu nam dormit noptile eu n-am facut sex n-am vazut copiii am stat in mu si am dracit...dar acuma aistea repede ridica 2 relouduri - nu-i cinstit :wacko: :gamer3: :gamer3:
ma rad cu lacrimi ca sunteti prosti.
ladno daca serios :
1. carei pricolu sa joci in hard ??? pvp sau sa ridici lvl???
2. vreai pvp sa fie interesant dar vreai diferenta de lvl sa fie de peste 100 lvl??? adica recunoasteti ca aveti prioritate numai din staturi dar miinele cresc din genunchi si nica tolc din minte...sau totusi dai dovada ca esti puternic si accepti un pvp cat de cat interesant???
3. wega drept o zis toti care sunt in top vor ramine pe locurile lor doar ca se va micsora diferenta de lvl de la 200 la 100.
4. ati vrut hard la ce naiba plingeti sa va ridice exp??? ducetiva pe servere saravie acolo exp do.uia!!!
 p.s.   si astept care niorlait imi va scrie comentarii de 2 bani si va incerca sa demonstreze ca e mai destept decat este... foc la ghete !!!
Кто-то не спал и уделял этой игре практически все свое время , ходили бц дс ,мониторили и благодаря этому и вырвались в топ ,делая упор на кач. А кто-то просто ставил на афк в таркане или калима 4-5 и пишет про разницу в пвп из-за лвл ? У всех были равные возможности ,я тебе больше скажу ,в топ 10 сейчас те ,кто начал играть спустя неделю-две после открытия ,и ничего ,не ноют тут на форуме . А потому что вы будете писать ? - У НИХ У ВСЕХ ЕКЗ СЕТЫ НА 13 С 3 ОПЦ, АДМИН ДОБАВЬ КУНДУМЫ В ГОС!
Я не против того ,чтоб подняли эксп ,но если уже сделали это ,то подними его всем ! Да,сделай барьер , после 2-3 релоада меньше чем на 0-1,но хоть что-то.
Рэйнесс ,деньги тебе приносят парни с топа ,а не с конца списка)
Смешно
iata si primu niorlait... nu tie in parte sa-ti raspund , eu am inceput sa joc cand in top erau 350 lvl (nustiu cat timp a trecut de la inceput) , dar acum smelo la pvp tin piept la toti din top, da 1v1 nu -l bat pe niciunu diferenta de iteme si etc... dar nime nu se plinge ca ei au asa seturi, bravo lor ca au putut face rost insamna ca au muncit ca sa aiba asa seturi... eu foarte ingust am atins tema de exp nu trebuie sa faci abateri la iteme si alt ceva, da voi ati fost bc ds inseamna ca aveti mai mult drop aveti mai bune iteme , ce crezi ca la afk stringi multe jevel-uri sau iteme bune ??? de ce faci referire la iteme daca aici merge vorba stroga de exp???
p.s. hai care-i urmatorul carea vrea sa demonstreze ca e mai destept decat este???

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1121 : Iunie 17, 2020, 05:56:50 p.m. »
sau adunat toate niorlaiturile aici, ooo blea eu nam dormit noptile eu n-am facut sex n-am vazut copiii am stat in mu si am dracit...dar acuma aistea repede ridica 2 relouduri - nu-i cinstit :wacko: :gamer3: :gamer3:
ma rad cu lacrimi ca sunteti prosti.
ladno daca serios :
1. carei pricolu sa joci in hard ??? pvp sau sa ridici lvl???
2. vreai pvp sa fie interesant dar vreai diferenta de lvl sa fie de peste 100 lvl??? adica recunoasteti ca aveti prioritate numai din staturi dar miinele cresc din genunchi si nica tolc din minte...sau totusi dai dovada ca esti puternic si accepti un pvp cat de cat interesant???
3. wega drept o zis toti care sunt in top vor ramine pe locurile lor doar ca se va micsora diferenta de lvl de la 200 la 100.
4. ati vrut hard la ce naiba plingeti sa va ridice exp??? ducetiva pe servere saravie acolo exp do.uia!!!
 p.s.   si astept care niorlait imi va scrie comentarii de 2 bani si va incerca sa demonstreze ca e mai destept decat este... foc la ghete !!!
Кто-то не спал и уделял этой игре практически все свое время , ходили бц дс ,мониторили и благодаря этому и вырвались в топ ,делая упор на кач. А кто-то просто ставил на афк в таркане или калима 4-5 и пишет про разницу в пвп из-за лвл ? У всех были равные возможности ,я тебе больше скажу ,в топ 10 сейчас те ,кто начал играть спустя неделю-две после открытия ,и ничего ,не ноют тут на форуме . А потому что вы будете писать ? - У НИХ У ВСЕХ ЕКЗ СЕТЫ НА 13 С 3 ОПЦ, АДМИН ДОБАВЬ КУНДУМЫ В ГОС!
Я не против того ,чтоб подняли эксп ,но если уже сделали это ,то подними его всем ! Да,сделай барьер , после 2-3 релоада меньше чем на 0-1,но хоть что-то.
Рэйнесс ,деньги тебе приносят парни с топа ,а не с конца списка)
Смешно
iata si primu niorlait... nu tie in parte sa-ti raspund , eu am inceput sa joc cand in top erau 350 lvl (nustiu cat timp a trecut de la inceput) , dar acum smelo la pvp tin piept la toti din top, da 1v1 nu -l bat pe niciunu diferenta de iteme si etc... dar nime nu se plinge ca ei au asa seturi, bravo lor ca au putut face rost insamna ca au muncit ca sa aiba asa seturi... eu foarte ingust am atins tema de exp nu trebuie sa faci abateri la iteme si alt ceva, da voi ati fost bc ds inseamna ca aveti mai mult drop aveti mai bune iteme , ce crezi ca la afk stringi multe jevel-uri sau iteme bune ??? de ce faci referire la iteme daca aici merge vorba stroga de exp???
p.s. hai care-i urmatorul carea vrea sa demonstreze ca e mai destept decat este???
Писдеть- не мешки таскать))
Го тест ,докажешь))

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1122 : Iunie 17, 2020, 07:22:11 p.m. »
EE lvl 338(reload 2) fara Seal
https://ibb.co/pRghBkn
SM lvl 336(reload 2) cu Seal
https://ibb.co/vLkV5Gw

SM primeste cu 30% mai mult exp, unde sunt restu 20%?!

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1123 : Iunie 17, 2020, 09:04:05 p.m. »
Hai sa fi fost luat Balgassu, ma mai gindeam ca aceste 50% de la Seal sunt socotite de la exp-ul de baza, fara Balgass
Dar acum e exp-ul curat, nu este luat Balgassu, daca scrie 50% apai tre sa dea 50 nu 30

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #1124 : Iunie 18, 2020, 03:20:58 a.m. »
Personajul cu un reload, primeste 15-17k in BC 7, cei care sunt dupa reloadu 2, la timpul lor primeau 4k maxim, asta cu tot cu Balgass.
Nu sunt impotriva sa fie marit exp-ul, dar logic era sa maresti cu un % anumit la toti.
La cei cu 0-1 reloaduri oricum era deja marit exp-ul, si daca mai mareai % la toti, oricum cei cu 0-1 simteau mult mai tare aceasta diferenta si aveau sa-i ajunga pe ceilalti din urma.
Tu acum practic ai stopat top 50 si restu in 2 saptamani ajung fix acolo.
Wega, asta da dovada ca nu ai nici o stima fata de oamenii care au donat si au tinut online-ul pina acum...stima nici de oameni si nici de timpul lor personal.