2019.01 Updates

  • 230 Răspunsuri
  • 42724 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

death123

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #105 : Ianuarie 22, 2019, 02:28:59 p.m. »
Pune 7 exp o sa fie destul de normal

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #106 : Ianuarie 22, 2019, 02:50:54 p.m. »
Câteva actualizări pentru astăzi

* Echilibrul a fost stabilit mai demult și nu necesită modificări majore. Poate fi verificat pe serverul de test.
* Experience până la 15x înseamnă că ar putea fi și mai puțin, vor fi detalii
* Acesta nu este un server temporar sau de scurtă durată

Я не понимаю ты реально на своей волне? О каком балансе героев ты говоришь ? Почему ты говоришь что есть баланс и всегда был баланс когда тебе все кричат что его нету еще с прошлого проэкта? О каком тест сервере ты говоришь если это просто прошлый сервер на котором ничего не изменилось? Ты что запустил что-то новое что-бы мы делали тест? Все тоже самое что и было на прошлом проэкте просто 100x - это что тест сервер? Нам не надо ничего тестировать, мы и так уже знаем что на прошлом сервере только SM и AE были самые сильные персонажи. А про DL,DK,BMG ты не забыл ? Поэтому тебе задают конкретный вопрос люди и я уже тоже последний раз задам тебе вопрос, потому-что я на него уже неделю не могу получить ответ. ВОПРОС ТАКОЙ: Rayness ЧТО КОНКРЕТНО ПОМЕНЯЕТЬСЯ В БАЛАНСЕ ГЕРОЕВ А ИМЕННО DK/DL/MG/SM/AE, НА СЕРВЕРЕ КОТОРЫЙ ОТКРОЕТСЯ 26.01.19 ? ПРО КАЖДОГО ИЗ ГЕРОЕВ МОЖНО ПОДРОБНО ПОЛУЧИТЬ ИНФОРМАЦИЮ ИЗМЕНЕНИЙ? ?

*

JackAss

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #107 : Ianuarie 22, 2019, 03:04:36 p.m. »
are dreptate mu6niku , in perspectiva chiar același DL care 1 la 1 tipa e imba cind se bat face to face și nu se misca nici unu, la gold n-are niciosansa deoarece firescream are DMG slab la fel și fireburst, și dacă la  pvp știi a juca omeneste, și să te miști puțin  ,DL-u rezultă că e o boritură de char ,la fel și același perekast, să daie perekast orice prost poate , iși pune milioane de hp pe elf tembolee că e 720 lvl , iti da perekast și suflă-i in bors, cit despre SM, dacă nu gresesc el te batea și nu-i venea ref , asta și za hueta mai este? eu fac 4ar de exemplu in ref, eu in gura de la orice decrease, și acolo la 4arii care eu sper să moara de la ref, de exemplu AE ( nu toate) și SM-i , și hop la SM nu-i vin ref? despre care balanta merge vorba? la fel pot să spun și despre DL pina nu da de 2plasi, prosto mertve4ina, iar cu setarile tale de pe server acest plași 2 poți nici sa nu-l dobindești! cit despre 15 x pina la 400 eu  sint foarte de acord, îți lamuresc și de ce. sa stai ca un traumat să fași 400 2 lunipina să te poti bate omeneste cu cineva cu 5x? parerea mea huibala. 15 x samoe to pentru primu reload, doar că dupa ar trebui să fie foarte scazut. Și in genere ar fi bine să te gindești sa pui un clicker omenesc ca pe 6 season ,deoarece sa faci patratele și să stai ca traumatu in mu , tot nu e variant. Asta-s unele din problemele care le văd eu pe server, pe cind ele is mult mai multe. la fel și MG cu phantom setu care l-ai pus ,multă minte t-o trebuit să pui 300 def pe armor la  9 ? si tot setu la 9 ?

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #108 : Ianuarie 22, 2019, 03:28:57 p.m. »
are dreptate mu6niku , in perspectiva chiar același DL care 1 la 1 tipa e imba cind se bat face to face și nu se misca nici unu, la gold n-are niciosansa deoarece firescream are DMG slab la fel și fireburst, și dacă la  pvp știi a juca omeneste, și să te miști puțin  ,DL-u rezultă că e o boritură de char ,la fel și același perekast, să daie perekast orice prost poate , iși pune milioane de hp pe elf tembolee că e 720 lvl , iti da perekast și suflă-i in bors, cit despre SM, dacă nu gresesc el te batea și nu-i venea ref , asta și za hueta mai este? eu fac 4ar de exemplu in ref, eu in gura de la orice decrease, și acolo la 4arii care eu sper să moara de la ref, de exemplu AE ( nu toate) și SM-i , și hop la SM nu-i vin ref? despre care balanta merge vorba? la fel pot să spun și despre DL pina nu da de 2plasi, prosto mertve4ina, iar cu setarile tale de pe server acest plași 2 poți nici sa nu-l dobindești! cit despre 15 x pina la 400 eu  sint foarte de acord, îți lamuresc și de ce. sa stai ca un traumat să fași 400 2 lunipina să te poti bate omeneste cu cineva cu 5x? parerea mea huibala. 15 x samoe to pentru primu reload, doar că dupa ar trebui să fie foarte scazut. Și in genere ar fi bine să te gindești sa pui un clicker omenesc ca pe 6 season ,deoarece sa faci patratele și să stai ca traumatu in mu , tot nu e variant. Asta-s unele din problemele care le văd eu pe server, pe cind ele is mult mai multe. la fel și MG cu phantom setu care l-ai pus ,multă minte t-o trebuit să pui 300 def pe armor la  9 ? si tot setu la 9 ?

is deacord cu cetateanu ista in privinta la balans si clicker ...deacum iti spune de asta a suta persoana si tu Rayness toate intrebarile le ignori ...daca la finita nu stii ce sa raspunzi , mai bine spune cum este...cit de neplacut nu ar fi, decit sa lasi oamenii fara raspuns. . .
in privinta la EXP , mai bine un X mai putin , si in genere sa scoti reload-urile ...
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

death123

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #109 : Ianuarie 22, 2019, 04:30:46 p.m. »
deschide serverul vineri pe 25 . 01 . 2019 in weekend sa poata juca lumea

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #110 : Ianuarie 22, 2019, 06:40:15 p.m. »
balance intre jucatori daca e asa ca serverul trecut, inseamna ca e tot ok.. trebuie maini bune.

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #111 : Ianuarie 22, 2019, 07:31:17 p.m. »
deschide serverul vineri pe 25 . 01 . 2019 in weekend sa poata juca lumea


+1 pentru vineri seara sa fie deschiderea.
+ kliker

*

Offline npyxa

  • ***
  • 104
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #112 : Ianuarie 22, 2019, 08:52:28 p.m. »
Rayness будь добр, установи кликер хелпер тот что с 6 сезона или с кого там...))))все будут только довольны играть с таким кликером...Помню он был как то на одном из тест серверов___)))
« Ultima Modificare: Ianuarie 22, 2019, 08:55:02 p.m. de npyxa »

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #113 : Ianuarie 22, 2019, 09:19:27 p.m. »
Андрей,ты еще не понял ,что ему до одного места ,что хотят игроки.. Он знает ,что мы все равно будем играть , донатить и кушать все,что он подкинет)))

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #114 : Ianuarie 23, 2019, 01:50:14 a.m. »
Mu Helper e disponibil începând cu Season 6, la noi e Season 3. Va fi disponibilă Avanta, cel puțin prima perioadă.

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #115 : Ianuarie 23, 2019, 08:19:48 a.m. »
Оставь возможность поднимать камни на Аванте. Все-таки 80% игроков уже не школьники,  тупо втыкать в монитор не будут)

*

Offline npyxa

  • ***
  • 104
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #116 : Ianuarie 23, 2019, 08:48:42 a.m. »
Как он не возможен,если есть 3 сезоны уже с с этим кликером,и у вас на веге был тест с таким кликером
« Ultima Modificare: Ianuarie 23, 2019, 08:51:37 a.m. de npyxa »

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #117 : Ianuarie 23, 2019, 09:23:13 a.m. »
Câteva actualizări pentru astăzi

* Echilibrul a fost stabilit mai demult și nu necesită modificări majore. Poate fi verificat pe serverul de test.
* Experience până la 15x înseamnă că ar putea fi și mai puțin, vor fi detalii
* Acesta nu este un server temporar sau de scurtă durată
nu este temporar inseamna ca e pe o durata foarte lunga ... cel putin vri-o citiva ani,corect ?  .... apoi tu o sa poti baza asta de date so transferi pe serveru nou ? apropo , de cind tot te ocupi cu chestia asta , nu ai ajuns la ceea ca cu cit mai putin EXP pui , cu atit si serveru se tine mai mult timp , si e cu mult mai interesant,si tot odata si voi Administrati o sa faceti mai multi bani pe asta! de fiecare data tie lumea iti spune asta ...dar oricum o faci alt fel... am o impresie ca faci serveru pentru tine !

Rayness ?alo ... poate gasesti un GM ?care sa poata raspunde la toate intrebarile la care nu poti raspunde tu ?

+1 pentru ceea ca sa fie deschiderea vineri ! ! !
« Ultima Modificare: Ianuarie 23, 2019, 09:27:41 a.m. de Piero »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #118 : Ianuarie 23, 2019, 09:39:03 a.m. »
Câteva actualizări pentru astăzi

* Echilibrul a fost stabilit mai demult și nu necesită modificări majore. Poate fi verificat pe serverul de test.
* Experience până la 15x înseamnă că ar putea fi și mai puțin, vor fi detalii
* Acesta nu este un server temporar sau de scurtă durată

 Rayness ЧТО КОНКРЕТНО ПОМЕНЯЕТЬСЯ В БАЛАНСЕ ГЕРОЕВ А ИМЕННО DK/DL/MG/SM/AE, НА СЕРВЕРЕ КОТОРЫЙ ОТКРОЕТСЯ 26.01.19 ? ПРО КАЖДОГО ИЗ ГЕРОЕВ МОЖНО ПОДРОБНО ПОЛУЧИТЬ ИНФОРМАЦИЮ ИЗМЕНЕНИЙ? ?

ап !
да и вообще что поменялось ?
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #119 : Ianuarie 23, 2019, 12:58:55 p.m. »
Андрей,ты еще не понял ,что ему до одного места ,что хотят игроки.. Он знает ,что мы все равно будем играть , донатить и кушать все,что он подкинет)))


+1 ))) Уже 3 год подряд его о чем-то просят и он делает по своему. На прошлом проекте конкретно мой друг играл за БМГ и забил на игру так как этот персонаж себя не показал никак. И если все заметили БМГ вообще почти никто не играл.
***ДЛ - FireBurst занижен ДМГ, FireScream = 2 числа вместо 3. За ДЛ-а можно только делать Move и танковать, как бы ты его не прокачал BDL он не будет сильным и конкурировать с ТОП персонажами.
***DK- не видел ни одного нормального DK который показал себя и был замечен. И все мои знакомые кто играл за DK забили по итогу потому-что улетали с пару IceArrow или Lighting.

ИТОГ - SM/AE с ними все нормально (можно даже так и оставить - окей), DK,DL,BMG нет. Почему ?