Eminescu Cheat

  • 71 Răspunsuri
  • 11227 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #60 : Februarie 16, 2018, 11:53:45 a.m. »
Si ca info asa sa fie clar atunci cind o cazut wega mace eu am fost la balgas si eram uniku dl din klan care era prezent si wega o cazut in pt-u meu
guzgan borit

Narcaman ebanii si esti tu

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #61 : Februarie 16, 2018, 11:57:15 a.m. »
Si ca info asa sa fie clar atunci cind o cazut wega mace eu am fost la balgas si eram uniku dl din klan care era prezent si wega o cazut in pt-u meu
guzgan borit

Narcaman ebanii si esti tu
kits kits ibucii ti ne kto i zvati tebe nikak!!! da de roller nu mai fute kapu ca esti fix un guzgan in plashi de chele(gandon) !!!! si inkideti huineaua ceia de sub nas te rog mult !!!kifircik :D
« Ultima Modificare: Februarie 16, 2018, 12:00:44 p.m. de Ex7epT »

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #62 : Februarie 16, 2018, 12:00:21 p.m. »
Chizdoc flocos tu tai vindut igrocu cu 500lei ca navei cu sit plăti gazda singur ai zis dalbaebulei.
Ce tine de mace of wega am fost si eu cu dl eblanulei.
Cu Anubis setu depe Roller deunde pla lo luat borituranu din zamok si NiL bagă cu 800lei.
In darksteel si unic primu tei îmbrăcat vaflo si esti ca V-am dat la toti sa ca îmbrăcați si eu la urma.
Te ka4 pățanii dl sela borit si activitate din partea ta mai mult de pla si pretenduesti la mace o pla in cur sa nu-ți chise chilotii nu vrei?

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #63 : Februarie 16, 2018, 12:04:41 p.m. »
Buharic sa nu te futa care si câta Rubla bagă dragonului ca răii vindut igrocu cu 500 lei  pe serveru trecut ca murei de foame mai ghine ei futeo sei lucra Sapu deschide botu cela borit.... oamenii care bagă $$$ nu moare de foame ca tine1
!!! Da jackass sa sugi barbalisiu dracon

In primu rind eu eu lucrez si imi permit ce imi doresc cu adevarat)da la joaca nu bag mai mult decit vip,nu vad rezon sa cheltui intrun joc ceea ce pot sami permit mai bine in viata reala)da de 500 de lei macar inchide ebala) ca omul care acum joaca pe Archelone sio vindut luna trecut ae cu 600 sau 800 cit acolo)deci inchide ebala da?
siti permiti tu kizdoi si esti  ? :D de piine si tigari ?:D sau apa consumata din rubinet ?:D:D:D KIZDA SI IAR KIZDA

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #64 : Februarie 16, 2018, 12:05:02 p.m. »
Pula vo las voua) atit nu am ce adauga.
Nu vad sensu de a continua discutia cu niste indivizi ca voi)))
tema inchisa.

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #65 : Februarie 16, 2018, 12:07:54 p.m. »
Pula vo las voua) atit nu am ce adauga.
Nu vad sensu de a continua discutia cu niste indivizi ca voi)))
tema inchisa.
Vseo bai 500 lei dute si ti cauta gazda noua :D
Chisate in pahar be vrio 2 gituri poate tei inkide huineaua ceia de sub nas odata

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #66 : Februarie 16, 2018, 04:04:19 p.m. »
Ca o mica paranteza pentru cei care spun ca anc nu se mai vinde) chiar azi avostri miau propus aruan bots cu 25 gem) si agnis pants cu 15) ,pe linga asta se vind anubis si hyon set for 400 lei))))ieri HePBHblu neo vindut aruan armor pe vicious ring))) reiese ca daca ati dat kick la ''krise'' si tot se vinde anc,krise sinteti voi?)

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #67 : Februarie 16, 2018, 04:14:47 p.m. »
Ca o mica paranteza pentru cei care spun ca anc nu se mai vinde) chiar azi avostri miau propus aruan bots cu 25 gem) si agnis pants cu 15) ,pe linga asta se vind anubis si hyon set for 400 lei))))ieri HePBHblu neo vindut aruan armor pe vicious ring))) reiese ca daca ati dat kick la ''krise'' si tot se vinde anc,krise sinteti voi?)


bai rapanule si futi capu , eu cind o sa te vad o sa-ti fut un pumn in ibala!
HePBHbIu are de 5 zile vicious set care nahui cumparat vicios ring ieri ? coboarate pe pamint si nu scri huinea de asta!!
Vb in vind ,  anubis , hyon set vinde 1_u3_Hux  za real ce are el cu guildul royal baranule?

cine din anostri to propus aruan boots si agnis pants ce prostii tu scrii vb in vint
« Ultima Modificare: Februarie 16, 2018, 04:16:57 p.m. de patrik »

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #68 : Februarie 16, 2018, 05:58:11 p.m. »
1-3 nu tin minte precis ca megatron io skimbat)daca tot te lauzi cu loguri) roagal pe admin sati spuie deunde el are ring si pe ce o fost skimbat ringu ista si o sa intelegi cit de loh esti)da referitor la agnis si aruan bine inteles ca o fost scris de pe niubi) alde Wudy si altele

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #69 : Februarie 16, 2018, 06:13:20 p.m. »
Nis un om adekvat pe server no sa skimbi top anc pe gemuri mai ales ca asa preturi)toti din contra cumpara ,da vindeti numa voi ca aveti castle)lox ebanii))

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #70 : Februarie 16, 2018, 06:33:58 p.m. »
va-ti cam retras de la thema !poate vorbim de Eminescu ? !   :rofl:
eu as spune ca el ii un bondar codat , si merita ban !
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #71 : Februarie 16, 2018, 11:50:24 p.m. »
Cumpar Vicious +0-13 cu rubli) PM va rog, pox cine vinde, cumpar de la toti) :smoke: