Eminescu Cheat

  • 71 Răspunsuri
  • 11298 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #45 : Februarie 15, 2018, 08:09:30 p.m. »
eu tot inteleg , da oricum Eminescu ii codat concret !!!!  :sarcastic:
ban va rog !!!
/bigbang
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #46 : Februarie 15, 2018, 11:32:10 p.m. »
Hz , eu presupun ca eminescu tupa - sau are super zveri internet si comp , sau are vreo proga care ii minimalizeaza pingu cu serveru (ne sudite stroga , nu sunt hacker), si astfel il vede pe hidden mai devreme decat hidden pe eminescu , si posibil ca hidden a fost in vizual bag la cineva... cu toate ca am fost odata pe justme la pvp si eminescu mo slivit din 3-4 lightinguri da eu nici nu lam vazut , si nu ave cum sa fiu in bag la el , deoarece numai intrasem in joc,  totusi cred ca are ping mai bun ca mine...

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #47 : Februarie 16, 2018, 12:41:07 a.m. »
kuda ne smotri numa noobi  :umnik2:

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #48 : Februarie 16, 2018, 11:22:00 a.m. »
Buharik Ris borit si esti ... Nu tii rusine top dl.. Dak nu eram noi era sa fii lvl 400 sa sugi pula pin lorencia sa ceri guardian vaflistule nu tii rusine baiii Baranule ... Tu inka ai glas sa skrii ceva .. Karman ibanii stai si furi de pe ceari si inka p1zdesti .. Wega mace care o fost vibivit de DONKiron ce atributie ai tu la el .. Mirshavule .. Baieti eu nustiu cum voi jukati cu asa Karman in guild .. si eu nustiu cum am jucat cu asa Bikalan .. side si suna pe telefon si mai lingea curu sai punem dlu afk .. amu al sun de vo 5 zile nici nu raspunde kikat imputit ... pentru cuvintele {P1dar} si asa mai depparte as fii pidarasit tu )) Sau la voi in Oknitsa fiecare a 2 e pidar si e normal sa te arunci asa cu cuvintele vaflist ibanii

bai di4iule krisa esti tu! si compania cu care joci,ati vindut anc pentru real /anc si jwl si ati ascuns de la patani anc si lati dezbracat pe roller care o luat nustiu de la cine acolo set,si mai aveti nas sa-mi spui de kriseala?si am krisit eu ciobanule?o pereche de wings de sm 7 ignor care nici macar nu eu leam luat ,in fine acum is la mine,si voi care ati dezbracat ceari,si ati nicicuit anc si guardianuri) aveti nas sa spuneti mie asa ceva?fu na vas

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #49 : Februarie 16, 2018, 11:23:56 a.m. »
Buharic sa nu te futa care si câta Rubla bagă dragonului ca răii vindut igrocu cu 500 lei  pe serveru trecut ca murei de foame mai ghine ei futeo sei lucra Sapu deschide botu cela borit.... oamenii care bagă $$$ nu moare de foame ca tine1
!!! Da jackass sa sugi barbalisiu dracon

In primu rind eu eu lucrez si imi permit ce imi doresc cu adevarat)da la joaca nu bag mai mult decit vip,nu vad rezon sa cheltui intrun joc ceea ce pot sami permit mai bine in viata reala)da de 500 de lei macar inchide ebala) ca omul care acum joaca pe Archelone sio vindut luna trecut ae cu 600 sau 800 cit acolo)deci inchide ebala da?

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #50 : Februarie 16, 2018, 11:25:20 a.m. »
Gata ajunge cu mu) Amu hai sa prietenim  :good: :sun_bespectacled:
Buharic da tu esti un mare porc dupa cuvintele tale,chiar dupa ce am citit toate posturile tale am inteles de ce oamenii nu te respecta,chiar si daca ai fost abdelit de ceva(tu nu tragi atentia cit oamenii ti-o ajutat,mai ales rafik si viorel care si relouduri ti-au facut si chetre si lvlup),pur si ssimplu esti un MUDAC  fara simts,daca parasesti un guild trebu sa il parasesti frumos pentru ca e un joc si daca ai sa dai ochii cu oamenii in oras sa nu iti fie rusine,da tu amu daca ai sa dai ochii cu von om care la jignit cu posturile tale pur si simplu o sa iti farime nasu si osa te calce pe degetele celea tale care scriu asa cuvinte schirboase! Sorry ca nui la tema dar nu am putut trece cu ochiul! :hi:

Eu decind am iesit ingenere nu va scriam nimic,voi ati inceput a ma zaibi cu top dl si etc...deci aveti ceea ce ati provocat

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #51 : Februarie 16, 2018, 11:27:59 a.m. »
6yXaPuK 
1. mai da-ti seama la vb ce scrii mai ales in public despre toti sa nu-ti infle cineva nasul pe drum!
2.Tu spui ca o fost vindute guardianuri si unik , dupa cum voi ati fost kick cam nu se vede sa vinda cineva ceva in post.
3.Ce ai tu cu Mace of Wega , mace of wega o fost vibivit de noi la Balgass cind tu nici nu erai acolo  , si tie ti lo dat panaseak pana WazzUp face qwestul , asa ca nu scri bred ok?
4.Numai eu cite haine tie DarkStell exe si cite Lord Scepturi exe ti-am dat , ca numai intrai in joaca deodata intrebai no cazut nimic pentru mine , tie nu tii rushine sa minciunesti asa prostii pe forum?
5.Dupa vinzari depe alte akk intocmai o fost prinsa basota voastra , asa ca no comment.
6.Reiesa ca tu esti acela care o furat wings , singur acum vad ca ai recunoscut pe forum ....

Imi pare rau ca asa sa primit , dar nu mam asteptat ca tu asa sa vb si cum tu ai procedat...

Te gresesti amarnic) si acum se vinde anc ,priceom si seturi intregi) chiar la moment se vinde hyon si anubis seturi for real(400 lei)
si guardianuri la fel,chiar inainte de castle trecut personal am cumparat 8 guardianuri de la avostri cu 10b 10s

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #52 : Februarie 16, 2018, 11:29:47 a.m. »
Vorbesc urit pentru ca mati provocat la asa vorbe si la asa discutii.

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #53 : Februarie 16, 2018, 11:31:57 a.m. »
Si ca info asa sa fie clar atunci cind o cazut wega mace eu am fost la balgas si eram uniku dl din klan care era prezent si wega o cazut in pt-u meu

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #54 : Februarie 16, 2018, 11:41:01 a.m. »
Vorbesc urit pentru ca mati provocat la asa vorbe si la asa discutii.
ka esti pula belita iaca de ce vb urit :D :beee:

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #55 : Februarie 16, 2018, 11:42:27 a.m. »
Si ca info asa sa fie clar atunci cind o cazut wega mace eu am fost la balgas si eram uniku dl din klan care era prezent si wega o cazut in pt-u meu
guzgan borit

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #56 : Februarie 16, 2018, 11:45:04 a.m. »
Buharic sa nu te futa care si câta Rubla bagă dragonului ca răii vindut igrocu cu 500 lei  pe serveru trecut ca murei de foame mai ghine ei futeo sei lucra Sapu deschide botu cela borit.... oamenii care bagă $$$ nu moare de foame ca tine1
!!! Da jackass sa sugi barbalisiu dracon

In primu rind eu eu lucrez si imi permit ce imi doresc cu adevarat)da la joaca nu bag mai mult decit vip,nu vad rezon sa cheltui intrun joc ceea ce pot sami permit mai bine in viata reala)da de 500 de lei macar inchide ebala) ca omul care acum joaca pe Archelone sio vindut luna trecut ae cu 600 sau 800 cit acolo)deci inchide ebala da?
da si are omu shela ku 500 lei atai borala?

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #57 : Februarie 16, 2018, 11:47:08 a.m. »
Si ca info asa sa fie clar atunci cind o cazut wega mace eu am fost la balgas si eram uniku dl din klan care era prezent si wega o cazut in pt-u meu
tu esti KIZDA KIZDA SI IAR KIZDAAA

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #58 : Februarie 16, 2018, 11:52:27 a.m. »
Vorbesc urit pentru ca mati provocat la asa vorbe si la asa discutii.
ka esti pula belita iaca de ce vb urit :D :beee:

Pai la sigur ca esti o pula belita)

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #59 : Februarie 16, 2018, 11:53:20 a.m. »
Si ca info asa sa fie clar atunci cind o cazut wega mace eu am fost la balgas si eram uniku dl din klan care era prezent si wega o cazut in pt-u meu
tu esti KIZDA KIZDA SI IAR KIZDAAA

Si eblanule te rupe suka?)))asai?