Eminescu Cheat

  • 71 Răspunsuri
  • 11225 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #30 : Februarie 15, 2018, 05:13:18 p.m. »
kanesn)))

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #31 : Februarie 15, 2018, 05:18:21 p.m. »
В таком случае делают свитч
Это визуальный баг
такое частенько случается ... особенно на замке !) очень неприятная штука )))

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #32 : Februarie 15, 2018, 05:20:44 p.m. »
Lasati ponturile estea cu visual bag. Ca sunteti o turma de ciobeni . Si cautati fel de fel de momente numai sa puteti ceva face da pyla mea  pe nasu vostru impreuna cu Buharik ati vazuto?  Cu fire screem la jumate de kanturu in teleport dadei gz

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #33 : Februarie 15, 2018, 05:25:29 p.m. »
sa te programez la doctor sau te descurci  singur ? :rtfm:

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #34 : Februarie 15, 2018, 05:38:44 p.m. »
Lasati ponturile estea cu visual bag. Ca sunteti o turma de ciobeni . Si cautati fel de fel de momente numai sa puteti ceva face da pyla mea  pe nasu vostru impreuna cu Buharik ati vazuto?  Cu fire screem la jumate de kanturu in teleport dadei gz

Ce sa faci)daca omu ii prost de la nastere)))... asta e pe viata,inca odata dai dovada ca esti bot prost si nu stii momentele neplacute pe serveru care joci)chit chit)

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #35 : Februarie 15, 2018, 05:59:13 p.m. »
Lasati ponturile estea cu visual bag. Ca sunteti o turma de ciobeni . Si cautati fel de fel de momente numai sa puteti ceva face da pyla mea  pe nasu vostru impreuna cu Buharik ati vazuto?  Cu fire screem la jumate de kanturu in teleport dadei gz

"turma de ciobeni" o zis ca.. si asta spune omu care o lasat azi vaca ne mulsa in sarai ?  :sarcastic: chear si sa nu fost bag , si sa fost Eminescu .. Eminescu vrei sa spui ca bate pe hidden in 400-500 ???  :rofl: 
apropo , vreu chear ca WEGA sa deschida cartile pentru tine , si apoi vedem a cui pula , si pe a cui nas o sa stea ...mulearo  :sarcastic: :sarcastic:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #36 : Februarie 15, 2018, 06:02:33 p.m. »
Lasati ponturile estea cu visual bag. Ca sunteti o turma de ciobeni . Si cautati fel de fel de momente numai sa puteti ceva face da pyla mea  pe nasu vostru impreuna cu Buharik ati vazuto?  Cu fire screem la jumate de kanturu in teleport dadei gz
Corect, nu te lasa pacalit de "ciobenii" eshte. Tu nu erai nici intrun bug visual.
Chiar nu vezi ca noi vrem sa tw ducem de nas??. Tsine pozitsiia pina la urma.
« Ultima Modificare: Februarie 15, 2018, 06:04:49 p.m. de Лордик »

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #37 : Februarie 15, 2018, 06:07:46 p.m. »
Buharik Ris borit si esti ... Nu tii rusine top dl.. Dak nu eram noi era sa fii lvl 400 sa sugi pula pin lorencia sa ceri guardian vaflistule nu tii rusine baiii Baranule ... Tu inka ai glas sa skrii ceva .. Karman ibanii stai si furi de pe ceari si inka p1zdesti .. Wega mace care o fost vibivit de DONKiron ce atributie ai tu la el .. Mirshavule .. Baieti eu nustiu cum voi jukati cu asa Karman in guild .. si eu nustiu cum am jucat cu asa Bikalan .. side si suna pe telefon si mai lingea curu sai punem dlu afk .. amu al sun de vo 5 zile nici nu raspunde kikat imputit ... pentru cuvintele {P1dar} si asa mai depparte as fii pidarasit tu )) Sau la voi in Oknitsa fiecare a 2 e pidar si e normal sa te arunci asa cu cuvintele vaflist ibanii

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #38 : Februarie 15, 2018, 07:10:07 p.m. »
Buharic sa nu te futa care si câta Rubla bagă dragonului ca răii vindut igrocu cu 500 lei  pe serveru trecut ca murei de foame mai ghine ei futeo sei lucra Sapu deschide botu cela borit.... oamenii care bagă $$$ nu moare de foame ca tine1
!!! Da jackass sa sugi barbalisiu dracon

*

JackAss

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #39 : Februarie 15, 2018, 07:17:30 p.m. »
noroc ba lină

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #40 : Februarie 15, 2018, 07:19:12 p.m. »
Gata ajunge cu mu) Amu hai sa prietenim  :good: :sun_bespectacled:
Buharic da tu esti un mare porc dupa cuvintele tale,chiar dupa ce am citit toate posturile tale am inteles de ce oamenii nu te respecta,chiar si daca ai fost abdelit de ceva(tu nu tragi atentia cit oamenii ti-o ajutat,mai ales rafik si viorel care si relouduri ti-au facut si chetre si lvlup),pur si ssimplu esti un MUDAC  fara simts,daca parasesti un guild trebu sa il parasesti frumos pentru ca e un joc si daca ai sa dai ochii cu oamenii in oras sa nu iti fie rusine,da tu amu daca ai sa dai ochii cu von om care la jignit cu posturile tale pur si simplu o sa iti farime nasu si osa te calce pe degetele celea tale care scriu asa cuvinte schirboase! Sorry ca nui la tema dar nu am putut trece cu ochiul! :hi:

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #41 : Februarie 15, 2018, 07:25:24 p.m. »
Вот вам делать нехуй )

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #42 : Februarie 15, 2018, 07:27:43 p.m. »
Ei pur si simplu cred ca daca au ancient seturi si sunt stapinii la castel ap sunt imba pur si simplu )si nu inteleg 1 singur lucru ca daca vor pierde castelul atunci pina la sfirsitul serverului,castelul inapoi nu il vor dobindi)))si aici nu e vorba ca cineva e mai puternic sau mai slab pur si simplu reesind din felul cum e aranjat castle la moment dat este imposibil sal ei)

si ca dovada este Golden invasion,boss k7,cocostirc udne aproape tot timpu luati in bot)

Ia zi si nick ai in joaca lina)
Tu atvi4esti pentru kuvintele tale balabolule  ?pe tine voboshe pe la golduri nici nu te vad.
Cite +5 noi luam si cite voi luati botinik !!! pustaslov galimii

Cind luati la ora 03:00 noaptea kiteodata?

ia zi si nick ai in joaca lina) ca ceota ai matinca gliucuri la cap)decite ori merg la gold mereu luam tot ce dorim) tu ingenere cine esti)poate iti prezinti niubu?)
zabala sii cu tine ??? revinati pe pamint cicatule!!!

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #43 : Februarie 15, 2018, 07:35:09 p.m. »
6yXaPuK 
1. mai da-ti seama la vb ce scrii mai ales in public despre toti sa nu-ti infle cineva nasul pe drum!
2.Tu spui ca o fost vindute guardianuri si unik , dupa cum voi ati fost kick cam nu se vede sa vinda cineva ceva in post.
3.Ce ai tu cu Mace of Wega , mace of wega o fost vibivit de noi la Balgass cind tu nici nu erai acolo  , si tie ti lo dat panaseak pana WazzUp face qwestul , asa ca nu scri bred ok?
4.Numai eu cite haine tie DarkStell exe si cite Lord Scepturi exe ti-am dat , ca numai intrai in joaca deodata intrebai no cazut nimic pentru mine , tie nu tii rushine sa minciunesti asa prostii pe forum?
5.Dupa vinzari depe alte akk intocmai o fost prinsa basota voastra , asa ca no comment.
6.Reiesa ca tu esti acela care o furat wings , singur acum vad ca ai recunoscut pe forum ....

Imi pare rau ca asa sa primit , dar nu mam asteptat ca tu asa sa vb si cum tu ai procedat...

oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #44 : Februarie 15, 2018, 07:41:48 p.m. »
Lasati ponturile estea cu visual bag. Ca sunteti o turma de ciobeni . Si cautati fel de fel de momente numai sa puteti ceva face da pyla mea  pe nasu vostru impreuna cu Buharik ati vazuto?  Cu fire screem la jumate de kanturu in teleport dadei gz

Ce sa faci)daca omu ii prost de la nastere)))... asta e pe viata,inca odata dai dovada ca esti bot prost si nu stii momentele neplacute pe serveru care joci)chit chit)
tubancica cu ochi si esti buhari top dl top huila !!!