Eminescu Cheat

  • 71 Răspunsuri
  • 11230 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #15 : Februarie 15, 2018, 02:49:28 p.m. »
cel mai NORM ii JOHN ANOSTRU <3

da voi sunteti niste muritori de rind 
 :hi:

*

Offline MiraclE

  • *
  • 33
  • Выигравший никогда не скажет:Это всего лишь игра
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #16 : Februarie 15, 2018, 02:50:24 p.m. »
Ei pur si simplu cred ca daca au ancient seturi si sunt stapinii la castel ap sunt imba pur si simplu )si nu inteleg 1 singur lucru ca daca vor pierde castelul atunci pina la sfirsitul serverului,castelul inapoi nu il vor dobindi)))si aici nu e vorba ca cineva e mai puternic sau mai slab pur si simplu reesind din felul cum e aranjat castle la moment dat este imposibil sal ei)

si ca dovada este Golden invasion,boss k7,cocostirc udne aproape tot timpu luati in bot)
TOP DL No Comments

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #17 : Februarie 15, 2018, 02:55:30 p.m. »
Buharik bootulei ai facut glas? Tzo dramu din coshtireatsa? Ai prins la aer? Am vazut ca sunteti plini de golduri. Bootii planetei.  Luati gols cind noi suntem pe vo 5 ferestre. Alt fel vati cicat si la-ti mincat.

Risuri ca tine bat cu pacicile)naveti teaga))

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #18 : Februarie 15, 2018, 02:58:09 p.m. »
Ei pur si simplu cred ca daca au ancient seturi si sunt stapinii la castel ap sunt imba pur si simplu )si nu inteleg 1 singur lucru ca daca vor pierde castelul atunci pina la sfirsitul serverului,castelul inapoi nu il vor dobindi)))si aici nu e vorba ca cineva e mai puternic sau mai slab pur si simplu reesind din felul cum e aranjat castle la moment dat este imposibil sal ei)

si ca dovada este Golden invasion,boss k7,cocostirc udne aproape tot timpu luati in bot)
TOP DL No Comments

Nu ca alti)bag sute de lei si $ zi de zi) pe iteme,jwl si jewel of exe)si tot mor ca boti)sinteti smeshnie dragii mei)daca tot va tineti asa de pizdoshi si cu degetele varite,nu faceti def o singura data si cum ati pierdut castle va dau suka 100% ca nul intoarceti inapoi) chiar fac delete la DL  cu tot ce am pe el) daca il intoarceti dar foarte bine stiti a no sal intoarceti) easy bots)

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #19 : Februarie 15, 2018, 03:03:13 p.m. »
Nu va dezbatetsi de la tema, aici se discuta despre hacul lui Eminescu shi nabu de BOBO

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #20 : Februarie 15, 2018, 03:24:56 p.m. »
этот баг был всегда на сервере, ты может был у кого-то другого в баге, ведь на видео там ясно что тупа получаешь пиздюлеи или че бля у него какой-то автоматически чит который сам для него решает когда ебашить
P.S bary johnny nr.1 всегда на высоте!
https://www.youtube.com/watch?v=9__zNE1DWAs

« Ultima Modificare: Februarie 15, 2018, 03:38:16 p.m. de agresivs »

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #21 : Februarie 15, 2018, 04:15:09 p.m. »
Ei pur si simplu cred ca daca au ancient seturi si sunt stapinii la castel ap sunt imba pur si simplu )si nu inteleg 1 singur lucru ca daca vor pierde castelul atunci pina la sfirsitul serverului,castelul inapoi nu il vor dobindi)))si aici nu e vorba ca cineva e mai puternic sau mai slab pur si simplu reesind din felul cum e aranjat castle la moment dat este imposibil sal ei)

si ca dovada este Golden invasion,boss k7,cocostirc udne aproape tot timpu luati in bot)
TOP DL No Comments

Nu ca alti)bag sute de lei si $ zi de zi) pe iteme,jwl si jewel of exe)si tot mor ca boti)sinteti smeshnie dragii mei)daca tot va tineti asa de pizdoshi si cu degetele varite,nu faceti def o singura data si cum ati pierdut castle va dau suka 100% ca nul intoarceti inapoi) chiar fac delete la DL  cu tot ce am pe el) daca il intoarceti dar foarte bine stiti a no sal intoarceti) easy bots)

Bai vaflea ibu4eaia tu nu vrei sa intorci inapoi wingsurile furate de sm 13 28 ignor huisosule suka si nu ridici telefonul?

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #22 : Februarie 15, 2018, 04:22:44 p.m. »
Nu eram eu ini nici un bag... Sper admin sa se autosesize si sa vada despre cei vorba.

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #23 : Februarie 15, 2018, 04:27:30 p.m. »
Ei pur si simplu cred ca daca au ancient seturi si sunt stapinii la castel ap sunt imba pur si simplu )si nu inteleg 1 singur lucru ca daca vor pierde castelul atunci pina la sfirsitul serverului,castelul inapoi nu il vor dobindi)))si aici nu e vorba ca cineva e mai puternic sau mai slab pur si simplu reesind din felul cum e aranjat castle la moment dat este imposibil sal ei)

si ca dovada este Golden invasion,boss k7,cocostirc udne aproape tot timpu luati in bot)
TOP DL No Comments

Nu ca alti)bag sute de lei si $ zi de zi) pe iteme,jwl si jewel of exe)si tot mor ca boti)sinteti smeshnie dragii mei)daca tot va tineti asa de pizdoshi si cu degetele varite,nu faceti def o singura data si cum ati pierdut castle va dau suka 100% ca nul intoarceti inapoi) chiar fac delete la DL  cu tot ce am pe el) daca il intoarceti dar foarte bine stiti a no sal intoarceti) easy bots)

Bai vaflea ibu4eaia tu nu vrei sa intorci inapoi wingsurile furate de sm 13 28 ignor huisosule suka si nu ridici telefonul?


axaxa si pidar pizdiucii,care suka wings la 13 28?)tu esti kon4enii?daca mergea vorba de wings la 7+ignor+0add?pustaslov ebanii si esti tu !o pwla voua da nu winguri dupa mutsile care ati facut voi,ati skimbat si ati vindut anc si guardianuri cit o incaput in voi si la urma inca pe patani ganits)pidarasi suka unu ca altu numa a fute capu si puteti curve borite!Un om normal nui la voi numa pidari suka pidari!Wingurile P.S. o sa-ti intorc atunci cind imi intorci WEGA mace-u meu gida ebania,e si scrie macar nicku daca esti barbat da nu curva speriata,va ascundeti pe forum ca niste misuri cu nick-nameuri levie asa si in joaca vindeti de pe acaunturi puturoase levie create,si pe /post la fel naveti teaga sa scriti de pe asnova,adnim slovom pidari!

*

JackAss

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #24 : Februarie 15, 2018, 04:42:10 p.m. »
bun nu erai in BUG!^^ , de asta stateam si ne rideam la 2:30 de noapte in confa si-i de prostălan h1dd3n :D

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #25 : Februarie 15, 2018, 04:42:56 p.m. »
Во муля порвало)
Он не знает значение слова 'pidar' ,кидается им во все стороны)

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #26 : Februarie 15, 2018, 04:44:19 p.m. »
Во муля порвало)
Он не знает значение слова 'pidar' ,кидается им во все стороны)

eseo odno mudlo ebanoe) kotoroe skrivaet svoi nick)hoti predstavleaitesi pediki ebanie)

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #27 : Februarie 15, 2018, 04:45:56 p.m. »
Salut tuturor in deosebi lui Wega....  Domnu Wega decind lumea scrie in privinta lui Eminescu BOBO  etc etc  ... nu se ea niici o masura ... Sunt ferm convins suta la suta ca Eminescu joaca cu Cheat si Chet ft serios ca mam tot chinuit sal filmez dar nu pot .. dar un detaliu ft import am vazut   ....faceam pvp cu el kanturu  la sfirsit intrare la maya tower  am pus moveru meu in maya tower si esit la pvp murisem de vo 10 ori si nu intelegeam cum asa repede cind el ma bate asa putin saream in teleport el ma batea fugeam de el ajungeam la jumate de kanturu din mine sareau udare in continuu da el nu era.  si la un moment dat el ma perduse din orient nu stia unde sunt eu   si statea linga moveru meu in maya tower da eu ma stateam la intrare in maza tower si sarem in teleport cu gindu ca el e la intrare da el statea in oras si batea in continuu in mine... dupa ce so dat seama ca am observat ca era in oras si batea in mine in alt oras imi scrie hai fa video.  Si asta nui prima data..[ur si simplu acuma intmplator am observat ca el sta linga mover in oras si eu mor in teleport udar dupa udar.....Sper sa avem un raspuns... Atita timp cit are eminescu asa chats au si altii...
daca erai tu acela care era eri sara pe hidden , pai eram eu acela care te ucidea in bag cu DL de lvl 400 fara reload , si fara arma ... prima data auzi de visual bug ? ce nu stii ca in asa cazuri se face switch sau select server ?  am vazut ca cam nu tio ajuns minte sa o faci , de asta si am lasat DL-u afk pe Fire Scream sa te bata , si mam dus in pace la culcare  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #28 : Februarie 15, 2018, 04:48:29 p.m. »
bun nu erai in BUG!^^ , de asta stateam si ne rideam la 2:30 de noapte in confa si-i de prostălan h1dd3n :D
"cam hidden so linistit sa dae gz , credca de asta ca il ucid deacum a 20ea wara in bag"   :rofl: :rofl: :rofl:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #29 : Februarie 15, 2018, 05:09:55 p.m. »
ты жирный смотри ,чтоб с тебя не спросили за слова твои) А то будешь заднюю давать , пол метра злости)