Eminescu Cheat

  • 71 Răspunsuri
  • 11229 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Eminescu Cheat
« : Februarie 15, 2018, 02:52:46 a.m. »
Salut tuturor in deosebi lui Wega....  Domnu Wega decind lumea scrie in privinta lui Eminescu BOBO  etc etc  ... nu se ea niici o masura ... Sunt ferm convins suta la suta ca Eminescu joaca cu Cheat si Chet ft serios ca mam tot chinuit sal filmez dar nu pot .. dar un detaliu ft import am vazut   ....faceam pvp cu el kanturu  la sfirsit intrare la maya tower  am pus moveru meu in maya tower si esit la pvp murisem de vo 10 ori si nu intelegeam cum asa repede cind el ma bate asa putin saream in teleport el ma batea fugeam de el ajungeam la jumate de kanturu din mine sareau udare in continuu da el nu era.  si la un moment dat el ma perduse din orient nu stia unde sunt eu   si statea linga moveru meu in maya tower da eu ma stateam la intrare in maza tower si sarem in teleport cu gindu ca el e la intrare da el statea in oras si batea in continuu in mine... dupa ce so dat seama ca am observat ca era in oras si batea in mine in alt oras imi scrie hai fa video.  Si asta nui prima data..[ur si simplu acuma intmplator am observat ca el sta linga mover in oras si eu mor in teleport udar dupa udar.....Sper sa avem un raspuns... Atita timp cit are eminescu asa chats au si altii...

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #1 : Februarie 15, 2018, 07:57:28 a.m. »

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #2 : Februarie 15, 2018, 07:59:55 a.m. »
Frame-ul este postat nu din gluma da ca sa arata pozitsiia greshita a oamenilor ce nu cunosc diverse aspecte dar fac concluzii.

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #3 : Februarie 15, 2018, 12:45:10 p.m. »
 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

*

JackAss

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #4 : Februarie 15, 2018, 12:53:03 p.m. »
Tara mea coltun de lină, daca dk-u tau nemosinii ARES cade de la BOBO asta inseamnă ca-i cheat :D  sui in truck si da in garduri !

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #5 : Februarie 15, 2018, 01:21:26 p.m. »
Ei pur si simplu cred ca daca au ancient seturi si sunt stapinii la castel ap sunt imba pur si simplu )si nu inteleg 1 singur lucru ca daca vor pierde castelul atunci pina la sfirsitul serverului,castelul inapoi nu il vor dobindi)))si aici nu e vorba ca cineva e mai puternic sau mai slab pur si simplu reesind din felul cum e aranjat castle la moment dat este imposibil sal ei)

si ca dovada este Golden invasion,boss k7,cocostirc udne aproape tot timpu luati in bot)

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #6 : Februarie 15, 2018, 01:32:27 p.m. »
Eminescu o filmat ceia cei trebuie lui.. da  no filmat cum el statea in gorad linga mover dar eu in partea celalta murem in teleport  udar dupa udar... Pentru ca el o logat pe mine proga si proga bate in mine singura fara el sa faca ceva. De ce nu arati unde ru ajung la jumate de kanturu si eu mor  din mers dar tu abea esise din oras. Buharik da cuvintu tau este la 8 martie pentru ca ma boot ca tine nu exista DL pe server.

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #7 : Februarie 15, 2018, 01:34:06 p.m. »
Eminescu o filmat ceia cei trebuie lui.. da  no filmat cum el statea in gorad linga mover dar eu in partea celalta murem in teleport  udar dupa udar... Pentru ca el o logat pe mine proga si proga bate in mine singura fara el sa faca ceva. De ce nu arati unde ru ajung la jumate de kanturu si eu mor  din mers dar tu abea esise din oras. Buharik da cuvintu tau este la 8 martie pentru ca ma boot ca tine nu exista DL pe server.

Daa sigur))balade frumoase mai spui),mai bot ca mine?)si asa imi scrie acela care cade dintrun fire scream)))jegosule)

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #8 : Februarie 15, 2018, 02:07:39 p.m. »
Eminescu o filmat ceia cei trebuie lui.. da  no filmat cum el statea in gorad linga mover dar eu in partea celalta murem in teleport  udar dupa udar... Pentru ca el o logat pe mine proga si proga bate in mine singura fara el sa faca ceva. De ce nu arati unde ru ajung la jumate de kanturu si eu mor  din mers dar tu abea esise din oras. Buharik da cuvintu tau este la 8 martie pentru ca ma boot ca tine nu exista DL pe server.
Chiar momentul acesta cu moover shi a nimerit in frame, da cui eu ii explic :slow: :slow:

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #9 : Februarie 15, 2018, 02:20:39 p.m. »
Wai blana de camila tu erai inuntru da eu eram afara si murem cu toate ca saream in teleport. De la tine nica nu se vede dejeaba ai facut video la tine sa dovedesti ceva ca la tine totul arata frumos si bine. Da de la mine trebuie de facut video eu pur si simplu nam dovedit. Sa fac cind batei in mine repede in teleport eram si tu in gorad si huerei si normal ca la tine nu arata.

*

JackAss

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #10 : Februarie 15, 2018, 02:22:46 p.m. »
bai gringo pozornii , eu daje stiu cine te bate)))))))))))))) si la cine erai in bag :D  lină pozornaea !

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #11 : Februarie 15, 2018, 02:26:13 p.m. »
Ei pur si simplu cred ca daca au ancient seturi si sunt stapinii la castel ap sunt imba pur si simplu )si nu inteleg 1 singur lucru ca daca vor pierde castelul atunci pina la sfirsitul serverului,castelul inapoi nu il vor dobindi)))si aici nu e vorba ca cineva e mai puternic sau mai slab pur si simplu reesind din felul cum e aranjat castle la moment dat este imposibil sal ei)

si ca dovada este Golden invasion,boss k7,cocostirc udne aproape tot timpu luati in bot)


Tu atvi4esti pentru kuvintele tale balabolule  ?pe tine voboshe pe la golduri nici nu te vad.
Cite +5 noi luam si cite voi luati botinik !!! pustaslov galimii

Cind luati la ora 03:00 noaptea kiteodata?




*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #12 : Februarie 15, 2018, 02:29:43 p.m. »
Ei pur si simplu cred ca daca au ancient seturi si sunt stapinii la castel ap sunt imba pur si simplu )si nu inteleg 1 singur lucru ca daca vor pierde castelul atunci pina la sfirsitul serverului,castelul inapoi nu il vor dobindi)))si aici nu e vorba ca cineva e mai puternic sau mai slab pur si simplu reesind din felul cum e aranjat castle la moment dat este imposibil sal ei)

si ca dovada este Golden invasion,boss k7,cocostirc udne aproape tot timpu luati in bot)

Ia zi si nick ai in joaca lina)
Tu atvi4esti pentru kuvintele tale balabolule  ?pe tine voboshe pe la golduri nici nu te vad.
Cite +5 noi luam si cite voi luati botinik !!! pustaslov galimii

Cind luati la ora 03:00 noaptea kiteodata?

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #13 : Februarie 15, 2018, 02:30:50 p.m. »
Ei pur si simplu cred ca daca au ancient seturi si sunt stapinii la castel ap sunt imba pur si simplu )si nu inteleg 1 singur lucru ca daca vor pierde castelul atunci pina la sfirsitul serverului,castelul inapoi nu il vor dobindi)))si aici nu e vorba ca cineva e mai puternic sau mai slab pur si simplu reesind din felul cum e aranjat castle la moment dat este imposibil sal ei)

si ca dovada este Golden invasion,boss k7,cocostirc udne aproape tot timpu luati in bot)

Ia zi si nick ai in joaca lina)
Tu atvi4esti pentru kuvintele tale balabolule  ?pe tine voboshe pe la golduri nici nu te vad.
Cite +5 noi luam si cite voi luati botinik !!! pustaslov galimii

Cind luati la ora 03:00 noaptea kiteodata?

ia zi si nick ai in joaca lina) ca ceota ai matinca gliucuri la cap)decite ori merg la gold mereu luam tot ce dorim) tu ingenere cine esti)poate iti prezinti niubu?)

Re: Eminescu Cheat
« Răspuns #14 : Februarie 15, 2018, 02:47:17 p.m. »
Buharik bootulei ai facut glas? Tzo dramu din coshtireatsa? Ai prins la aer? Am vazut ca sunteti plini de golduri. Bootii planetei.  Luati gols cind noi suntem pe vo 5 ferestre. Alt fel vati cicat si la-ti mincat.