Guild limit

  • 25 Răspunsuri
  • 5124 Vizualizări

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Guild limit
« Răspuns #15 : Ianuarie 27, 2018, 06:50:49 p.m. »
Una din opțiuni pentru organizare dacă sunt mai multe caractere decât maxim pot fi în alliance ar fi restructurarea pe diviziuni. Diviziunea PvP, diviziunea leveling etc. În LoT se poate seta access public și atunci pot intra și cei care nu sunt în alliance.

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Guild limit
« Răspuns #16 : Ianuarie 27, 2018, 09:30:26 p.m. »
Una din opțiuni pentru organizare dacă sunt mai multe caractere decât maxim pot fi în alliance ar fi restructurarea pe diviziuni. Diviziunea PvP, diviziunea leveling etc. În LoT se poate seta access public și atunci pot intra și cei care nu sunt în alliance.

''În LoT se poate seta access public și atunci pot intra și cei care nu sunt în alliance'' daca ai invedere ca sa poata intra oricine in lot atunci care e sensu in lupta pentru Castle?sau eu nu am inteles corect?

Re: Guild limit
« Răspuns #17 : Ianuarie 28, 2018, 11:55:05 a.m. »
Nu inteleg motivul retrairelor voastre :) daca tot sunteti jumate de twinkuri ))
pai is twinkuri sau oameni care au contribuit la dezvolatrea guildului?:D  putin va cam contraziceti in declaratii :)

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Guild limit
« Răspuns #18 : Ianuarie 29, 2018, 02:58:02 p.m. »
Una din opțiuni pentru organizare dacă sunt mai multe caractere decât maxim pot fi în alliance ar fi restructurarea pe diviziuni. Diviziunea PvP, diviziunea leveling etc. În LoT se poate seta access public și atunci pot intra și cei care nu sunt în alliance.
Si atunci care e sensul sa lupti p/u castel daca vom permite la toti sa intre si sa ne sliveasca de la spoturi????
Inainte de a lua o decizie in favoarea unui jucator de pe server - gandestete la toti... si daca a fost solicitat 30 oameni in guild - de ce ai pus 25????
Wega ai un singur neajuns - asculti niorlaitul la prostalani si adaptezi serverul dupa dorintsa catorva oameni si iti bagi piciorul in restu!!!!

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Guild limit
« Răspuns #19 : Ianuarie 29, 2018, 03:03:37 p.m. »
Nu inteleg motivul retrairelor voastre :) daca tot sunteti jumate de twinkuri ))
pai is twinkuri sau oameni care au contribuit la dezvolatrea guildului?:D  putin va cam contraziceti in declaratii :)
Explic - p/u fiecare pt e nevoie de cel putin o EE, un DW , un BK. Twincuri sunt ee la 30 oameni 30/4 - 8 pt - 8 ee twincuri minim , pe urma ca sa nu staie intrun pt numai ae dl si bmg e nevoie de unele twincuri ca bk sau dw , si moverii tot sunt twincuri... si se gramafesc mai mult de 50.

Re: Guild limit
« Răspuns #20 : Ianuarie 29, 2018, 03:30:01 p.m. »
bai da de ce sunteti asha de isterici? eu kred ca deatata ca nu stiti despre ce vorbeste, acolo spoate de pus galo4ka ca sa intri toti care nus in guilduri alliance, au intrat 10-20 de oameni, sh ai skos galo4ka sh gata nu mai intra nimeni, cei drept ca doar la Guild master am vazut galo4ka :) nu stiu de BM si assistantu.

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Guild limit
« Răspuns #21 : Ianuarie 31, 2018, 01:09:02 a.m. »
bai da de ce sunteti asha de isterici? eu kred ca deatata ca nu stiti despre ce vorbeste, acolo spoate de pus galo4ka ca sa intri toti care nus in guilduri alliance, au intrat 10-20 de oameni, sh ai skos galo4ka sh gata nu mai intra nimeni, cei drept ca doar la Guild master am vazut galo4ka :) nu stiu de BM si assistantu.
Ap treb sal za.besti pe gm aly sa puna galocika de fiecare data cand vrei sa intri sau sa iesi ... ok sa presupunem ca pui galo4ka asta , si carei sensu la toa prostia asta de 25 oameni ? Daca sint posibilitati de a ocoli restrictiile ??? Oricum la CS , pentru un pvp efectiv trebuie fiecare sa staoe pe 1 acc , si din video precedente se vede clar ca in tot aly nu a fost mai mult de 30 oameni... sau scopu e sal deranjeze pe gm aly toata lumea ??? Pentru asta au plins toti???

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Guild limit
« Răspuns #22 : Ianuarie 31, 2018, 01:11:49 a.m. »
Si iata ca a venit si momentu cand cuvintele noasyre sau adeverit "si cu limita in guild si cu limita in aly nu ati putut lua CS " .. acum mai plingeti inca de ceva dar sa aiba efect macar... eu vam zis sa limiteze concret guildurile royal si experti la cate 4 oameni , atunci aveti shansa :hi:

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Guild limit
« Răspuns #23 : Ianuarie 31, 2018, 08:01:54 a.m. »
Si iata ca a venit si momentu cand cuvintele noasyre sau adeverit "si cu limita in guild si cu limita in aly nu ati putut lua CS " .. acum mai plingeti inca de ceva dar sa aiba efect macar... eu vam zis sa limiteze concret guildurile royal si experti la cate 4 oameni , atunci aveti shansa :hi:

Hai nu mai bate in dinsii atit, ca eu singur eram deacord pentru limitarea guild/ally )

Re: Guild limit
« Răspuns #24 : Ianuarie 31, 2018, 02:23:09 p.m. »
как на счет кд на вход/выход из клана 6 дней :clapping:

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Guild limit
« Răspuns #25 : Ianuarie 31, 2018, 04:14:37 p.m. »
 :scare: :gamer1: :mail1: :focus:
как на счет кд на вход/выход из клана 6 дней :clapping: