Jewel of Excelent

  • 5 Răspunsuri
  • 2080 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline MiraclE

  • *
  • 33
  • Выигравший никогда не скажет:Это всего лишь игра
    • Vezi Profilul
Jewel of Excelent
« : Ianuarie 27, 2018, 01:57:05 p.m. »
Salut tuturor.Wega am cumparate peste 8 jewel of exe  dintre care 2 sau primit astai normal oamenii arunca bani reali sa arda asa simplu cam nui convinabil si nus numai eu mai sunt oameni care au intilnit aceeasi problema sper ca vei da in raspuns. :unknw: :unknw: :unknw: :unknw: :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head:

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Jewel of Excelent
« Răspuns #1 : Ianuarie 27, 2018, 02:50:50 p.m. »
Iara neorlaiti , wega fa zato4ka 100% si pune sa fie optii numai decris , ref, hp si in arme - exe dmg , lvl/20, 2%. Ca ei maya nu vor sa o ia , qwesturi sa treaca tot nu vor da vor 3 optii pe iteme...
Si cu cumparatu za real in regulament ii scris ca - 3) Se interzice vânzarea/cumpărarea pentru bani reali și monede virtuale fără aprobarea administrației.

*

Offline MiraclE

  • *
  • 33
  • Выигравший никогда не скажет:Это всего лишь игра
    • Vezi Profilul
Re: Jewel of Excelent
« Răspuns #2 : Ianuarie 27, 2018, 02:55:50 p.m. »
Ia cadri mai sunteti da Xshop pentru cine e pus in joaka :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Eu am avut invedere de xshop am cumparat 8 jewel 400 gem(800lei) dintre care 600 sau dus in vint asta e normal?

*

Offline MiraclE

  • *
  • 33
  • Выигравший никогда не скажет:Это всего лишь игра
    • Vezi Profilul
Re: Jewel of Excelent
« Răspuns #3 : Ianuarie 27, 2018, 02:56:38 p.m. »
Si stiu precis ca sunt mai multi oameni care cumpara jewel exe din shop  si intilnesc aceeasi problema ca la mine

Re: Jewel of Excelent
« Răspuns #4 : Ianuarie 29, 2018, 07:45:57 p.m. »
Nu e 100% shansa de a pune jewel,ca shi a pe serverul trecut a face un fenrir! Intreaba  care e % de zato4ka! Shapoi fa galagie!

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Jewel of Excelent
« Răspuns #5 : Ianuarie 31, 2018, 01:02:50 a.m. »
 :big_boss: :new_russian: :sarcastic: