3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS

  • 29 Răspunsuri
  • 7434 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« : Ianuarie 23, 2018, 11:05:04 a.m. »
Salut la toata lumea, salut domnul Wega.
Sper domnul ADMIN ca vei citi ce am scris mai jos si nu vei trece cu privirea intre rinduri

Vreau sa-mi exprim nemultumirea in 1 rind fata de boss  baracks. De cind s-a luat balgas numai 1 guild ia bosu, care stie ora, si care cade in 5 minute. Asta-i normal? Adica ceilalti care nu stiu timpul  se primeste ca se berberesc. Si se creeaza monopol datorita ca ceilalti nu stiu ora, sau daca si ar fi o mica probabilitate sa stii cind (dar asta este imposibil)nai cum sa- iai, guildul care tine cocostircul (la moment guildul |||||) sunt puternici,nai cum le da gz, vor fi cu 3 wings, si atunci orce interes dispare, nu mai spun de noii veniti pe server,care nau nici un sansa.
Asa ca se primese ca jucam seson 3, dar ce folos cind toti umbla cu 2 wings, si numai guildul care tine,vor avea.
Bine, cred ca referitor la acest moment mai inteles.
Personal am inceput a juca acest server, pentru ca sunt 3 wings. Si ce pot spune, foarte tare am ramas dezamagit pentru ca am ajuns 400, am facut si un reloud, si in loc sa fac 3 wings deja, vreun upgrade mai bun, eu fac 2 wings pentru ca PANA cade numai din boss, care nu lam vazut niciodata, am incercat sa o fac, arde, unic trebuie inca sa poti dobindi. Si am ajuns la concluzia sa-mi exprim nemultumirea aici, poate vei atrage atentia, totusi jucam 3 seson, si dorim si 3 wings cumva mai repede, nu sa jucam cu lunile, si pe la sfirsit sa gasim cind on line va fi + -50-100.
Cumva sa fie mai accesibil acest moment, ca sa se poata bucura si un nou venit, sau cineva mai slab de 3 wings.
Propun, ca sa pui in drop FEATHER OF CONDOR, pe undeva prin baraks,sau cine stie pe unde o sa ti vie ideea.
Ca sa intelegi ca situatia nu e chiar cea mai buna, serverul akush are 2 luni si numai 1 AE umbla cu 3wings. CIt avem online si pvp bun, implementeaza acest moment, eu cred ca multi se vor bucura, si vor avea un stimul oarecare, stiind ca au sanse sa fie cu 3 WINGS.


Mersi si satanate!
« Ultima Modificare: Ianuarie 23, 2018, 11:10:39 a.m. de nustinustiu »

Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #1 : Ianuarie 23, 2018, 11:13:59 a.m. »
Feather poti sa ili faci ! nu doar sa il scoti din bos

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #2 : Ianuarie 23, 2018, 11:15:31 a.m. »
Sunt contra ,  el se face din unik  + este cocostirk 




SUNT PENTRU CA SA FIE RIDICAT HP SI REZISTENTA LA COCOSTIRC , CUM A FOST LUAT BALGASS    , COCOSTIRCUL A FOST UCIS IN 5 MINUTE , CE ZA BRED??


ADMIN RIDICA HP SI REZIST SI FA PE ECRAN SA FIE SCRIE      COCOSTIRC RESPAWN  ,  LA FEL FA SI LA KUNDUM BOSS IN KALIMA 7

Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #3 : Ianuarie 23, 2018, 11:17:36 a.m. »
Problema e ca ard aripile deja avem 5 perechi arse ! si doar o pereche sa primit !la maxim procentaj

Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #4 : Ianuarie 23, 2018, 11:29:50 a.m. »
Problema e ca ard aripile deja avem 5 perechi arse ! si doar o pereche sa primit !la maxim procentaj


Mai ales ca arde, iti dai seama, bosu odata pe zi, din care inca nu e 100% ca o sa cada pana, ai luat de ex: 7 bosi-dintre care cad 5 pene, si dintre care se primeste numai 1 pereke. Astai normal?) Si asta voi umblati cu guildul, care nu sunteti cei mai slabi, da ia spune aestea noi pe server ce o sa faka? a so bel...ska si o sa lese, si pina la urma ramii cu online de kkt.
Si nu uita de DL-i de pe server care sunt multi, si care fara 2 Mantie sunt o baliga.  Si uite acuma din 50 de DL-i de ex, citi o sa ramie sa joace pin la sfirsit vazint ca nu pot gasi 2 plawi.O sa lese si o sa ramie vreo 2-3 din top guild si atit. Dar ceilalti?

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #5 : Ianuarie 23, 2018, 12:03:53 p.m. »
deacord cu tot ce spui !
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #6 : Ianuarie 23, 2018, 12:24:46 p.m. »
PeKeLeMeKe   vre 3 wings   ,   imblati cc faceti pero  , imblati cocostirk  ,  sunt contra!!!



Sunt de acord doar pentru a ridica rezist si hp la cocostirk si sa scrie pe ekran sa nu eie ei in ni4ka!

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #7 : Ianuarie 23, 2018, 12:37:18 p.m. »
5 minute  cade?)  asta-i prea mult timp))))

Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #8 : Ianuarie 23, 2018, 02:48:37 p.m. »
PeKeLeMeKe   vre 3 wings   ,   imblati cc faceti pero  , imblati cocostirk  ,  sunt contra!!!



Sunt de acord doar pentru a ridica rezist si hp la cocostirk si sa scrie pe ekran sa nu eie ei in ni4ka!

Bai pekelemeke mare Lina mai esti) de unde tie vreun noob o sati ee CC, cind cc-urile sunt pline cu DL-i in seturi la 13, de unde tie niubu o sa umble sa ei cocostirc, cind top guild il tine.
Ideia acestei teme este urmatoarea: ca sa fie mai accesibile pero pentru 3 wings, la fel cum si flame of condor. Sa nu uitam ca din 4 incercari numai 1 poata sa iasa ceva,+ cauta items exe din+ 5,+ fale la 11-13, baga add.... de unde tie un nou venit pe server o sa gaseasca atitea... ketre items.
« Ultima Modificare: Ianuarie 23, 2018, 02:52:39 p.m. de nustinustiu »

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #9 : Ianuarie 23, 2018, 06:39:30 p.m. »
ma credeti ca dupa tot ce ati scris o sa zica :


' ce se propune ? '  :slow:


*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #10 : Ianuarie 24, 2018, 12:07:08 a.m. »
Propun sa fie adaugate 3 wings in shop=per 1 zen :D

Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #11 : Ianuarie 24, 2018, 12:27:38 a.m. »
на замке ноют, на кокосе ноют, фу блядь

Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #12 : Ianuarie 24, 2018, 08:11:42 a.m. »
на замке ноют, на кокосе ноют, фу блядь
Тема давай не надо ок? За такие вот посты ваши мол все нормально я бы банил ибо вводите в заблуждения ими игроков и админа который и без этого нечего не смыслит.
Взяли мы кокоса ровно 2 с половиной минуты били, 1 маг и 1 ае

Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #13 : Ianuarie 24, 2018, 03:26:54 p.m. »
Ermak nu wto podelat ))) na etov servere admin nam je risuet ne toko seti i stati! :gamer1: :gamer1: :lol:

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: 3 WINGS, FEATHER OF CONDOR, BOSS BARACKS
« Răspuns #14 : Ianuarie 24, 2018, 05:24:29 p.m. »
Ermak nu wto podelat ))) na etov servere admin nam je risuet ne toko seti i stati! :gamer1: :gamer1: :lol:
шутник дня обрисовался  :sarcastic: :sarcastic: , мы уж точна так не говорим >..все мы и так знаем откуда шмот ! :ok:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel