Anime , Elis depistate

  • 16 Răspunsuri
  • 2784 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Anime , Elis depistate
« : Ianuarie 03, 2018, 10:45:40 a.m. »
Eri, in urma raiderului efectuat de cetatianul dat, a fot depistat moverul datorita caruia se teleporta pe mape. Respectiv nicknameul lui :Taxi14222, care aparatine cetatianului TaiOmu, unde face parte din partyle urmator AgreSivS , l7aLlaH4eK.   Sa nu creada ei ca sunt unicii destepti pe server, dintr-o parte roaga sa traim in pace si armonie , da din dos redica difirit Trolli pentru a da gz ).


 Elis a fost depistat Kanturu  cum TaseaDoma (Ermak) respectiv /7agohKu dadea move si cast lu Elis

Respectiv dragi cetateni astept propuneri ce facem cu cetatenii dati :) :victory:


« Ultima Modificare: Ianuarie 03, 2018, 11:05:13 a.m. de Royal »

Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #1 : Ianuarie 03, 2018, 11:13:26 a.m. »
Propun pe TaiOmu Agresiv să nui dăm ka4,kill unde ii vedem!Agresiv de când a început să joace da kill de pe afk!

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #2 : Ianuarie 03, 2018, 11:15:58 a.m. »
iaka pentru asa prideavuri pe forum, as minkati iar pizdeala vo saptamina ka sa va dati seama ce vorbiti

Asta nu-i prideava omu, asta voi abarzeli cu totul,vreti omeneste sa fie ,da din dos vseakie mrzotine creati , sa scoteti de pe spoturi! Tara trebuie sa-si stie eroii!

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #3 : Ianuarie 03, 2018, 11:36:45 a.m. »
Da voi ce nu stiti cinei agresive, taiomu??? Ii arturcik kidosniku!!!

Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #4 : Ianuarie 03, 2018, 12:04:36 p.m. »
eu personal dau gz de pe ae mea...

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #5 : Ianuarie 03, 2018, 12:10:22 p.m. »
eu personal dau gz de pe ae mea...

Nu murdaresti minele cu agresivs, dati foiala cu BDSM a lui copilul cela de DANIK si respectiv Anime. Serios nu fiti asa de redicoli), caci nu suntem copii de 5 ani aici )

Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #6 : Ianuarie 03, 2018, 12:12:08 p.m. »
de anime nici nam auzit, da bdsm cum stiu e in ban... da nu pun mina in foc, eu raspund doar pentru mine

Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #7 : Ianuarie 03, 2018, 03:34:52 p.m. »
De la lvl 10 tot ii ushid pe  eshtea, aldi bulgari si mafia lor care taie oamenii : :sun_bespectacled:
mai ales pe agressivs) scrieti cord in privat cand il gasiti) vin cu cea mai mare placere)

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #8 : Ianuarie 03, 2018, 08:55:12 p.m. »
Din start am spus ca asta is ei)
« Ultima Modificare: Februarie 04, 2018, 01:40:34 p.m. de Rayness »

*

dualiTy

Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #9 : Ianuarie 04, 2018, 12:31:14 a.m. »
da alcapone vina cu cea mai mare placere si fai o palirovka lu agresivs:D:D

Sandu da tie cred ca it mai trebe o pereke de okelari si de data asta cu LUPA sa vez mai bine,,dai ban lu anime o sa ma bucur nespus de mult eu nam maniashi ca voi BDMS ii malii danik daca cineva nu stie,vrei cineva sa dee gz la aprtyli meu poftim,, ,,am gz ma doaren ....va dau gz unde va vad si in stinga si in dreapta ...

eu stiu uns ingur lucru pe noi padonki si lllll nu ne ating ..fie ca venits cu maniashi asta numa de la voi ..

kidosnisi shi javre sunteti voi ka neats intrat pin tw si ati setu la patanu care ma jucam cu el si mati facut pe mine vinovat

« Ultima Modificare: Februarie 04, 2018, 01:42:10 p.m. de Rayness »

Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #10 : Ianuarie 04, 2018, 03:22:28 a.m. »
da alcapone vina cu cea mai mare placere si fai o palirovka lu agresivs:D:D



va ka4eits prin LT 7 prin atlans ca sh pe acolo vam gasit noaptea.... oricum va gasesc) greu da va gasesc.

Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #11 : Ianuarie 04, 2018, 05:39:17 a.m. »
Eri, in urma raiderului efectuat de cetatianul dat, a fot depistat moverul datorita caruia se teleporta pe mape. Respectiv nicknameul lui :Taxi14222, care aparatine cetatianului TaiOmu, unde face parte din partyle urmator AgreSivS , l7aLlaH4eK.   Sa nu creada ei ca sunt unicii destepti pe server, dintr-o parte roaga sa traim in pace si armonie , da din dos redica difirit Trolli pentru a da gz ).


 Elis a fost depistat Kanturu  cum TaseaDoma (Ermak) respectiv /7agohKu dadea move si cast lu Elis

Respectiv dragi cetateni astept propuneri ce facem cu cetatenii dati :) :victory:
Tot astai 4eos, dar in linii generale,orce guild are kilerii sai,eu singur joc dupa muver si nu odata mau rugat sa le dau move prin kanturu.Eu tot pot spune ca Royal da gz) Sa ne abtinem de la invinovatiri,fara dovezi adevarate nu murdariti forumul degeaba.

Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #12 : Ianuarie 04, 2018, 08:05:40 a.m. »
buharik da ca te voi vedea vrodata in real ca stiu cum arats asats fut 2 palme la bushi asats tremure kilotsii ...kind va vad asha derskie dupa comp nii a Chica da in real niste obosituri,va calc pe cap ini sterg picioarele de voi ,,shtiti numa cu intriji sa umblati si sa provocati ....chicashishii muului
. 14) Se interzice umilirea în orice formă, amenințări cu violența sau șantaj.

  11) Se interzice limbaj indecent, afirmații ofensatoare și degradante, limbaj nerespectuos, utilizarea de blasfemii adresate utilizatorilor sau administrației.   


*

dualiTy

Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #13 : Ianuarie 04, 2018, 04:13:34 p.m. »
hai lasa nu mai respecta si tu regulele ..baietu din satu frumusica noua si fetele cu zontic  :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Anime , Elis depistate
« Răspuns #14 : Ianuarie 06, 2018, 09:35:50 a.m. »
hai lasa nu mai respecta si tu regulele ..baietu din satu frumusica noua si fetele cu zontic  :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

regulile nu regulele
băiatul nu baietu
satul nu satu
umbrelă nu zontic