EXP

  • 5 Răspunsuri
  • 1896 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Diadora

  • **
  • 82
  • [GUZGANOS] pvpjk
    • Vezi Profilul
EXP
« : Decembrie 31, 2017, 02:09:42 p.m. »
WTF nu ar trebui exp dupa reload sa fie mai mic?
Stau in party cu SM (el are 1 reload), ambii am intrat in party la acelasi lvl si acelasi UP, dupa o perioada SM are lvl mai mare decat AE (fara reload).

P.S. Ambii cu exp din X Shop

Re: EXP
« Răspuns #1 : Decembrie 31, 2017, 03:23:44 p.m. »
Asha am patzit eu kind am inceput a juca sm shi ee de la lvl 23 unu sh acelash upp ambii fara xp din x shop shi pina desearaee era cu 13 lvl mai mare ca sm ambii in pt ambii stateau afk! Ma gîndeam ca ee se ridika mai repede dar aici probabil e un bag cu exp!! Wega rezolva situatzia

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: EXP
« Răspuns #2 : Ianuarie 01, 2018, 02:50:18 p.m. »
Nui nici un bag cu exp , in pt elfu sta la mijlok si primeste exp don toate marginele , pe cand sm-ii se pun pe margini ca sa prinda toti mobii de la 3 spoturi si nu primesc exp de la mobii care mor pe alte margini , astfel se creaza diferentsa , si de oarece exp ii mare acest lucru se observa foarte usor. Eu am stat atent si am urmarit la spot si am observat cum elfu primeste exp dar la dw nu a sa adaugat acel exp...

Re: EXP
« Răspuns #3 : Ianuarie 01, 2018, 04:27:43 p.m. »
Nui nici un bag cu exp , in pt elfu sta la mijlok si primeste exp don toate marginele , pe cand sm-ii se pun pe margini ca sa prinda toti mobii de la 3 spoturi si nu primesc exp de la mobii care mor pe alte margini , astfel se creaza diferentsa , si de oarece exp ii mare acest lucru se observa foarte usor. Eu am stat atent si am urmarit la spot si am observat cum elfu primeste exp dar la dw nu a sa adaugat acel exp...
Facepalm

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: EXP
« Răspuns #4 : Ianuarie 01, 2018, 06:15:24 p.m. »
 :wacko:
Nui nici un bag cu exp , in pt elfu sta la mijlok si primeste exp don toate marginele , pe cand sm-ii se pun pe margini ca sa prinda toti mobii de la 3 spoturi si nu primesc exp de la mobii care mor pe alte margini , astfel se creaza diferentsa , si de oarece exp ii mare acest lucru se observa foarte usor. Eu am stat atent si am urmarit la spot si am observat cum elfu primeste exp dar la dw nu a sa adaugat acel exp...
Facepalm
:gamer3: :new_russian: :shok: :suicide2: :mail1:
 :hi:

Re: EXP
« Răspuns #5 : Ianuarie 01, 2018, 09:38:33 p.m. »
Nui nici un bag cu exp , in pt elfu sta la mijlok si primeste exp don toate marginele , pe cand sm-ii se pun pe margini ca sa prinda toti mobii de la 3 spoturi si nu primesc exp de la mobii care mor pe alte margini , astfel se creaza diferentsa , si de oarece exp ii mare acest lucru se observa foarte usor. Eu am stat atent si am urmarit la spot si am observat cum elfu primeste exp dar la dw nu a sa adaugat acel exp...
tu indeosebi ai citit tot comentariul? Am scris ca eram singur cu ee in pt tot timpul!exp parka e in jumate parka la ee era mai mare! Incearka shi vezi