HEAL !!!

  • 70 Răspunsuri
  • 10361 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #30 : Decembrie 03, 2017, 02:43:03 p.m. »
надоело уже смотреть на все эти сопли со стороны , которые оставляют те у которых Wind 10 , и отхил у них хороший ... все привыкли что БК неубиваемый чар , и если падаешь то все ...проблемы с отхилом !!!делай поставили для того ,что бы вне зависимости  от операционной  системы , у всех был отхил одинаковый !!!! господа товарищи  , правильна Админ сейчас делает , давно как  пора на сервере баланс между класами чар !!! :smile: :smile:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: HEAL !!!
« Răspuns #31 : Decembrie 03, 2017, 06:33:08 p.m. »
надоело уже смотреть на все эти сопли со стороны , которые оставляют те у которых Wind 10 , и отхил у них хороший ... все привыкли что БК неубиваемый чар , и если падаешь то все ...проблемы с отхилом !!!делай поставили для того ,что бы вне зависимости  от операционной  системы , у всех был отхил одинаковый !!!! господа товарищи  , правильна Админ сейчас делает , давно как  пора на сервере баланс между класами чар !!! :smile: :smile:

 :good:

Re: HEAL !!!
« Răspuns #32 : Decembrie 03, 2017, 07:06:36 p.m. »
надоело уже смотреть на все эти сопли со стороны , которые оставляют те у которых Wind 10 , и отхил у них хороший ... все привыкли что БК неубиваемый чар , и если падаешь то все ...проблемы с отхилом !!!делай поставили для того ,что бы вне зависимости  от операционной  системы , у всех был отхил одинаковый !!!! господа товарищи  , правильна Админ сейчас делает , давно как  пора на сервере баланс между класами чар !!! :smile: :smile:
Vadik te gresesti, cu cit mai mult delay la HP Points cu atit mai mult staturi in Vit baga lumea. Eu statistica nu tsio pot arata dar daca ai fost prezent la test din start pina la momentul actual potsi sa opservi ca sa inceput tot de la 1400 vit, da acum cu delay cit are lumea ?

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #33 : Decembrie 03, 2017, 07:37:28 p.m. »
Ca deobicei se face posturi de o persoana  iar restul din apropiati vin sa faca lobby =)

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #34 : Decembrie 03, 2017, 09:17:36 p.m. »
надоело уже смотреть на все эти сопли со стороны , которые оставляют те у которых Wind 10 , и отхил у них хороший ... все привыкли что БК неубиваемый чар , и если падаешь то все ...проблемы с отхилом !!!делай поставили для того ,что бы вне зависимости  от операционной  системы , у всех был отхил одинаковый !!!! господа товарищи  , правильна Админ сейчас делает , давно как  пора на сервере баланс между класами чар !!! :smile: :smile:
Vadik te gresesti, cu cit mai mult delay la HP Points cu atit mai mult staturi in Vit baga lumea. Eu statistica nu tsio pot arata dar daca ai fost prezent la test din start pina la momentul actual potsi sa opservi ca sa inceput tot de la 1400 vit, da acum cu delay cit are lumea ?
nu ma gresesc doar in una , ca WEGA face tot asta pentru ca toti sa fim egali ! sa nu fie cum  si o fost recent , ca la mine la sp3 spre exemplu se utilizau 20 banci de hp in 10 sec , iar la indivizi cui nick-u eu no sa le numesc ,cu wind 10 sau 8 , sau poate programi de nu stiu ce fel , asta deacum treaba lor, cite 30+ de banci ! ma ierti , da eu is pentru ceea ca toti sa fim egali...
apropo, acum ai de ales , sau mult hp , sau dmg ...
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: HEAL !!!
« Răspuns #35 : Decembrie 03, 2017, 09:49:29 p.m. »
nu ma gresesc doar in una , ca WEGA face tot asta pentru ca toti sa fim egali ! sa nu fie cum  si o fost recent , ca la mine la sp3 spre exemplu se utilizau 20 banci de hp in 10 sec , iar la indivizi cui nick-u eu no sa le numesc ,cu wind 10 sau 8 , sau poate programi de nu stiu ce fel , asta deacum treaba lor, cite 30+ de banci ! ma ierti , da eu is pentru ceea ca toti sa fim egali...
[/quote]
Nu de Windows depinde healu, cel putsin de la 7 in sus toate sunt egale pe acest season, faza despre care tu vorbesti consta ca scriptul la delay lucra la 99% din oameni, da din careva motive la 1% nu lucra shi de aia avea prioritate.
apropo, acum ai de ales , sau mult hp , sau dmg ...
Iarashi te gresheshti, finalul e acelashi, arunci mai putsin DMG shi mai mult HP, din cauza la delay itsi trebue acelashi timp pentru a ucide oponentul.
Iar la AE/SM/EE/EMG situatsiia se schimba in partea ceia rea de oarece ei nu au posibilitatea sa arunce mult HP.

 exemplu1 AE batea in DK ku 7-8k HP shi nu al putea ucide (fara delay)
exemplu2 AE batea in DK ku 10-12k HP shi nu al poate ucide (cu delay cum e la moment)


*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #36 : Decembrie 03, 2017, 10:08:51 p.m. »
nu mai convins deloc ... nu ma gresesc , si stiu despre ce vorbesc cum si ce-i la care hilu era mai bun ca la restu...ca nu-1 un om doar,daca nu stii ce am in videre mai bine nu comenta in zadar,ca e de prisos ...avem viziuni diferite, gindeste mai global )
p.s. nu uita faptu ca AE are perecast , si ca oricum il da jos daca va avea baf , si ca cu delay o face cu mult mai repede ! delay mai da un plus tare mare pentru alte clase , ca bk de nevoie va pune mai mult hp , de unde pierde din dmg si va da cu mult mai greu jos o AE sau un SM ! din ce si rezulta sa alegi sau mult hp si putin dmg , sau invers !
« Ultima Modificare: Decembrie 03, 2017, 10:11:59 p.m. de Piero »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: HEAL !!!
« Răspuns #37 : Decembrie 03, 2017, 10:31:07 p.m. »
Piero sunt deacord cu tine . Asta depinde de Windows ft mult dar daca FreeWinner crede cai cel mai destept se greseste ... eu stiu singur oameni ca folosesc othilu ista la wind 10 si se hileste parcai cu cheat. Asaca niorlaitii estea care so deprins ca eii puteu in 1 min sa bea 100 de banci de hp si acuma totul este norm  vor sa povestesca ca adminu ii nebun si nu stie ce face... Bravo Wega nu asculta ciobenii care se folosesc de asa baguri ca Wind 10.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #38 : Decembrie 03, 2017, 10:37:43 p.m. »
Piero sunt deacord cu tine . Asta depinde de Windows ft mult dar daca FreeWinner crede cai cel mai destept se greseste ... eu stiu singur oameni ca folosesc othilu ista la wind 10 si se hileste parcai cu cheat. Asaca niorlaitii estea care so deprins ca eii puteu in 1 min sa bea 100 de banci de hp si acuma totul este norm  vor sa povestesca ca adminu ii nebun si nu stie ce face... Bravo Wega nu asculta ciobenii care se folosesc de asa baguri ca Wind 10.
pai de asta si spun...nu zic vorbe in vint , ci stiu persoanele care se foloseau de chestia asta ...numa-i ca no sa arat cu degetu ! si cel mai de ris e ceea ca citiva din persoanele celea taman ca si fac astfel de posturi , si comenteaza aiurea )
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: HEAL !!!
« Răspuns #39 : Decembrie 03, 2017, 10:38:11 p.m. »
nu mai convins deloc ... nu ma gresesc , si stiu despre ce vorbesc cum si ce-i la care hilu era mai bun ca la restu...ca nu-1 un om doar,daca nu stii ce am in videre mai bine nu comenta in zadar,ca e de prisos ...avem viziuni diferite, gindeste mai global )
Stiu situatsia shi mai bine ca tine, credema.
p.s. nu uita faptu ca AE are perecast , si ca oricum il da jos daca va avea baf , si ca cu delay o face cu mult mai repede ! delay mai da un plus tare mare pentru alte clase , ca bk de nevoie va pune mai mult hp , de unde pierde din dmg si va da cu mult mai greu jos o AE sau un SM ! din ce si rezulta sa alegi sau mult hp si putin dmg , sau invers !
hm...cum sa itsi explic.
1. fara delay. 2 BK ku 1k vit 1.5k str se bat ~10 sec.
2. cu delay. 2 BK ku 1.5k vit shi 1k str se bat ~10sec.
Aceiashi situatsie e shi cu AE/SM, pe ei a sai bata DK mai slab ku mai mult Vit dar din cauza ca tu nu te potsi regenera repede cazi in acelashi interval.
Adica daca tu cadeai fara delay de la 5 hituri cite 700, cu delay tu tot a sa cazi de la 5 hituri cite 500.

In cazul cu delay cistiga acel ce are HPPool mai mare, shi pierde acel ce are HPPool mic de oarecea healu merge in %.

Re: HEAL !!!
« Răspuns #40 : Decembrie 03, 2017, 10:45:16 p.m. »
Piero sunt deacord cu tine . Asta depinde de Windows ft mult dar daca FreeWinner crede cai cel mai destept se greseste ... eu stiu singur oameni ca folosesc othilu ista la wind 10 si se hileste parcai cu cheat. Asaca niorlaitii estea care so deprins ca eii puteu in 1 min sa bea 100 de banci de hp si acuma totul este norm  vor sa povestesca ca adminu ii nebun si nu stie ce face... Bravo Wega nu asculta ciobenii care se folosesc de asa baguri ca Wind 10.
Urasc asha posturi, scrii pe tema care nu esti informat deloc, ai auzit niste minciuni de la cineva shi le scuipi pe forum in halul in care doresti doar tu.

 De la momentul inceperii testului ai vazut oameni care se hilesk mai bine ca restul ? nikuri va rog.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #41 : Decembrie 03, 2017, 10:46:54 p.m. »
nu mai convins deloc ... nu ma gresesc , si stiu despre ce vorbesc cum si ce-i la care hilu era mai bun ca la restu...ca nu-1 un om doar,daca nu stii ce am in videre mai bine nu comenta in zadar,ca e de prisos ...avem viziuni diferite, gindeste mai global )
Stiu situatsia shi mai bine ca tine, credema.
p.s. nu uita faptu ca AE are perecast , si ca oricum il da jos daca va avea baf , si ca cu delay o face cu mult mai repede ! delay mai da un plus tare mare pentru alte clase , ca bk de nevoie va pune mai mult hp , de unde pierde din dmg si va da cu mult mai greu jos o AE sau un SM ! din ce si rezulta sa alegi sau mult hp si putin dmg , sau invers !
hm...cum sa itsi explic.
1. fara delay. 2 BK ku 1k vit 1.5k str se bat ~10 sec.
2. cu delay. 2 BK ku 1.5k vit shi 1k str se bat ~10sec.
Aceiashi situatsie e shi cu AE/SM, pe ei a sai bata DK mai slab ku mai mult Vit dar din cauza ca tu nu te potsi regenera repede cazi in acelashi interval.
Adica daca tu cadeai fara delay de la 5 hituri cite 700, cu delay tu tot a sa cazi de la 5 hituri cite 500.

In cazul cu delay cistiga acel ce are HPPool mai mare, shi pierde acel ce are HPPool mic de oarecea healu merge in %.
bai omule , inceteaza sa comentezi aiurea...ca nam nevoie de comentatori, concluzia mea a fost expusa pentru atentia Admin-ului si nu a ta ! iti mai zic odata gindeste mai global , face el test BK cu BK , numa-i deatita si nu intelegi ce am in videre ...mai explic odata , ca pentru prosti , ca bk de nevoie baga mai mult hp si are mai putin dmg , unde cistiga restu characterelor !!!!!!!!!!!! si e cu mult mai usor sa dai un BK jos cu asa delay , eu fac comparatie BK cu or si ce alta clasa , si nu BK vs BK ! sper ca mai inteles macar de data asta , nu te fa te rog cel mai destept ! pentru mai multe detalii intra pe webzen si fa concluzia , ca sa poti intelege !
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: HEAL !!!
« Răspuns #42 : Decembrie 03, 2017, 10:58:57 p.m. »
nu mai convins deloc ... nu ma gresesc , si stiu despre ce vorbesc cum si ce-i la care hilu era mai bun ca la restu...ca nu-1 un om doar,daca nu stii ce am in videre mai bine nu comenta in zadar,ca e de prisos ...avem viziuni diferite, gindeste mai global )
Stiu situatsia shi mai bine ca tine, credema.
p.s. nu uita faptu ca AE are perecast , si ca oricum il da jos daca va avea baf , si ca cu delay o face cu mult mai repede ! delay mai da un plus tare mare pentru alte clase , ca bk de nevoie va pune mai mult hp , de unde pierde din dmg si va da cu mult mai greu jos o AE sau un SM ! din ce si rezulta sa alegi sau mult hp si putin dmg , sau invers !
hm...cum sa itsi explic.
1. fara delay. 2 BK ku 1k vit 1.5k str se bat ~10 sec.
2. cu delay. 2 BK ku 1.5k vit shi 1k str se bat ~10sec.
Aceiashi situatsie e shi cu AE/SM, pe ei a sai bata DK mai slab ku mai mult Vit dar din cauza ca tu nu te potsi regenera repede cazi in acelashi interval.
Adica daca tu cadeai fara delay de la 5 hituri cite 700, cu delay tu tot a sa cazi de la 5 hituri cite 500.

In cazul cu delay cistiga acel ce are HPPool mai mare, shi pierde acel ce are HPPool mic de oarecea healu merge in %.
bai omule , inceteaza sa comentezi aiurea...ca nam nevoie de comentatori, concluzia mea a fost expusa pentru atentia Admin-ului si nu a ta ! iti mai zic odata gindeste mai global , face el test BK cu BK , numa-i deatita si nu intelegi ce am in videre ...mai explic odata , ca pentru prosti , ca bk de nevoie baga mai mult hp si are mai putin dmg , unde cistiga restu characterelor !!!!!!!!!!!! si e cu mult mai usor sa dai un BK jos cu asa delay , eu fac comparatie BK cu or si ce alta clasa , si nu BK vs BK ! sper ca mai inteles macar de data asta , nu te fa te rog cel mai destept ! pentru mai multe detalii intra pe webzen si fa concluzia , ca sa poti intelege !
Nu este sens sa vorbesti cu tine Vadik, citesti intre degete.
Shi bine, nu vreai comentarii, a sa ma aptsin, eu o sa itsi amintesc acest post lao bere la finele acestui server, acolo sa vedea cine se pricepe mai bine shi ale cui idei sunt cu viziune mai globala.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #43 : Decembrie 03, 2017, 11:14:08 p.m. »
pot sa-ti spun aceeasi ! ;)
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: HEAL !!!
« Răspuns #44 : Decembrie 03, 2017, 11:25:00 p.m. »
Apropo.
Shi da in comparatsie cu majoritatea care scriu aici nu fak test numai ku BK, joc shi cu SM shi cu AE cu care am jucat din start. Shi un pik mai bine stiu ce le trebueshte lora, ce nu pot zice da voi care nu se pot adapta staturile dupa situatsie shi intra o data in saptamina la test in joaka, shi tot pe DK