HEAL !!!

  • 70 Răspunsuri
  • 10363 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #15 : Decembrie 02, 2017, 10:45:03 p.m. »
HiLL de acuma e tak sebe ,dar in schimb acuma cad toti jos,dk nu se mai tine impotriva la 3,4 AE deja reesa ca e mai puternica,poate pe oricine sa ucida,datorita faptului ca se hileste mai greu, DL no sa mai fie asa nemuritor, dw o sa poata si ei ucide, dupa parerea mea paideot. Si nu vor mai fi oameni la care QQQQ e mai rapid ca la altii.Asta este numai parerea mea. :new_russian:


Daca sa fie asa HEAL in 1 rand toti o sa aiba si mai mult hp si rezultatul nu se va schimba.
Si o sa fie 90 % AE si SM  :drinks:
 :hi:

Re: HEAL !!!
« Răspuns #16 : Decembrie 02, 2017, 10:52:22 p.m. »
HiLL de acuma e tak sebe ,dar in schimb acuma cad toti jos,dk nu se mai tine impotriva la 3,4 AE deja reesa ca e mai puternica,poate pe oricine sa ucida,datorita faptului ca se hileste mai greu, DL no sa mai fie asa nemuritor, dw o sa poata si ei ucide, dupa parerea mea paideot. Si nu vor mai fi oameni la care QQQQ e mai rapid ca la altii.Asta este numai parerea mea. :new_russian:
Se vede ce de bine intselegi tu joaca, da DK cad shi cu 10k HP, da cum DW sa faca ceva daca el are de 10 ori mai putsin HP ?+ Telport e modificat de admin shi acum potsi da doar 1 Lighting in TP shi inca plus la asta in 90% de cazuri te nimeresc in fiecare TP.

Ai facut test normal ca sa scrii pe forum ca acum DW shi AE fac ceva ? Hai sa va vad pe voi cast la cast unde AE a sa trebuiasca sa fuga de DK sai dee perecast shi apoi sal ucida.

Re: HEAL !!!
« Răspuns #17 : Decembrie 02, 2017, 10:54:27 p.m. »
HiLL de acuma e tak sebe ,dar in schimb acuma cad toti jos,dk nu se mai tine impotriva la 3,4 AE deja reesa ca e mai puternica,poate pe oricine sa ucida,datorita faptului ca se hileste mai greu, DL no sa mai fie asa nemuritor, dw o sa poata si ei ucide, dupa parerea mea paideot. Si nu vor mai fi oameni la care QQQQ e mai rapid ca la altii.Asta este numai parerea mea. :new_russian:


Daca sa fie asa HEAL in 1 rand toti o sa aiba si mai mult hp si rezultatul nu se va schimba.
Si o sa fie 90 % AE si SM  :drinks:
 :hi:

Le dam shansa ae si dw sa ruleaska))Iar cine va dori BK sau DL cum spui si tu, lasa sa puie HP. Macar acuma va trebui sa aleaga hp mult si dmg putin sau invers, dar nu cum pina acuma, aveau de toate...

Re: HEAL !!!
« Răspuns #18 : Decembrie 02, 2017, 10:56:58 p.m. »
Lordik ok, desteptule. Dar spunemi tu mie, cum cade mai repede DK cu 10k hp... cu athilu de acuma sau cu athilu care o fost pina acuma?

Re: HEAL !!!
« Răspuns #19 : Decembrie 02, 2017, 10:58:46 p.m. »
Referitor la DW, da nu e aceiasi ce a fost pe serv trecut

Re: HEAL !!!
« Răspuns #20 : Decembrie 02, 2017, 10:59:25 p.m. »
Nici o pleasha nu shtitsi despre joaca, pe linga totsi acesti parametri mai luatsi in socoteala shi timpul in care se face PVP, resursele ca stamia, altsi participantsi al jocului care tot nu stau degeaba.

Voi atsi vazut cum DK nu se mishca shi pe el al bate SM\AE, asta nu da nimic dovada ca balance sa schimbat spre bine. Mai ginditsiva cum se va petrece Pvp in cazuri reale.

Re: HEAL !!!
« Răspuns #21 : Decembrie 02, 2017, 11:05:19 p.m. »
Nici o pleasha nu shtitsi despre joaca, pe linga totsi acesti parametri mai luatsi in socoteala shi timpul in care se face PVP, resursele ca stamia, altsi participantsi al jocului care tot nu stau degeaba.

Voi atsi vazut cum DK nu se mishca shi pe el al bate SM\AE, asta nu da nimic dovada ca balance sa schimbat spre bine. Mai ginditsiva cum se va petrece Pvp in cazuri reale.

Tu concret nu ai raspuns la intrebarea mea)) Da ini umbli aici cu shuru muru, spetsalistul pu.ii  Si daca ceva eu am mentionat ca e numai parerea mea, si nam asteptat comentarii din partea ta)

Re: HEAL !!!
« Răspuns #22 : Decembrie 02, 2017, 11:12:25 p.m. »

И про стат буилд, а давай перевернем? если убрать делэй то ДК соответственно кинет не 1500 вит а только 1000 допустим а остальное в ДМГ\агилу.

De ce să pună 1000 vitality. Va pune în dependență de ce build va face. Doar singur spuneai că e %, deci cu cât mai mult HP, cu atât mai mult se va restabili cu atât mai bine se va menține. Și totodată el e melee, deci trebuie să ajungi/ochești target-ul.

WEGA ia zimi te rog eu iara ma greshesc ? am mintsint ? am dus lumea in erroare ?

Fapt concret la moment, sa marit delay = sa marit cantitatea de staturi pe care le pune lumea in Vitality.
Aceasta iarashi demonstreaza fapta ca nu ai idee de gameplay in genere, shi ne hraneshti cu idei proaste.
Poate totushi e mai bine sa ascultsi lumea care se pricepe in joaca da nu pe .... care tu pina acum ii ascultai.

Re: HEAL !!!
« Răspuns #23 : Decembrie 02, 2017, 11:20:23 p.m. »
Lordik ok, desteptule. Dar spunemi tu mie, cum cade mai repede DK cu 10k hp... cu athilu de acuma sau cu athilu care o fost pina acuma?
Eu itsi zic concret, da DK cade mai repede cu delay, da intrebarea nu e pusa corect, mai bine ai intreba "cum se tsin magii/AE la moment cu delay"
Pe linga asta itsi mai dau niste paine de rumegat:  DK cam din start shi pina la fine a sa aiba aceiashi situatsie, de oarece el HP are mereu mult. Da cum ramine cu SM/AE care incep a arunca in Vit numai la hi level? Ei cum sa joace pina a ajunge la 2-4 reloud ? shi daca chiar ajung mult le salveaza acest fapt ?

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #24 : Decembrie 02, 2017, 11:35:15 p.m. »
Lordik ok, desteptule. Dar spunemi tu mie, cum cade mai repede DK cu 10k hp... cu athilu de acuma sau cu athilu care o fost pina acuma?
Eu itsi zic concret, da DK cade mai repede cu delay, da intrebarea nu e pusa corect, mai bine ai intreba "cum se tsin magii/AE la moment cu delay"
Pe linga asta itsi mai dau niste paine de rumegat:  DK cam din start shi pina la fine a sa aiba aceiashi situatsie, de oarece el HP are mereu mult. Da cum ramine cu SM/AE care incep a arunca in Vit numai la hi level? Ei cum sa joace pina a ajunge la 2-4 reloud ? shi daca chiar ajung mult le salveaza acest fapt ?

Cel puțin la moment nu prea depinde. Dacă nu are măcar ceva HP/Agility (mă refer la DW) pleacă în mare parte dintr-un hit, uneori din 2. Deci de Q nu depinde, iar dacă pui HP/Agility pierzi din damage.

Am văzut că făceai teste cu FreeWinner. Care sunt rezultatele? La ce concluzie ai ajuns?
« Ultima Modificare: Decembrie 02, 2017, 11:42:09 p.m. de Rayness »

Re: HEAL !!!
« Răspuns #25 : Decembrie 03, 2017, 12:05:31 a.m. »
Lordik ok, desteptule. Dar spunemi tu mie, cum cade mai repede DK cu 10k hp... cu athilu de acuma sau cu athilu care o fost pina acuma?
Eu itsi zic concret, da DK cade mai repede cu delay, da intrebarea nu e pusa corect, mai bine ai intreba "cum se tsin magii/AE la moment cu delay"
Pe linga asta itsi mai dau niste paine de rumegat:  DK cam din start shi pina la fine a sa aiba aceiashi situatsie, de oarece el HP are mereu mult. Da cum ramine cu SM/AE care incep a arunca in Vit numai la hi level? Ei cum sa joace pina a ajunge la 2-4 reloud ? shi daca chiar ajung mult le salveaza acest fapt ?

Cel puțin la moment nu prea depinde. Dacă nu are măcar ceva HP/Agility (mă refer la DW) pleacă în mare parte dintr-un hit, uneori din 2. Deci de Q nu depinde, iar dacă pui HP/Agility pierzi din damage.

Am văzut că făceai teste cu FreeWinner. Care sunt rezultatele? La ce concluzie ai ajuns?

Adica tu vrei sami afli concluziia, da problema mea mio ignorezi. Crezi ca e frumos din partea ta? Te ajut, te sfatui da tu?

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #26 : Decembrie 03, 2017, 12:41:21 a.m. »
asta'i pizdeţ concetăţeni :big_boss:

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #27 : Decembrie 03, 2017, 02:28:46 a.m. »
Omule pune heal standart si nu mai fa prostii de estea caci pierzi 80% din online,te asigur!

Re: HEAL !!!
« Răspuns #28 : Decembrie 03, 2017, 10:49:35 a.m. »
хил стандарт? это банки по 3хп

такие все хитрожопые :yahoo:

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: HEAL !!!
« Răspuns #29 : Decembrie 03, 2017, 12:53:34 p.m. »
Pod hill standart ea imel vvedu hil kak na vseh proslih proiectah