New Beginning

  • 239 Răspunsuri
  • 41896 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #180 : Noiembrie 27, 2017, 10:24:38 p.m. »
1.De ce a fost mărit dmg primit de la Red Skeleton Knight  şi Magic Skeleton, dacă cu 720 lvl primesc lovituri de 70-90 admit că cu ee fără reload va fi imposibil de a câştiga Blood Castle!

2. În D.S   mai mult nu o să apară Kundun Boss şi GOLD?

3. Am stat 30 minute icarus, la Queen Ranier şi Drakan  Loch Feather aşa şi nu a căzut, reiterez că am stat cu sm 720 lvl.

1. Sunt la setările standard pentru că restul monștrilor în Blood Castle au damage redus. Au fost readuși la acest damage pentru că din ei poate fi dobândit ancient.

2. Nu, va fi ancient din Queen Bee și Schriker în Devil Square 6. Erau doar Gold, Kundun Boss nu era.

3. Puțin a fost crescut. Încercați acum.

Re: New Beginning
« Răspuns #181 : Noiembrie 28, 2017, 01:15:34 a.m. »
Domnule wega nustiu eu ce schimbari ai facut la AE dar cum o fost moarta asa si o ramas. Am testat azi eara. DK in BD si eu in Divine ambii 3 wings 13 eu bat in dk 700-900 si el in mne 1500-1700 nu mai vb daca cade de la veter double dmg. eu nustiu sini acolo plingea ca dk ii mort dar la moment tzine in fata lui 2-3  jucatori o data

*

dualiTy

Re: New Beginning
« Răspuns #182 : Noiembrie 28, 2017, 03:57:36 a.m. »
Djoni fiecare jucator are prioritate:) poti bate DK de departe daca poti juca dupa ae dar adaug faptul ca exista rings pendants ice da AE e 0

Re: New Beginning
« Răspuns #183 : Noiembrie 28, 2017, 07:40:18 a.m. »
wai duality . relaxeazate. AE nare nici o sansa. eu is convins ca earasi o sa eie pi..là de la toti ca si data trecuta. dar adminu ne Hràneste cu povesti ca AE a fost schimbata si o adaugat la penetration ice. cui ii trebuie bredu ista de ice la penetration nustiu. si nu doar eu scriu despre AE uitete lumea si video pune unde AE cu ++ Si DK fara si oricum nu il da jos...si de asta si moare serveru Lumea incepe a faci AE BMG DL etc. si ajung la un moment dat cind se dezamagesc in faptu ca DK nici cu perecast nu poate nimeni sal dea jos.

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #184 : Noiembrie 28, 2017, 09:47:05 a.m. »
wega spune 1 player care este pentru stern !

Sunt mai mulți. Dacă e prea des (mă refer la +5, pentru că doar la +5 este acum), îl putem ajusta. Acum cât e test, puteți verifica. Și totodată cu Energy Elf și abilitatea sa e altfel.
tu poti pur si simplu arata pe forum unde  cineva cere stern ? eu parca am citit toate temele si toti sunt contra doar tu insisti pe stern  HUIPAIMI DE CE..

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #185 : Noiembrie 28, 2017, 01:26:33 p.m. »
wega spune 1 player care este pentru stern !

Sunt mai mulți. Dacă e prea des (mă refer la +5, pentru că doar la +5 este acum), îl putem ajusta. Acum cât e test, puteți verifica. Și totodată cu Energy Elf și abilitatea sa e altfel.
tu poti pur si simplu arata pe forum unde  cineva cere stern ? eu parca am citit toate temele si toti sunt contra doar tu insisti pe stern  HUIPAIMI DE CE..

Aici

Re: New Beginning
« Răspuns #186 : Noiembrie 28, 2017, 03:49:08 p.m. »
wai duality . relaxeazate. AE nare nici o sansa. eu is convins ca earasi o sa eie pi..là de la toti ca si data trecuta. dar adminu ne Hràneste cu povesti ca AE a fost schimbata si o adaugat la penetration ice. cui ii trebuie bredu ista de ice la penetration nustiu. si nu doar eu scriu despre AE uitete lumea si video pune unde AE cu ++ Si DK fara si oricum nu il da jos...si de asta si moare serveru Lumea incepe a faci AE BMG DL etc. si ajung la un moment dat cind se dezamagesc in faptu ca DK nici cu perecast nu poate nimeni sal dea jos.
Total deacord cu Djoni referitor la DK.

*

dualiTy

Re: New Beginning
« Răspuns #187 : Noiembrie 28, 2017, 05:25:44 p.m. »
djoni deep mai citeste odata ce am scris ca paremise ai citit de la urma

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #188 : Noiembrie 28, 2017, 06:29:54 p.m. »
wega spune 1 player care este pentru stern !

Sunt mai mulți. Dacă e prea des (mă refer la +5, pentru că doar la +5 este acum), îl putem ajusta. Acum cât e test, puteți verifica. Și totodată cu Energy Elf și abilitatea sa e altfel.
tu poti pur si simplu arata pe forum unde  cineva cere stern ? eu parca am citit toate temele si toti sunt contra doar tu insisti pe stern  HUIPAIMI DE CE..

Aici

normal si comentariu domnului in cauza o dus la hotarirea de a lasa  sternu ?
dar comentariul a zeci de oameni de pe forum care sunt contra sternului nu conteaza?

Re: New Beginning
« Răspuns #189 : Noiembrie 28, 2017, 07:39:30 p.m. »
wega spune 1 player care este pentru stern !

Sunt mai mulți. Dacă e prea des (mă refer la +5, pentru că doar la +5 este acum), îl putem ajusta. Acum cât e test, puteți verifica. Și totodată cu Energy Elf și abilitatea sa e altfel.
tu poti pur si simplu arata pe forum unde  cineva cere stern ? eu parca am citit toate temele si toti sunt contra doar tu insisti pe stern  HUIPAIMI DE CE..

Aici
Наверное по этой же причине данный индивид и забил на игру спустя неделю или две после публикации этого поста, к стати там февраль кто не обратил внимание.
Вопрос скорее был риторический, и он опять же доказывает что тебе плевать на мнение комюнити.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #190 : Noiembrie 29, 2017, 01:57:49 a.m. »
Наверное по этой же причине данный индивид и забил на игру спустя неделю или две после публикации этого поста, к стати там февраль кто не обратил внимание.
Вопрос скорее был риторический, и он опять же доказывает что тебе плевать на мнение комюнити.

Cu siguranță nu, pur și simplu încă o dată am arătat că păreri sunt diverse. Cei care le convine deseori nici nu se expun, iar unii nici nu accesează  forumul.

Stern-ul a fost și este (pe lângă celelalte) un aspect de balansare între top și cei care au mai puțin timp de joc. Din fericire, acum BOK-uri pot fi dobândite prin mai multe moduri.

Cu toate acestea, ținând cont de părerea comunității stern-ul a fost eliminat de la +3 și +4 și a fost adăugată abilitatea pentru EE de al anula.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #191 : Noiembrie 29, 2017, 01:59:44 a.m. »
normal si comentariu domnului in cauza o dus la hotarirea de a lasa  sternu ?
dar comentariul a zeci de oameni de pe forum care sunt contra sternului nu conteaza?

Datorită acestor zeci de oameni a și fost eliminat unde s-a discutat.
« Ultima Modificare: Noiembrie 29, 2017, 02:01:51 a.m. de Rayness »

Re: New Beginning
« Răspuns #192 : Noiembrie 29, 2017, 10:01:53 a.m. »
Что вы столько ноете по поводу стерна? Уже его почти на 50% убрали, но и полностью не надо убирать, чтобы и меньший top имел шанс забрать gold да и в принципе убить того кто в стерне легче.

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #193 : Noiembrie 29, 2017, 10:49:49 a.m. »

Datorită acestor zeci de oameni a și fost eliminat unde s-a discutat.
[/quote]

Eu o sa-ti explic de ce eu si multi altii sunt contra acestui element care aduce haos
1. Aproape orice guild +- puternic este la  gold prezent cu maxim 7-9 oameni dar cel mai des astai  1 pachet (5 oameni)
2. acuma inchipuieti ca 3 astfel de guilduri se bat
3. nu este deajuns ca guildul care ocupa pozitia si apara  goldul  se bate cu 2 guilduri dar mai este si ASTA OPARITA de STERN
4. se pune intrebarea ce ajuta el ? da nu ajuta nish o , numai nervi stricati.
5.eu cred ca tu macar amu o sa intelegi ceva.
da daca sincer la tine cam greu ajunge...  :suicide2:
« Ultima Modificare: Noiembrie 29, 2017, 02:59:02 p.m. de Rayness »

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #194 : Noiembrie 29, 2017, 11:40:23 a.m. »
Baieti la inceput chiar era destul de enervant chestia data, dar te dai cu situatia, acum ee pe linga def dmg va putea scoate sternul cu hill respectiv  este i sansa sa fii scos desigur daca mai este ee la gold). Drept zice WEGA ce tine de persoane care nu scriu, eu de exemplu intotdeauna am fost moderat legat de stern sa fie sau nu)