New Beginning

  • 239 Răspunsuri
  • 41882 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #150 : Noiembrie 21, 2017, 08:27:10 p.m. »
Rayness ,

1. A fost scos invalid teleport la SM?
2. A fost rezolvat absorbul la DL?
3. Au fost balansate stats point la Bone blade ?[ Adica acum cere mai mult str , agil   +13? sau tot asa au ramas stats ca pentru noob de 200lvl? si un pachet plin de Vitaliti si str ?]  HP la dk a fost scazut?
4. Reseturi vor fi ?
5.Decrement e pana la 7%  ?
« Ultima Modificare: Noiembrie 21, 2017, 08:30:17 p.m. de ToPHaDo »
oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

Re: New Beginning
« Răspuns #151 : Noiembrie 21, 2017, 09:22:10 p.m. »
Salut Rayness,salut domnilor jucatori,am citit diverse pareri, urmaresc schimbarile care le face adminul si pot spune urmatorul lucru:
1.Sunt impotriva la SD, cel putin la inceput pina facem relouduri, apoi vedem.Pot argumenta acest moment prin faptul ca toti doresc ceva mai simplu si ceva in ce am mai jucat respectiv, suntem obisnuiti cu QQQ,da poti face ca HP sa fie de 3 sau cine stie ce, ca sa nu sa se hileasca repede, dar fara SD.Saupoti implimenta SD-ul numai pentru ee))Eu personal no sa joc,si stiu multa lume care sunt impotriva.
2.STERN- o intrebare foarte delicata inca din serv trecut, nu odata toti te-am rugat sa-l elimini. E inervant, si nu e placut sa pierzi o gramada de nervi la chestia aceasta cu stun, cind te uiti in monitor cum 10 oameni stau in stern si se uita unul la altul.
3. Pune UNIC din mobi, la fel te rugam inca din serv trecut
« Ultima Modificare: Noiembrie 21, 2017, 09:24:06 p.m. de dilocika »

Re: New Beginning
« Răspuns #152 : Noiembrie 21, 2017, 09:47:31 p.m. »
Rayness вижу что многие против STERNa, сделай голосование по поводу него, либо просто вместо стерна поставь 100% ice slow.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #153 : Noiembrie 21, 2017, 10:06:17 p.m. »
Acum în procesul testării s-au depistat câteva aspecte legate de stabilitate. Rugăm după posibilitate să testați (să jucați normal), ca să depistăm cât mai curând de la ce se întâmplă și care este cauza. Cu siguranță putem dezbate ce ar fi mai bine în termeni de setări, dar în stabilitate suntem interesați cu toții.

Răspund la mesaje mai târziu. Mulțumesc.

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #154 : Noiembrie 22, 2017, 08:54:02 a.m. »
Acum în procesul testării s-au depistat câteva aspecte legate de stabilitate. Rugăm după posibilitate să testați (să jucați normal), ca să depistăm cât mai curând de la ce se întâmplă și care este cauza. Cu siguranță putem dezbate ce ar fi mai bine în termeni de setări, dar în stabilitate suntem interesați cu toții.

Răspund la mesaje mai târziu. Mulțumesc.


Ce se subintelege prin stabilitate?

*

Offline Eugen

  • *
  • 11
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #155 : Noiembrie 22, 2017, 12:41:27 p.m. »
Rayness asculta jucatorii deschide 2 servere in aceias zi 1 season 2 altu season 3 si o sa vez pe care e mai mult online multi nu vor SD 3 wIngS si prostiile astea , ori macar scoatene SD ca e imposibil de tins spre TOP jucatori cu asa setari poti sa fii si cel mai puternic pe server pur si simplu nuti ajunge stamina de la SD si max uciz 1 - 2 oameni cu ajutorul cuiva ) prostie totala!

Re: New Beginning
« Răspuns #156 : Noiembrie 22, 2017, 01:06:55 p.m. »
Buna ziua tuturor, am jucat in ultimele 2 editii si mi-a placut pe linga faptul ca mai erau minusuri ca de exemplu item 380 si arme care cred ca creaza un dizbalans si face ca goldurile sa fie inutile, da eu pur si simplu nu inteleg de ce nu vrei sa scotzi sternu cind tot serverul te roaga de jumate de an, asta e iritant da poti sa mai inchizi ochii, da  prostia asta care vrei sa faci cu SD acesta si otheal la 1 sek ii bred total eu personal ma indoesc ca voi juca daca asa ramine... asa ca wega fa concluzii si mai asculta lumea ce doreste

Re: New Beginning
« Răspuns #157 : Noiembrie 22, 2017, 03:44:55 p.m. »
Buna tuturor! Am citit toate comentariile voastre, si vreau sa-i sugerezi lui Wega sa va deschida season 1 ep 1, ca niste copii, aceasta vreau, aceasta nu vreau, trebuie de miscat inainte, ca ideile voastre e ca un schin in cur, care o intrat si nu iese, is satul fiecare season sa joc dupa placerea a catorva membri prezenti in aceasta discutie. Citez o vb din acest subiect: WWega va fi ceva schimbari, mergem inainte sau tot stam intrun loc si jucam acelasi server ca si multi ani precedenti. Pai el face schimbari, si cu timpul va vedea le-a facut spre bine sau rau. Dar ca tineti o gura aici 2-3 oameni si ceilalti sa joace dupa voi, linistiti-va va rog eu.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #158 : Noiembrie 22, 2017, 04:19:59 p.m. »
Acum în procesul testării s-au depistat câteva aspecte legate de stabilitate. Rugăm după posibilitate să testați (să jucați normal), ca să depistăm cât mai curând de la ce se întâmplă și care este cauza. Cu siguranță putem dezbate ce ar fi mai bine în termeni de setări, dar în stabilitate suntem interesați cu toții.

Răspund la mesaje mai târziu. Mulțumesc.


Vreau să reiterez că la moment prioritar este să ne asigurăm că avem stabilitate (serverul e disponibil permanent) și să rugăm după posibilitate să testați (să jucați normal), ca să depistăm cât mai curând de la ce se întâmplă și care este cauza. De asta depinde dacă finisăm în timp până pe 30.11.2017 sau amânăm cu o săptămână.

Pentru moment fizic nu reușesc să răspund la mesaje, dar promit că revin cu un răspuns mai târziu. Mulțumesc.

Re: New Beginning
« Răspuns #159 : Noiembrie 22, 2017, 04:55:35 p.m. »
1.De ce a fost mărit dmg primit de la Red Skeleton Knight  şi Magic Skeleton, dacă cu 720 lvl primesc lovituri de 70-90 admit că cu ee fără reload va fi imposibil de a câştiga Blood Castle!

2. În D.S   mai mult nu o să apară Kundun Boss şi GOLD?

3. Am stat 30 minute icarus, la Queen Ranier şi Drakan  Loch Feather aşa şi nu a căzut, reiterez că am stat cu sm 720 lvl.

Re: New Beginning
« Răspuns #160 : Noiembrie 22, 2017, 05:28:21 p.m. »
Admin tvoi test server polnii lagami, kak ti ho4esh otkriti oficialini??? v deni blea po 5 raz lagaet tvoi servak a to i voobshe ne rabotaet :dirol:

Re: New Beginning
« Răspuns #161 : Noiembrie 22, 2017, 05:35:34 p.m. »
Mne interesno u menea toliko lagaet i ne rabotaet mu? ili u vseh tak?

Re: New Beginning
« Răspuns #162 : Noiembrie 22, 2017, 06:53:18 p.m. »
wega cum vrei sa testam daca serveru mai mult e off decit on

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: New Beginning
« Răspuns #163 : Noiembrie 22, 2017, 08:33:46 p.m. »
Încercați acum.


Mne interesno u menea toliko lagaet i ne rabotaet mu? ili u vseh tak?

Vezi mesajul #158.

*

dualiTy

Re: New Beginning
« Răspuns #164 : Noiembrie 22, 2017, 10:07:23 p.m. »
Salut,este deschis test server??