Jocu mai usor

  • 7 Răspunsuri
  • 1737 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Jocu mai usor
« : Iulie 04, 2017, 01:22:53 p.m. »
Buna ziua, Wega am asa o propunere fa procesul jocului mai usor p/u nobi scade hp la golds si la boshi ca nobi sa poata sa ee si ei ca si asa sunt putini oameni si stau kite un nob la un gold kite 30-40 min si vine un top pers si gz si ii ea goldu si lasa oameni jocu ca nau interes..... fa mai usor jocu ca orcum suntem la sfarshit si bani din asta nu o sa mai scots !

Re: Jocu mai usor
« Răspuns #1 : Iulie 04, 2017, 07:50:29 p.m. »
Daca 30 oameni au ajuns n
max lvl asta nu inseamna ca jocul e la sfirsit.
"ia-te in mâini" din urmă vin alți 300+ oameni.
si asa cu mult s-a crescut exp la noobi. Daca vor haine la + 2,3 citeodata si la +4 nimeni nu merge.lasa sa muncească.
Iar daca vor iteme din +5 sa stringă pietre.Eu de exemplu vind o groază de smotşi şi nu scump 5/5 , 10/10.

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: Jocu mai usor
« Răspuns #2 : Iulie 04, 2017, 11:08:50 p.m. »
Daca 30 oameni au ajuns n
max lvl asta nu inseamna ca jocul e la sfirsit.
"ia-te in mâini" din urmă vin alți 300+ oameni.
si asa cu mult s-a crescut exp la noobi. Daca vor haine la + 2,3 citeodata si la +4 nimeni nu merge.lasa sa muncească.
Iar daca vor iteme din +5 sa stringă pietre.Eu de exemplu vind o groază de smotşi şi nu scump 5/5 , 10/10.
ahahah kti de hapsini sunt oameni doamne fereste care 300+ cei visat ?:D gata muu ii mort prietene ceva concurentsa vreu si eu ca nui interes deloc .... hahahah chear mii a ride :D 300+

Re: Jocu mai usor
« Răspuns #3 : Iulie 05, 2017, 09:54:30 a.m. »
😂😂😂😂😂😂 la moment 65 online as mii interesant cite ip sunt conecate ca de cind nui limita la ferestre toti au cite 6 7 personaje online

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Jocu mai usor
« Răspuns #4 : Iulie 05, 2017, 12:37:24 p.m. »
6-7-??? Mai taie , 3-4, eu am 2 si multi stau cate 2 , vreo cativa au 3-4 = 30-40 oameni , normal , noi suntem 10 in guild , voi stringetiva toti 30 si go la pvp sa fie mai interesant ...
Ce tine de mai putin hp la gold cum sati zic , noi in 15 min luam toate +5, daca o sa fie mai putin hp - o sa le luam in 2 min- ceva bun pentru voi, drive? Eu cred ca sa va uniti ati face un lucru bun pentru serveru ista!!!

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Jocu mai usor
« Răspuns #5 : Iulie 05, 2017, 12:39:26 p.m. »
Cum am facut noi cand majoritatea au lasat , din 4 guilduri royal, regal, holyguns, shield am facut 1... marea unire va asteapta :)

Re: Jocu mai usor
« Răspuns #6 : Iulie 05, 2017, 03:48:00 p.m. »
Ideea era ca din 65 online de fapt is doar jumate activi = 30 de oameni nu era despre citi vin la pvp etc

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: Jocu mai usor
« Răspuns #7 : Iulie 05, 2017, 05:58:06 p.m. »
6-7-??? Mai taie , 3-4, eu am 2 si multi stau cate 2 , vreo cativa au 3-4 = 30-40 oameni , normal , noi suntem 10 in guild , voi stringetiva toti 30 si go la pvp sa fie mai interesant ...
Ce tine de mai putin hp la gold cum sati zic , noi in 15 min luam toate +5, daca o sa fie mai putin hp - o sa le luam in 2 min- ceva bun pentru voi, drive? Eu cred ca sa va uniti ati face un lucru bun pentru serveru ista!!!
sorry prietene pe serveru ista nam fost nici o data in padonki sau ceva de genu dracarilor estea am fost doar in Regal apoi sa schimbat gm si tot acelas guild HoleyGuns dupa aia Kill4Fun si atit)nus ca fimaz s ma jur c nu mai intru in padonki k li dau numa gz si peste 2 zile iar in padonki .... pustaslovina