SERVER STILL ALIVE

  • 44 Răspunsuri
  • 9986 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

SERVER STILL ALIVE
« : Iunie 29, 2017, 07:48:44 p.m. »
Poate ca nu este cel mai reusit proiect dar cu siguranta este unic si dinamic cu update-uri periodice care te pun pe ginduri referitor la tactica de joc.
Fac apel catre toti terminatii care nu au reusit sa ajunga in TOP (nu ma refer la level) cei mai puternici si se pling mereu ca nu le ajunge ceva : Jocul respectiv este unul in echipa iar de unul singur nu poti juca dar nici nu este interesant.Fiecare caracter are + si - urile sale insa impreuna formeaza o echipa fulger. Mai mult ca atit pentru toti "niorlaitii" care spun ca AE e slaba luati exemplu de la Fury - wings 3 +13, aruan + 13(armor + 11) - OMG ce face Aewka ceea (il maninca pe " de catre toti cunoscutul baranov" - cine trebuie o sa inteleaga)).

Asa ca terminati o dara postarile de genul " la revedere tuturor" "serverul a murit" " serverul nu mai are mult" Ca si orice alt proiect are un inceput si un sfirsit asa ca nu grabiti lucrurile.
Lasati " mărul să se coacă  la vremea lui "nu cind voi v-ati enervat pe un simplu joc.
Nu vreti sa jucati alegerea va apartine dar nu produceti agitatie in acest sens. Sincer - incepeti sa semănați cu nişte gay care au ieşit la paradă să arate ca si ei exista.
Multumesc si un joc placut in continuare tuturor )
Ne vedem la golds de 4 ori pe zi )
(c) TATAVOSTRU

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #1 : Iunie 30, 2017, 01:40:43 a.m. »
pardon , wings3+11

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #2 : Iunie 30, 2017, 08:05:03 a.m. »
Mai mult ca atit pentru toti "niorlaitii" care spun ca AE e slaba luati exemplu de la Fury - wings 3 +13, aruan + 13(armor + 11) - OMG ce face Aewka ceea (il maninca pe " de catre toti cunoscutul baranov" - cine trebuie o sa inteleaga)).



Ce exemplu sa luam ? Imi spui si mie? el e ceva deosebit ucide un dk cu 6000-8000hp in decrement  , da si fara decrement?Sau ucide DLU?
Da el in aruan acesta voobshe dovedeste sa ucida pe cineva sau pe el il ucide

OMG ce face Aewka ceea  Ce face aeshka asta? Joc tot dupa ae  il invit la un pvp de 50b 50s
oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #3 : Iunie 30, 2017, 10:31:07 a.m. »
Mai mult ca atit pentru toti "niorlaitii" care spun ca AE e slaba luati exemplu de la Fury - wings 3 +13, aruan + 13(armor + 11) - OMG ce face Aewka ceea (il maninca pe " de catre toti cunoscutul baranov" - cine trebuie o sa inteleaga)).



Ce exemplu sa luam ? Imi spui si mie? el e ceva deosebit ucide un dk cu 6000-8000hp in decrement  , da si fara decrement?Sau ucide DLU?
Da el in aruan acesta voobshe dovedeste sa ucida pe cineva sau pe el il ucide

OMG ce face Aewka ceea  Ce face aeshka asta? Joc tot dupa ae  il invit la un pvp de 50b 50s
1) da ucide si BK si DL.
2) daca in decrement atunci nu cred,  doar de cu cast. Dar ce ai vrut tu - BK sa jertfeasca 1500+ staturi  vitality , sa aiba un dmg de cacat fara unik si inca sa-l poata da jos cineva? BK si asa ar trebui sa fie cel mai puternic, ce vrei tu sa fii rege dupa AE ? Nici nu mai vorbesc de pretul la TOP ITEM pentru BK vs celelalte rase , daca nu ma gresesc nici pina acum nu exista vicious helm +13. EXE la fel e foarte scump - mie imi cerea in schimbul la Helm BD L dd hp rate 13 28 - wings SM/BK lvl 3 + ignore...
3)Am sa-i transmit lui Fury invitatia. Te anunt aici )

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #4 : Iunie 30, 2017, 11:20:40 a.m. »
Mai mult ca atit pentru toti "niorlaitii" care spun ca AE e slaba luati exemplu de la Fury - wings 3 +13, aruan + 13(armor + 11) - OMG ce face Aewka ceea (il maninca pe " de catre toti cunoscutul baranov" - cine trebuie o sa inteleaga)).



Ce exemplu sa luam ? Imi spui si mie? el e ceva deosebit ucide un dk cu 6000-8000hp in decrement  , da si fara decrement?Sau ucide DLU?
Da el in aruan acesta voobshe dovedeste sa ucida pe cineva sau pe el il ucide

OMG ce face Aewka ceea  Ce face aeshka asta? Joc tot dupa ae  il invit la un pvp de 50b 50s
1) da ucide si BK si DL.
2) daca in decrement atunci nu cred,  doar de cu cast. Dar ce ai vrut tu - BK sa jertfeasca 1500+ staturi  vitality , sa aiba un dmg de cacat fara unik si inca sa-l poata da jos cineva? BK si asa ar trebui sa fie cel mai puternic, ce vrei tu sa fii rege dupa AE ? Nici nu mai vorbesc de pretul la TOP ITEM pentru BK vs celelalte rase , daca nu ma gresesc nici pina acum nu exista vicious helm +13. EXE la fel e foarte scump - mie imi cerea in schimbul la Helm BD L dd hp rate 13 28 - wings SM/BK lvl 3 + ignore...
3)Am sa-i transmit lui Fury invitatia. Te anunt aici )

1. Orice dl si dk vata fara decrement paneatna ca moare
2. Nu mai ucide el pe nimeni in decrement cu cast , daca nu stii nu vb ceia ce nu stii , chiar acum am intrat si am testat pe YARS .

BK sa jertveasca 1500 stat?)))
1300 Vit = 7000HP LA DK [cu 2 haine hp] , 2500 strengi = 1100DMG [asta tu vrei sa spui dmg kikat fara unik [ aici nu se socote ink dmg de 2bb ]!!!!     si gruba gavarea 500 agil = 1000DEF in SET DRagon EXE!!! nu uitam ca setul are OPTII EXE   SI  DECREMENT!

Acum cu ae am intrat exe dmg l-am palit la  1100  cu ww si Sylpid BOW +13 si 3 wings de ELF [  asta el inca nare 2 haine Decrease] si nu are 3 Wings , DK e nereal de ucis , da el ma bate  la 600 , si inca des zboara Double la veter ,  eu am Set divine exe 13    +3 OPT  , 3 WINGS +13  ,  1300DEF SI 1400RATE , Decrement full 7 , asa ca nu spune ce nu stii , cu cast tot nul dau jos  , da el zaprosto ma da jos

3. Da ae nu jertveste hp ?)  1 stat =2hp asta bred [nar fi bred daca nar fi decrement pe server] adika ae pune  1000vit = 2000hp+hp de la lvl  =2400  ,




Reiesa BK are dmg ka la ae  ) BK are vagon HP , de decrement voobshe tak.

ce de spus de ae fara perekast si fara hp ? ca este si asa ae pe server care are ultimul reload , asta voobshe jertva

Eu stiu tare bine  ce balans era pe toate serverele  mu.in.md si mmo adica aici  ,  pentru ca din 2007 joc doar dupa ae mai mult pe nimeni , eu cu ae puteam ucide pe orice jucator si nu era asa ca BK nu cade  sau DL , daca ae are cast , si BK are perekast el trebuie sa cada!  Chiar erau momente ca eu eram cu cast si bk fara si ma ucidea ,  eu nam avut nimic inpotriva ca oricum ae e jucator la distanta ,  da aici dam e dizbalans concret!

Plus la asta GM Tau WhiteNight singur o spus ca de ae aici pe server sa batut joc!


Nu vad sens de discutat de lamurit de sporit ceva ,  eu am spus parerea mea intro tema in mesaj da nu am deschis tema , nu era numaidecit de facut o tema noua si de facut pe destept , cind intradevar balansul pe server nu este asa .

Astept de la Fury raspuns .
Ms
« Ultima Modificare: Iunie 30, 2017, 11:27:04 a.m. de ToPHaDo »
oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

*

FreeWinner

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #5 : Iunie 30, 2017, 11:52:19 a.m. »
Chiar mi vine a ride...daca nu ai jucat dupa Ae mai bine taceai

*

FreeWinner

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #6 : Iunie 30, 2017, 12:36:31 p.m. »
Puterea a fiecarei ae mereu se socotea perecast, aici perecastul nu joaka rol(Ae vs bk, ae vs dl)

Range??nu este asha termen in mu cind este vorba de aceiashi ae vs bk, ae vs ae-da, ae vs sm-da shi numai aici este range.
Am fost saptamina asta in CC cu AE, 3-4 MINUTE bateam in WhiteNight shi nu a eshit nici un ice. Care range? Care ice?

Ai zis aici de furry care este cica top Ae, da cu cine ai comparato?Sau atsi eshit 10 in potriva la 2 oameni shi tu asta socotsi egalitate?
Am jucat cu Ae cind era serveru viu shi  pot zice ca AE in cazuri egale este 0 , cu totul ca eram Ae specifica, tank, nu ma ajuta apsolut nimik, nu mai vorbesc de Ae cind nu  are 380 arc shi fuge ca un mob care se stradue macar cuiva perecast sai dea.

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #7 : Iunie 30, 2017, 01:01:55 p.m. »
Oamenii nu vor sa intaleaga si gata .... AE nu poate fi top char in 1x1 din simplu motiv ca Ae ARE PERECAST !!!! Perecast e ceva super important in mass pvp, mai ales aici pe server unde EE au reloads si mult energy. Foarte multe ori am auzit in guild "ei au perecast noi nu avem, gata bag p...., e ireal" Si intr-adevar fara perecast la starea actuala nu cade nici un BK imbracat bine si top lvl. Cum poate AE sa fie si top utility in pvp si top solo 1x1 ???? Nu vreti cam mult ?

*

FreeWinner

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #8 : Iunie 30, 2017, 01:16:28 p.m. »
Oamenii nu vor sa intaleaga si gata .... AE nu poate fi top char in 1x1 din simplu motiv ca Ae ARE PERECAST !!!! Perecast e ceva super important in mass pvp, mai ales aici pe server unde EE au reloads si mult energy. Foarte multe ori am auzit in guild "ei au perecast noi nu avem, gata bag p...., e ireal" Si intr-adevar fara perecast la starea actuala nu cade nici un BK imbracat bine si top lvl. Cum poate AE sa fie si top utility in pvp si top solo 1x1 ???? Nu vreti cam mult ?
Simpla logica...cum poate fi 1x1 daca tot tu zici de perecast?? Nu reese ca totushi e 2 vs 1??
P.s. pe WhiteNight cu perecas al bateam im 5-6 shi nu lam putu da jos.

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #9 : Iunie 30, 2017, 01:54:34 p.m. »
Oamenii nu vor sa intaleaga si gata .... AE nu poate fi top char in 1x1 din simplu motiv ca Ae ARE PERECAST !!!! Perecast e ceva super important in mass pvp, mai ales aici pe server unde EE au reloads si mult energy. Foarte multe ori am auzit in guild "ei au perecast noi nu avem, gata bag p...., e ireal" Si intr-adevar fara perecast la starea actuala nu cade nici un BK imbracat bine si top lvl. Cum poate AE sa fie si top utility in pvp si top solo 1x1 ???? Nu vreti cam mult ?
Simpla logica...cum poate fi 1x1 daca tot tu zici de perecast?? Nu reese ca totushi e 2 vs 1??
P.s. pe WhiteNight cu perecas al bateam im 5-6 shi nu lam putu da jos.
Adica daca ai primit un cast deja esti 2 ? Esti drogat ? Toti au ee personal, si eu incerc sa lamuresc ca AE aduce utility in pvp, nu poate ea sa fie si top damager si top debuffer.

*

FreeWinner

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #10 : Iunie 30, 2017, 02:03:52 p.m. »
Oamenii nu vor sa intaleaga si gata .... AE nu poate fi top char in 1x1 din simplu motiv ca Ae ARE PERECAST !!!! Perecast e ceva super important in mass pvp, mai ales aici pe server unde EE au reloads si mult energy. Foarte multe ori am auzit in guild "ei au perecast noi nu avem, gata bag p...., e ireal" Si intr-adevar fara perecast la starea actuala nu cade nici un BK imbracat bine si top lvl. Cum poate AE sa fie si top utility in pvp si top solo 1x1 ???? Nu vreti cam mult ?
Simpla logica...cum poate fi 1x1 daca tot tu zici de perecast?? Nu reese ca totushi e 2 vs 1??
P.s. pe WhiteNight cu perecas al bateam im 5-6 shi nu lam putu da jos.
Adica daca ai primit un cast deja esti 2 ? Esti drogat ? Toti au ee personal, si eu incerc sa lamuresc ca AE aduce utility in pvp, nu poate ea sa fie si top damager si top debuffer.
Exact! Ai prioritate in buff!! Sau vreai sa spui ca 2 dk fara buff fac mai mult decit 1 dk cu buff??

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #11 : Iunie 30, 2017, 05:44:38 p.m. »
AE are perecast, SM are tp, BK are iner! Numai PiTT nu are nimic!
Dati un Deadly Staff kibenimateri! :D

*

JackAss

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #12 : Iulie 01, 2017, 11:38:47 a.m. »
are 7 staturi.

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #13 : Iulie 02, 2017, 11:55:00 p.m. »
nu uitati ca AE nu e dorita in bunus pt... deci e mai greu de ridicat... acest mtiv ar fi fost destul de a o face mai puternica

Re: SERVER STILL ALIVE
« Răspuns #14 : Iulie 03, 2017, 01:51:30 a.m. »
nu uitati ca AE nu e dorita in bunus pt... deci e mai greu de ridicat... acest mtiv ar fi fost destul de a o face mai puternica
Da faptu ca sta solo in arena in afara portii si bate in tot spotu ?