BUG + ignorare obraznică

  • 4 Răspunsuri
  • 1540 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

BUG + ignorare obraznică
« : Iunie 16, 2017, 12:21:06 a.m. »
Domnule Wega, explica-mi si mie te rog de ce Ring of Poison pe care scrie alb pe negru "lighting resistance" nu oferă acest beneficiu (absolut fiecare lighting împinge caracterul pe care am îmbrăcat acest ring +7 = lighting resistance 8 ) ???
Si cine o sa-mi intoarca toată averea cu care am procurat acest ring în speranța că voi avea cel mai bun resistance vs SM ???
Te-am întrebat acelasi lucru in skype si pe messenger = ignorare totala !
Atragi atentia la toate insinuarile prostesti de pe server ca cineva e prea puternic iar cineva e prea slab dar nu atragi atentia ca optiunile care sunt inscrise pe iteme defapt nu functioneaza !
Fii barbat si repara bug-ul respectiv. Fă ca acest ring sa ofere lighting resistance-ul ce este aratat in proprietatile item-ului.

*

FreeWinner

Re: BUG + ignorare obraznică
« Răspuns #1 : Iunie 16, 2017, 12:44:35 a.m. »
Chiar nu am atrans atentsia da am catat pe net, nicaeri nu am vazut ring of poison sa dea Lighting resist.

Re: BUG + ignorare obraznică
« Răspuns #2 : Iunie 16, 2017, 03:31:17 p.m. »
Chiar nu am atrans atentsia da am catat pe net, nicaeri nu am vazut ring of poison sa dea Lighting resist.
Si eu am cautat pe net dar nu am gasit pendant cu optiunile dorite asa ca am imbracat ice si am luat ring poison.
Dar poti sa te uiti pe ring in joc. Scrie clar ca ofera lighting resist.
Deci cine acum sa-mi jntoarca averile cheltuite pe un ring fara valoare ?Eu nu vad alt vinovat decit setarile gresite ale serverului (respectiv admin)..

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: BUG + ignorare obraznică
« Răspuns #3 : Iunie 16, 2017, 04:49:17 p.m. »
Chiar nu am atrans atentsia da am catat pe net, nicaeri nu am vazut ring of poison sa dea Lighting resist.
Si eu am cautat pe net dar nu am gasit pendant cu optiunile dorite asa ca am imbracat ice si am luat ring poison.
Dar poti sa te uiti pe ring in joc. Scrie clar ca ofera lighting resist.
Deci cine acum sa-mi jntoarca averile cheltuite pe un ring fara valoare ?Eu nu vad alt vinovat decit setarile gresite ale serverului (respectiv admin)..

eu nu situ ce scrie pe ring dar e logica ca ring of poison sa dea rezist la poison, ring of ice la ice, ring of fire la fireslash ect. la fel si pendurile))))

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: BUG + ignorare obraznică
« Răspuns #4 : Iunie 21, 2017, 07:05:01 a.m. »
Chiar nu am atrans atentsia da am catat pe net, nicaeri nu am vazut ring of poison sa dea Lighting resist.
Si eu am cautat pe net dar nu am gasit pendant cu optiunile dorite asa ca am imbracat ice si am luat ring poison.
Dar poti sa te uiti pe ring in joc. Scrie clar ca ofera lighting resist.
Deci cine acum sa-mi jntoarca averile cheltuite pe un ring fara valoare ?Eu nu vad alt vinovat decit setarile gresite ale serverului (respectiv admin)..

eu nu situ ce scrie pe ring dar e logica ca ring of poison sa dea rezist la poison, ring of ice la ice, ring of fire la fireslash ect. la fel si pendurile))))
asa si lucreaza aici!
am pend of lighting +13  si nu ma imping monstrii,
si am pend of ice +13  in Ice prin atlans nu cam nimeresc!)