FRUCTE DUPA RELOAD

  • 2 Răspunsuri
  • 2294 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
FRUCTE DUPA RELOAD
« : Mai 29, 2017, 10:48:20 p.m. »
Eu nici nu stiu  mai este sens de scris sau nu, dar cind oare o sa apara posibilitatea de baut fructe dupa reload!
ADMIN  se poate ceva informatsie, ca optiunea data a fost promisa inca vri-o citeva luni in urma!
mersi

*

IceWind

Re: FRUCTE DUPA RELOAD
« Răspuns #1 : Iunie 21, 2017, 06:03:51 p.m. »
DA Chiar il rog pe domnul WEGA sa explice cum se primeste asa treci qwesturi ... acaparezi puncte din contul qwesturilor si cind dai de fructe nu este posibilitatea deoarece toate punctele  au fost deja utilizate ... insa daca luam fructele ... si apoi qwesturile ...  mai acaparam inca in + 100 si ceva de pointuri ... 
necatind la proteste din partea majoritatii  ai modificat totusi systema qwesturilor ... si ai facut pe placul unor indivizi netrebnici 
atunci fa asa ca din qwesturi sa nu acapareze puncte daca au fost baute fructele fa un balans in sensul dat ... ca se duce serverul de ripa ...

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: FRUCTE DUPA RELOAD
« Răspuns #2 : Iunie 23, 2017, 06:14:05 a.m. »
eu am trecut toate qwesturile inca demult, dar nu am nici pe aproape tot atitea ponturi ca acei care au baut fructele de la inceput, cred ca nu este cinstit!
 mai ales ca de asta nime nu a fost prentimpinat!
sa stiut de la inceput avea sa consum toate fructele in 1 rind!
si admin a promis optiunea data inca vrio 3 luni in urma , dar vad ca fara rezultat! :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: