admin drug )))

  • 4 Răspunsuri
  • 2134 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

admin drug )))
« : Mai 29, 2017, 09:28:31 a.m. »
o scazut online ))) majoritatea is offline din cauza ca pentru reload ai pus exe shi mistical....amu ii vara afara ))) shi cam nu toti vor sa pearta timpu dornind la porti la maya scoate exe shi mistical  din reaload  si online se va ridika am vb cu multi baieti kare is 610  shi asa si au spus  epal ea v rot eti jewel exe i mistical....ne zaidu poka ne uberut ea ne soberaiusi  sutkami sideti mu4atsea vibivati jewel exe  ))) ghindeshtete))) eu kred ka mult o sa fie deacord sa scoti   asta dela ultimul reload

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: admin drug )))
« Răspuns #1 : Mai 29, 2017, 09:37:00 a.m. »
Sincer sa-ti zic este si partea adversa la chestia data,datorita caruia este interes pu eventul dat si respectiv si pvp), cred eu ca adminul ar trebuie sa puna procent de jewel of excelent mai mare din trecerea qwesturilor ,s-au % sa cada din gold ca o idee

Re: admin drug )))
« Răspuns #2 : Mai 29, 2017, 09:48:23 a.m. »
nici o problema, daca le scoate atunci lasa sa intoarca celor care le-au cheltuit pentru reload, adica sa le puie in invetar si no problem.

*

FreeWinner

Re: admin drug )))
« Răspuns #3 : Mai 29, 2017, 10:00:23 a.m. »
nici o problema, daca le scoate atunci lasa sa intoarca celor care le-au cheltuit pentru reload, adica sa le puie in invetar si no problem.
Atunci cum? Noi trebue sa cerem dropul nou din boss Kundun?? De oare ce de la start era alt drop??

Re: admin drug )))
« Răspuns #4 : Mai 29, 2017, 12:51:14 p.m. »
nici o problema, daca le scoate atunci lasa sa intoarca celor care le-au cheltuit pentru reload, adica sa le puie in invetar si no problem.
Atunci cum? Noi trebue sa cerem dropul nou din boss Kundun?? De oare ce de la start era alt drop??
atunci suntem impotriva 100% la ceia ca sa fie scoase aceste cerinte si exe pietre :) personal am2 chari carora le-am facut acest reset si tot ok :) desigur cu ajutoru carova prieteni dar sa facut :)
good luck cum sar spune