Intrebare pentru toti

  • 5 Răspunsuri
  • 2728 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Intrebare pentru toti
« : Aprilie 26, 2017, 11:28:13 a.m. »
Vreau sa incep sa joc da stau pe ginduri sa incep acum sau sa astept vreo 3-4 luni, poate vreun restart si incep in rind cu totii :)

Re: Intrebare pentru toti
« Răspuns #1 : Aprilie 26, 2017, 12:03:00 p.m. »
serveru o sa mai tina, daca vrei si char deodata frumos iti vind inca ) numa scrie pM :)

Re: Intrebare pentru toti
« Răspuns #2 : Aprilie 26, 2017, 12:14:55 p.m. »
serveru o sa mai tina, daca vrei si char deodata frumos iti vind inca ) numa scrie pM :)
Nu cumpar eu ma descurc si singur timp sa am :D mrs de propunere :D

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare pentru toti
« Răspuns #3 : Aprilie 28, 2017, 02:02:12 p.m. »
Vreau sa incep sa joc da stau pe ginduri sa incep acum sau sa astept vreo 3-4 luni, poate vreun restart si incep in rind cu totii :)

serverul va mai fi activ inca cel putin 2-3 luni (poate si mai mult). + WEGA oricum il va tine online inca vre-o 2-3 dupa ce online o sa scada. Mai bn apucate acum daca vreai sa joci

Re: Intrebare pentru toti
« Răspuns #4 : Aprilie 28, 2017, 02:04:10 p.m. »
Vreau sa incep sa joc da stau pe ginduri sa incep acum sau sa astept vreo 3-4 luni, poate vreun restart si incep in rind cu totii :)

serverul va mai fi activ inca cel putin 2-3 luni (poate si mai mult). + WEGA oricum il va tine online inca vre-o 2-3 dupa ce online o sa scada. Mai bn apucate acum daca vreai sa joci
pai ma apuc da mii teama ka o sa merg singur bc ds si imi va fi urit  :cray:

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare pentru toti
« Răspuns #5 : Aprilie 29, 2017, 12:25:59 p.m. »
Vreau sa incep sa joc da stau pe ginduri sa incep acum sau sa astept vreo 3-4 luni, poate vreun restart si incep in rind cu totii :)

serverul va mai fi activ inca cel putin 2-3 luni (poate si mai mult). + WEGA oricum il va tine online inca vre-o 2-3 dupa ce online o sa scada. Mai bn apucate acum daca vreai sa joci
pai ma apuc da mii teama ka o sa merg singur bc ds si imi va fi urit  :cray:

bc 5-6-7 la sigur vor fi oameni din motiv ca acus lumea incepe a fece reload-uri.  Ce tine de alte BC, mai intilnesc jucatori de lvl mai mic. Poate daca va ve-ti stringe impreuna o sa va fie si voua interesant si proiectului mai bine