Gemstone in xSHOP

  • 5 Răspunsuri
  • 1702 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Gemstone in xSHOP
« : Aprilie 11, 2017, 10:53:08 p.m. »
Adaugati va rog gemstone in xSHOP .
Cred ca multi vor sustine + si donatul pentru server va creste.
Merci anticipat

Re: Gemstone in xSHOP
« Răspuns #1 : Aprilie 12, 2017, 07:17:49 a.m. »
Da da da sh boxuri +5 sh ancient la 13 cu 5 gem setul!totzi stau kanturu  sh cad destul de normal,timp de o zi am strins 10 -15 nu stricatzi politica,pina nu viritzi idei proaste cu jewel of excelent sh multe altele sa ca bagatzi avoshtri 5 lei,nu va place sa statz holbatzi la pc pentru gemstone? Va dau un sfat shterge toate soundurile din mu shi lasa doar a gemstonului,stai afk sh ridika la timp,daca nici asta nu va aranjeaza cumparale de la oameni cu $€£

Re: Gemstone in xSHOP
« Răspuns #2 : Aprilie 12, 2017, 09:54:30 a.m. »
Da da da sh boxuri +5 sh ancient la 13 cu 5 gem setul!totzi stau kanturu  sh cad destul de normal,timp de o zi am strins 10 -15 nu stricatzi politica,pina nu viritzi idei proaste cu jewel of excelent sh multe altele sa ca bagatzi avoshtri 5 lei,nu va place sa statz holbatzi la pc pentru gemstone? Va dau un sfat shterge toate soundurile din mu shi lasa doar a gemstonului,stai afk sh ridika la timp,daca nici asta nu va aranjeaza cumparale de la oameni cu $€£

stiu de faza cu soundurile - am incercat , la mine nu merge (windows 10, antivirus dezactivat )
am mai incercat la un windows 10 tot nu merge .
Acum sint citeva jwl in xSHOP . Nu vad de ce nu s-ar introduce si gemstone.
Desigur la un pret corespunzator (echivalentul a 2 creation de exemplu . 1 cr =5, 1 gemstone = 10 )
+ apare o alternativa de a obtine gemstone ca sa nu fie concentrate toate gemstobe in kanturu. Asemanator cum boxurile pot fi obtinute si din ilusion, kalima lasa sa fie si gemstone in xshop si nu doar kanturu.
Inca opinii , sugestii ?
Wega, tu ce parere ai ?
« Ultima Modificare: Aprilie 12, 2017, 09:56:45 a.m. de johnydepp »

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Gemstone in xSHOP
« Răspuns #3 : Aprilie 12, 2017, 10:26:16 a.m. »
Da da da sh boxuri +5 sh ancient la 13 cu 5 gem setul!totzi stau kanturu  sh cad destul de normal,timp de o zi am strins 10 -15 nu stricatzi politica,pina nu viritzi idei proaste cu jewel of excelent sh multe altele sa ca bagatzi avoshtri 5 lei,nu va place sa statz holbatzi la pc pentru gemstone? Va dau un sfat shterge toate soundurile din mu shi lasa doar a gemstonului,stai afk sh ridika la timp,daca nici asta nu va aranjeaza cumparale de la oameni cu $€£

stiu de faza cu soundurile - am incercat , la mine nu merge (windows 10, antivirus dezactivat )
am mai incercat la un windows 10 tot nu merge .
Acum sint citeva jwl in xSHOP . Nu vad de ce nu s-ar introduce si gemstone.
Desigur la un pret corespunzator (echivalentul a 2 creation de exemplu . 1 cr =5, 1 gemstone = 10 )
+ apare o alternativa de a obtine gemstone ca sa nu fie concentrate toate gemstobe in kanturu. Asemanator cum boxurile pot fi obtinute si din ilusion, kalima lasa sa fie si gemstone in xshop si nu doar kanturu.
Inca opinii , sugestii ?
Wega, tu ce parere ai ?
Situatsie asemanatoare era cu guardian...shi tot asha cineva a propus sa le adauge in Shop ca sa poata lumea face reloud...dupa ce leau adaugat a fost o sumedenie de critica spre admin...ca shi cum se gindeste numai la buzunarul luia.

Re: Gemstone in xSHOP
« Răspuns #4 : Aprilie 12, 2017, 10:59:01 a.m. »
+

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Gemstone in xSHOP
« Răspuns #5 : Aprilie 12, 2017, 11:16:16 a.m. »
poate vreai si LVL sa poti cumpara? sau stats?

Inainte de a da asa initiative, aducetiva aminte ca asa requirement-uri au fost implementate pentru a face tranzitia la niveluri mai avansate mai dificila!

 :big_boss: