energy dk

  • 75 Răspunsuri
  • 14047 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #60 : Aprilie 06, 2017, 07:31:31 p.m. »
esti mare porc admin !! ineru lai taiat complet nui tolc din el deloc :D macar % mai mic da asa deloc cu iner simplu 4700 cu 1.600 energi iner 4900!
Stiu oameni care au facut build si set anume !!! sa se combine decrease decrement cu mana shield, si el peste noapte devine self cast.

Shi ce are in comun self cast cu buildul cela ? :lol:
Nimic nu gindeste omul asta inainte de a scri ceva  :slow:
Ca era build care se baza pe mana shield primit de la sm, cred ca e prea complicat pentru tine sa intelegi.
Asta e doar un ex. ce arata ca aici totdeauna ceva se schimba, e work in progress serveru, or te adapti la schimbari ori nu juca, asta am vrut sa zic, e pe intelesele tale sau sa mai simplific pentru tine ?
Om care se bazeaza pe manashil e o farsa shi jumatate...NICIODATA nimeni nu se bazeaza pe manashild...pe Iner da, pe manashild NU
In continuare cu manashild...nu am dorintsa sa pierd timpul pe cautat dar din mesajele tale alterioare chiar tu spuneai ca nu stiai ca MS are alta formula...asha dar sa te bazez pe 20% MS standarte e cuvinte in AER.
Shi in fine...avetsi 720 lvl ca sa spunetsi ca atsi aruncat staturi intraiurea ???
« Ultima Modificare: Aprilie 06, 2017, 09:59:21 p.m. de Rayness »

Re: energy dk
« Răspuns #61 : Aprilie 06, 2017, 07:33:48 p.m. »
esti mare porc admin !! ineru lai taiat complet nui tolc din el deloc :D macar % mai mic da asa deloc cu iner simplu 4700 cu 1.600 energi iner 4900!
Stiu oameni care au facut build si set anume !!! sa se combine decrease decrement cu mana shield, si el peste noapte devine self cast.

Shi ce are in comun self cast cu buildul cela ? :lol:
Nimic nu gindeste omul asta inainte de a scri ceva  :slow:
Ca era build care se baza pe mana shield primit de la sm, cred ca e prea complicat pentru tine sa intelegi.
Asta e doar un ex. ce arata ca aici totdeauna ceva se schimba, e work in progress serveru, or te adapti la schimbari ori nu juca, asta am vrut sa zic, e pe intelesele tale sau sa mai simplific pentru tine ?
Prost esti shi cu asta tot spus...om care se bazeaza pe manashil e o farsa shi jumatate...NICIODATA nimeni nu se bazeaza pe manashild...pe Iner da, pe manashild NU
In continuare cu manashild...nu am dorintsa sa pierd timpul pe cautat dar din mesajele tale alterioare chiar tu spuneai ca nu stiai ca MS are alta formula...asha dar sa te bazez pe 20% MS standarte e cuvinte in AER.
Shi in fine...avetsi 720 lvl ca sa spunetsi ca atsi aruncat staturi intraiurea ???
Я когда вижу, что люди пишут про статы на каком то первом ресе, плюю в пол хахаххахахаха

Re: energy dk
« Răspuns #62 : Aprilie 06, 2017, 08:31:56 p.m. »
esti mare porc admin !! ineru lai taiat complet nui tolc din el deloc :D macar % mai mic da asa deloc cu iner simplu 4700 cu 1.600 energi iner 4900!
Stiu oameni care au facut build si set anume !!! sa se combine decrease decrement cu mana shield, si el peste noapte devine self cast.

Shi ce are in comun self cast cu buildul cela ? :lol:
Nimic nu gindeste omul asta inainte de a scri ceva  :slow:
Ca era build care se baza pe mana shield primit de la sm, cred ca e prea complicat pentru tine sa intelegi.
Asta e doar un ex. ce arata ca aici totdeauna ceva se schimba, e work in progress serveru, or te adapti la schimbari ori nu juca, asta am vrut sa zic, e pe intelesele tale sau sa mai simplific pentru tine ?
Om care se bazeaza pe manashil e o farsa shi jumatate...NICIODATA nimeni nu se bazeaza pe manashild...pe Iner da, pe manashild NU
In continuare cu manashild...nu am dorintsa sa pierd timpul pe cautat dar din mesajele tale alterioare chiar tu spuneai ca nu stiai ca MS are alta formula...asha dar sa te bazez pe 20% MS standarte e cuvinte in AER.
Shi in fine...avetsi 720 lvl ca sa spunetsi ca atsi aruncat staturi intraiurea ???
In joc sunt 3 buffuri principale buff de ee, iner de dk, mana shield de sm, sa zici ca poti sa te bazezi pe una si pe alta nu e foarte timpit, si cine esti tu sa ii interzici cuiva pe ce buff sa se bazeze ???
Apropo manashield a fost foarte puternic inca de pe serveru trecut, e si normal ca oamenii sa mizeze pe el pe serveru ista unde a fost acelasi mana shield, chear esti asa de concenii sa nu poti intelege asta ???? Doamne fereste de prosti.
Mai zic odata pe nimeni nu il intereseaza ce build si ce staturi ai pus, serveru se modifica constant, eu nu zic ca imi place asta, dar asta e realitatea, mana shield ati vrut schimbata da aici va daci cu bocet.
« Ultima Modificare: Aprilie 06, 2017, 09:59:57 p.m. de Rayness »

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #63 : Aprilie 06, 2017, 08:51:04 p.m. »
Da e corect...totsi au builduri proprii..
Ia haide sa facem un mini sondaj...este vrun om care avea sa se bazeze pe MS de 15 sec aici ? :crazy:
« Ultima Modificare: Aprilie 06, 2017, 10:00:42 p.m. de Rayness »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #64 : Aprilie 06, 2017, 10:02:43 p.m. »
Puteți expedia feedback aici sau pe [email protected]. Cei ce au introdus stat-uri pentru Greater Fortitude pot să ne contacteze pentru a le ajusta. Nu ne dorim eliminarea clasei Dark Knight cu Greater Fortitude, ci să avem un echilibru între HP oferit de acest skill și performanțele în PvP.

Cel mai bine e să înregistrați secvențe din joc, astfel încît toți să se expună
« Ultima Modificare: Aprilie 06, 2017, 10:23:11 p.m. de Rayness »

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #65 : Aprilie 09, 2017, 01:15:37 a.m. »
Admin Eu te-am preintimpinatca lumea va cere zbross la staturi

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #66 : Aprilie 13, 2017, 08:28:12 a.m. »
Se poate de interesat in baza la ce ai gindit sa ridici inapi % de iner? Sa inteleg degeaba se mai fac sondaje? Atit de bine a fost la eventuri fara tot dezbalansul dat si ieri iarasi,tone hp si nu e destul ai adaugat si cadouri de paste, genial Karl! :buba:

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #67 : Aprilie 13, 2017, 11:06:11 a.m. »
Acum Greater Fortitude nu trece de 60% din HP.

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #68 : Aprilie 14, 2017, 08:10:26 a.m. »
Asta am inteles,dar totusi care este motivul schimbarii spre 60%? de ce nu s-a lasat cum trebuie?

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #69 : Aprilie 15, 2017, 12:36:04 p.m. »
Pentru a nu elimina clasa Dark Knight cu Greater Fortitude, dar să avem un echilibru între HP oferit de acest skill și performanțele în PvP.

Re: energy dk
« Răspuns #70 : Aprilie 15, 2017, 04:29:57 p.m. »
Asta am inteles,dar totusi care este motivul schimbarii spre 60%? de ce nu s-a lasat cum trebuie?
Мне кажется не нужно иметь много мозгов чтобы понять простую вещь,  дк который будет иметь 1200 виталы и будет под инером от дк 3000+ енр то ка км м раком ты сольешь его 15_20к хп...

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #71 : Aprilie 16, 2017, 11:59:52 a.m. »
Asta am inteles,dar totusi care este motivul schimbarii spre 60%? de ce nu s-a lasat cum trebuie?
Мне кажется не нужно иметь много мозгов чтобы понять простую вещь,  дк который будет иметь 1200 виталы и будет под инером от дк 3000+ енр то ка км м раком ты сольешь его 15_20к хп...

omul probabil a avut invedere prin "cum trebuie" = 40% cum a fost inainte de acest update!  Nu mai critica atit de tare creierul oamenilor!

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #72 : Aprilie 19, 2017, 02:20:23 p.m. »
Eu cred nici un guild nu-i in cistig cu situatia data, simplu pvpul va fi dezinteresat atunci cind vor veni dk cu cite 10 k hp,si se vor invirtea cum doresc ei la eventurile date,iar personajele care joaca pe ae si sm,simplu nu va fi rezon din ei la pvp.Oameni buni repet,in orce mu erau dk puternici etc,dar  datorita la team play puteai sa-i mai dai jos,dar aici sunt 2 factori care face dizbalanta data, reload ( unde datorita stringi staturi multe ) si daca mai adaugi iner ,pai la revedere funul! Eu inteleg ca sunt persoane,care place sa imble in rol de terminatori,dar in felul o sa dispara interesul de eventuri la general!

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #73 : Aprilie 26, 2017, 02:56:23 p.m. »
Asta am inteles,dar totusi care este motivul schimbarii spre 60%? de ce nu s-a lasat cum trebuie?
Мне кажется не нужно иметь много мозгов чтобы понять простую вещь,  дк который будет иметь 1200 виталы и будет под инером от дк 3000+ енр то ка км м раком ты сольешь его 15_20к хп...
Vezi daca nu mergi la scoala si stai numai in mu, 3000hp + 60% = 4800 hp... de unde 15-20 k hp??? :hi:

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: energy dk
« Răspuns #74 : Aprilie 26, 2017, 05:01:02 p.m. »
Asta am inteles,dar totusi care este motivul schimbarii spre 60%? de ce nu s-a lasat cum trebuie?
Мне кажется не нужно иметь много мозгов чтобы понять простую вещь,  дк который будет иметь 1200 виталы и будет под инером от дк 3000+ енр то ка км м раком ты сольешь его 15_20к хп...
Vezi daca nu mergi la scoala si stai numai in mu, 3000hp + 60% = 4800 hp... de unde 15-20 k hp??? :hi:
El a scris corect, tu nu ai intseles bine.