Sondaj

Doriti ca nivelul itemelor din Dragon Invasion drop sa fie ridicat?

BK : Dark Phoenix/Knight Blade, ELF: Red Spirit/Viper Bow, SM:Dark Soul/Kundum Staff ; MG:Hurricane; Dark Lord : Great Lord Scepter
10 (34.5%)
BK :Black Dragon; ELF:Devine/Great Reign;SM:Grand Soul; MG:Thunder;
9 (31%)
Doresc sa ramina in formatul dat!
10 (34.5%)

Numărul total de membrii care au votat: 28

Votare închisă: Martie 17, 2017, 06:16:36 p.m.

GOLD DROP!

  • 44 Răspunsuri
  • 7651 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: GOLD DROP!
« Răspuns #15 : Martie 13, 2017, 08:34:07 p.m. »
Se fac lucrări la o actualizare globală care va include seturi noi și activitate la golden troops

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: GOLD DROP!
« Răspuns #16 : Martie 13, 2017, 09:34:45 p.m. »
Sper ca schimbarile date sa schimbe situatia de la golds!

*

Leshai

Re: GOLD DROP!
« Răspuns #17 : Martie 14, 2017, 12:12:35 a.m. »
Rayness дроп который ты предлагаешь снова не актуален лично для DLa. С 'Great Lord Scepter' не будет смысла, так как его спокойно заменяет Solay Scepter, про Lord Scepter уже молчу.. Слишком маленький дмг. Viper для АЕ очень интересно, exe KB тоже думаю DK будут рады.

Re: GOLD DROP!
« Răspuns #18 : Martie 14, 2017, 09:07:35 a.m. »
optiunea cu divain si bd e cel mai ok. Daca va fi cu Rs si Fenix, atunci valoarea unicului va cadea, si a bosului tot k7( la el si asa su umbla numai dupa weapons 380.Ridica cu un Rang dropul, dar nu mai mult.

Re: GOLD DROP!
« Răspuns #19 : Martie 14, 2017, 10:02:38 a.m. »
Leshai  eu tot vreu BB 
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

Re: GOLD DROP!
« Răspuns #20 : Martie 15, 2017, 09:04:07 a.m. »
optiunea cu divain si bd e cel mai ok. Daca va fi cu Rs si Fenix, atunci valoarea unicului va cadea, si a bosului tot k7( la el si asa su umbla numai dupa weapons 380.Ridica cu un Rang dropul, dar nu mai mult.
si ce faci atunci cu hainele 380?
ele devin inutile, daca faci un BD cu decriment 7%, carei sensu din haine 380?

lasati tot cum este nu cautati paduchi, peurma tot voi o sa plingeti...

Re: GOLD DROP!
« Răspuns #21 : Martie 15, 2017, 09:42:40 a.m. »
Se fac lucrări la o actualizare globală care va include seturi noi și activitate la golden troops

vad ca vreti sa o faceti cu mainele voastre sfarsitul la server !!!

deci eu am pus STATS pentru ANCIENT set, da cineva o dormit o noapte si a visat ca trebuie de adaugat seturi noi ...

vine intrebarea ... ce sa fac eu cu Personajul meu care devine inutil pe acest server??? :rtfm:

Re: GOLD DROP!
« Răspuns #22 : Martie 15, 2017, 09:45:36 a.m. »
WEGA e o prostie daca doresti sa faci asa ceva ,sunt contra
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: GOLD DROP!
« Răspuns #23 : Martie 15, 2017, 09:55:48 a.m. »
optiunea cu divain si bd e cel mai ok. Daca va fi cu Rs si Fenix, atunci valoarea unicului va cadea, si a bosului tot k7( la el si asa su umbla numai dupa weapons 380.Ridica cu un Rang dropul, dar nu mai mult.
si ce faci atunci cu hainele 380?
ele devin inutile, daca faci un BD cu decriment 7%, carei sensu din haine 380?

lasati tot cum este nu cautati paduchi, peurma tot voi o sa plingeti...
Da ce faceai pina acum cu GD Set cind stringeai rd exe sau anc ?

Re: GOLD DROP!
« Răspuns #24 : Martie 15, 2017, 10:22:32 a.m. »
Se fac lucrări la o actualizare globală care va include seturi noi și activitate la golden troops

vad ca vreti sa o faceti cu mainele voastre sfarsitul la server !!!

deci eu am pus STATS pentru ANCIENT set, da cineva o dormit o noapte si a visat ca trebuie de adaugat seturi noi ...

vine intrebarea ... ce sa fac eu cu Personajul meu care devine inutil pe acest server??? :rtfm:

Вы думаете перед тем когда что-то пишите? Какие статы под уник?? Какой ты лвл вообще??  На сервере 700+лвл а ты какой то говоришь про статы? На этом сервере нет ничего интересного кроме замка...стрём сплошной, а такие как ты кричат про статы :)))
« Ultima Modificare: Martie 16, 2017, 10:13:58 p.m. de Rayness »

Re: GOLD DROP!
« Răspuns #25 : Martie 15, 2017, 10:27:55 a.m. »
Вы вообще не догоняете ни Админ ни игроки "олд скул", что хармони придумали для того, чтобы были актуальны все пушки ехе включая Вайпер и тд, а прикол пушек 380 уровня, в том чтобы давать не +200 к урону, а +200 дмг... Поэтому их так трудно выбить... А вы перекрутили все к черновой матери..2017 год на дворе а они рассказывают про exc rd и я вообще в шоке что Админ поставил пушки на пару уровней выше, надо было дальше с Лайтинг свордом и Легой стафом бегать.. Думайте, что пишите, корейцы как бы создали игру и ввели это все не просто так. А когда же соберёт тот же рд+дек+декремент, будет Долго сливать их своей галимое пушкой +200 к урону, все исковеркали...
« Ultima Modificare: Martie 15, 2017, 10:30:25 a.m. de расслабуха »

Re: GOLD DROP!
« Răspuns #26 : Martie 15, 2017, 02:35:04 p.m. »
Poate cineva odata sa-mi lamureasca cum functioneaza 380 weapon options aici pe server ?
In mod normal ele trebuie sa dea +200 dmg la personaj cum ar fi +200 add.
Cineva zice ca aici e doar +200 la hit ???
Adica daca bat cu luck in cineva de 600 cu 380 opt voi da de 800 sau cum ???  :wacko:
WEGA sau cineva care are asa weapons in joc poate sa ma lamureasca ?
Mersi.

Re: GOLD DROP!
« Răspuns #27 : Martie 15, 2017, 02:40:28 p.m. »
optiunea cu divain si bd e cel mai ok. Daca va fi cu Rs si Fenix, atunci valoarea unicului va cadea, si a bosului tot k7( la el si asa su umbla numai dupa weapons 380.Ridica cu un Rang dropul, dar nu mai mult.
si ce faci atunci cu hainele 380?
ele devin inutile, daca faci un BD cu decriment 7%, carei sensu din haine 380?

lasati tot cum este nu cautati paduchi, peurma tot voi o sa plingeti...

Un BD cu decriment aproximativ e acelasi DK set cu decriment. Dar daca va fi fenix atunci deja uhuuu. Fenixu Rupe.La fel si la AE, divainu va fi ca SEt AE 380, dar un RS, cu decriment cam deja :( Aca ca cu un RANG dorim dar nu cu 2 si mai multe. Urmatoru dupa Dragon exe.

Re: GOLD DROP!
« Răspuns #28 : Martie 15, 2017, 02:52:11 p.m. »
optiunea cu divain si bd e cel mai ok. Daca va fi cu Rs si Fenix, atunci valoarea unicului va cadea, si a bosului tot k7( la el si asa su umbla numai dupa weapons 380.Ridica cu un Rang dropul, dar nu mai mult.
si ce faci atunci cu hainele 380?
ele devin inutile, daca faci un BD cu decriment 7%, carei sensu din haine 380?

lasati tot cum este nu cautati paduchi, peurma tot voi o sa plingeti...

Un BD cu decriment aproximativ e acelasi DK set cu decriment. Dar daca va fi fenix atunci deja uhuuu. Fenixu Rupe.La fel si la AE, divainu va fi ca SEt AE 380, dar un RS, cu decriment cam deja :( Aca ca cu un RANG dorim dar nu cu 2 si mai multe. Urmatoru dupa Dragon exe.
da, dar nu uita ca hainele exe pot avea 2 optiuni, dd hp, dd ref, + inca piatra exe, care pune a 3 optiune!

nus cam egale ele cu 380, 380 nu o sa aiba valoare deja.

*

Offline Juge

  • *
  • 21
    • Vezi Profilul
Re: GOLD DROP!
« Răspuns #29 : Martie 15, 2017, 03:25:02 p.m. »
Se fac lucrări la o actualizare globală care va include seturi noi și activitate la golden troops

vad ca vreti sa o faceti cu mainele voastre sfarsitul la server !!!

deci eu am pus STATS pentru ANCIENT set, da cineva o dormit o noapte si a visat ca trebuie de adaugat seturi noi ...

vine intrebarea ... ce sa fac eu cu Personajul meu care devine inutil pe acest server??? :rtfm:

Вы думаете перед тем когда что-то пишите? Какие нахуй статы под уник?? Какой ты лвл вообще??  На сервере 700+лвл а ты нуб какой то говоришь про статы? На этом сервере нет ничего интересного кроме замка...стрём сплошной, а такие нубы как ты кричат про статы :)))
+1  :rofl: :rofl: