Admin Prea mare DMG

  • 7 Răspunsuri
  • 1835 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Admin Prea mare DMG
« : Martie 07, 2017, 10:53:15 a.m. »
Buna,,wega im sugerezi ceva ce sa fac ca in kalima 7 cu ee lvl 377 imd o sa vezi si staturile si daca e nevoe si setul

In kalima 7 cu kast+mana shield pe acesta ee o bate in 180 primii mobi

nu mai zic de ultimii...nu am avut posobilitate de a stringe un set exe +la asta nu am vurut sa pun staturi pentru set exe

vreau ee cu mult energy

am set la 13 vine luck add 28   wings la 13 luck hp recovery 7

si nici pin cap nui trece sa se tie chit de putin kalima 7 la mobi cum sa fac rost de iteme spre exemplu KB  si multe altele

eu EE nu doresc in exe ii stric staturile...ar trebui sa fie un balance pentru asa ceva prea tare bat mobii acolo

iti dau si o poza

Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

Re: Admin Prea mare DMG
« Răspuns #1 : Martie 07, 2017, 01:59:30 p.m. »
Lasati jalea, cu ee 13 luck 0add si wings +9 am fost dupa vipere/kb  tot cu greu dar posibil

Re: Admin Prea mare DMG
« Răspuns #2 : Martie 07, 2017, 05:52:12 p.m. »
cum ba ai fost cum ee ata e mai buna cu ce ii mai buna?ca ma bate cei mnegri in 300 cum naiba ai fost
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Admin Prea mare DMG
« Răspuns #3 : Martie 07, 2017, 06:43:16 p.m. »
cum ba ai fost cum ee ata e mai buna cu ce ii mai buna?ca ma bate cei mnegri in 300 cum naiba ai fost
Simplu! batsi cite 1 mob shi nu bagi ee in measa.

Re: Admin Prea mare DMG
« Răspuns #4 : Martie 07, 2017, 06:49:23 p.m. »
cum ba ai fost cum ee ata e mai buna cu ce ii mai buna?ca ma bate cei mnegri in 300 cum naiba ai fost
eu din contra am zis ca eeshka e cu mult mai slaba) shrekeri nu bat mass si se agresc pe cei care il ataca, izi farm

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Admin Prea mare DMG
« Răspuns #5 : Martie 08, 2017, 12:38:41 a.m. »
asteapta vreo pina la lvl 460; sau arunca-i vitaliti daca nu vrei exe :)

Re: Admin Prea mare DMG
« Răspuns #6 : Martie 08, 2017, 12:41:35 a.m. »
Astept un rs de la admin
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

Re: Admin Prea mare DMG
« Răspuns #7 : Martie 08, 2017, 12:59:09 a.m. »
asta-i bred)) trebu sa stii cum sa te duci kalima la vibivit.. eeshka napastoi o murit, nai ce-i face ))