JOK

  • 14 Răspunsuri
  • 3742 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

JOK
« : Februarie 21, 2017, 11:13:10 a.m. »
очень плохой дроп на эти камни!
сделайте награду за прохождение бц ЖОК и увеличьте опыт за прохождение!

мало того, что не сказали, что при ресе фрукты пить нельзя, так наша ее первая взяла рес и осталась без фруктов. Админы вам наплевать? 1 уже забил, видно по топу

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: JOK
« Răspuns #1 : Februarie 21, 2017, 12:23:12 p.m. »
JOK?

Fructele vor putea fi consumate prin intermediul cabinetului personal pe site.

TRAMP? Noi i-am propus reload, el a spus că nu dorește deocamdată. Probabil crește alt caracter.
« Ultima Modificare: Februarie 21, 2017, 12:27:34 p.m. de Rayness »

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: JOK
« Răspuns #2 : Februarie 21, 2017, 12:47:27 p.m. »
JOK?

Fructele vor putea fi consumate prin intermediul cabinetului personal pe site.

TRAMP? Noi i-am propus reload, el a spus că nu dorește deocamdată. Probabil crește alt caracter.



Cum de inteles vor fi consumate prin intermediul cabinetului personal? Din ce inteleg la moment dupa reload   daca nu ai baut nici un fruct ,se primeste ca te-ai ars cu + - 90 staturi)?

Re: JOK
« Răspuns #3 : Februarie 21, 2017, 01:46:32 p.m. »
JOK?

Fructele vor putea fi consumate prin intermediul cabinetului personal pe site.

TRAMP? Noi i-am propus reload, el a spus că nu dorește deocamdată. Probabil crește alt caracter.

интересно кого вы спросили про ТРАМПА, если докачал до 400 его я

Re: JOK
« Răspuns #4 : Februarie 21, 2017, 01:47:54 p.m. »
JOK?

Fructele vor putea fi consumate prin intermediul cabinetului personal pe site.

TRAMP? Noi i-am propus reload, el a spus că nu dorește deocamdată. Probabil crește alt caracter.


интересно, если я русский игрок из России, вы тоже принципиально будете отвечать на молдавском языке?

*

Offline adfg

  • ***
  • 242
  • adfg
    • Vezi Profilul
Re: JOK
« Răspuns #5 : Februarie 21, 2017, 02:43:39 p.m. »
eu cred ca trebua de scris sau de anuntat ca pentru reload este nevoe de jewel of guardian ca nu era sa le vindem in magazin pentru zen dar era sa le tin pentru reload .... eu cred ca ar trebui de ridikat % la jewel of guardian fiindca am stat astazi o ora in kalima 7 nici un jewel nu a cazut ....
0bito

Re: JOK
« Răspuns #6 : Februarie 21, 2017, 03:02:06 p.m. »
eu cred ca trebua de scris sau de anuntat ca pentru reload este nevoe de jewel of guardian ca nu era sa le vindem in magazin pentru zen dar era sa le tin pentru reload .... eu cred ca ar trebui de ridikat % la jewel of guardian fiindca am stat astazi o ora in kalima 7 nici un jewel nu a cazut ....

а тут так всегда, вкладываешь бабло, время гонишься за топом, а в конце концов тебе дают какие то условия для релоада, кидают на поинты)))) и отвечают в скайп раз в неделю

Re: JOK
« Răspuns #7 : Februarie 21, 2017, 03:07:06 p.m. »
Este o tema destul de dureroasa cu guardianurile asta
Parerea nu mio expun(degeaba)o sa trecem la fapte
O sa vedem pe parcurs la 24 ore
« Ultima Modificare: Februarie 21, 2017, 03:10:12 p.m. de WhiteNight »

Re: JOK
« Răspuns #8 : Februarie 21, 2017, 03:21:17 p.m. »
De ce de la bun inceput nu s-a comunicat informatia : pnetru reload o sa aveti nevoie de jog , le-am vandut magazin si acuma admin pune conditia ca pt reload jog , nu mi se pare corect , poate cineva alege sa faca lvl in loc de eventuri , e alegerea lui , de ce trebuie sa depinda de un guild anume pentru a putea creste in level , daca nu o sa se schimbe ceva in legatura cu asta , foarte multi o sa renunte la joaca doar din cauza ca e monopol la cs si nu pot face reload , si o sa joace padonki singuri intre ei , asa cum si pana la proiectul asta s-a inatamplat , admin trebuie sa intervii tu daca vrei ca serverul sa fie de durata , multumesc !

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: JOK
« Răspuns #9 : Februarie 21, 2017, 03:33:33 p.m. »
doar din cauza ca e monopol la cs si nu pot face reload

Si care e monopolul? adica cum trebue de facut ca sa nu fie "monopol" ? avem ceva in plus sau ajutor din partea adminului ?
Nu pot lua golduri-monopol  Nu pot luat CastelSiege - monopol. carei faza aici ?? poate toata problema e in voi ?

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: JOK
« Răspuns #10 : Februarie 21, 2017, 03:34:52 p.m. »
Datsii cite 20 lvl si celor care de la inceputul jocii stateau ore shi zile in shir in ikarus dupa pene deoarece acuma ele cad la tot pasul.

Re: JOK
« Răspuns #11 : Februarie 21, 2017, 03:55:36 p.m. »
Ele nu cad mai des, pur și simplu noi învârtim dropu mai repede, mobii mor mult mai repede și mult mai mulți corespunzător )

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: JOK
« Răspuns #12 : Februarie 21, 2017, 04:06:33 p.m. »
Ele nu cad mai des, pur și simplu noi învârtim dropu mai repede, mobii mor mult mai repede și mult mai mulți corespunzător )
Daca nu stii ce te bagi in discutsie ??

De la bun inceput Pana cadea doar in icarus, de la viermii ceia albashtri care bateau pe atunci la 100+ pe EE.

Re: JOK
« Răspuns #13 : Februarie 21, 2017, 07:30:58 p.m. »

Re: JOK
« Răspuns #14 : Februarie 21, 2017, 09:42:00 p.m. »
начал играть только потому что увидел 700 лвл и х7, а теперь, если честно жалею что начал, нервы себе порчу ;)