DMG DL

  • 148 Răspunsuri
  • 28781 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
DMG DL
« : Februarie 04, 2017, 10:55:08 a.m. »
Buna ziua, Wega fa terog ceva cu Dark Lord ca este cel mai slab personaj din toti... bate cel mai putin din toti personajii si eai scazut foarte mult si hp ce vrei sa vezi din asta??? macar dmg ridical la normal ca cu asa putin orcum dl vor muri... nu crede ca vor fii inreali.

Re: DMG DL
« Răspuns #1 : Februarie 04, 2017, 10:58:47 a.m. »
intreaba-l pe BugsBunny, ce inseamna cel mai slab personaj, pe urma revenim la discutie.


*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #2 : Februarie 04, 2017, 11:17:18 a.m. »
intreaba-l pe BugsBunny, ce inseamna cel mai slab personaj, pe urma revenim la discutie.
pe mine nu ma intereseaza pvp de la voi la +2 uite ce zic toti top dl cu agnis si top pusti care nu pot ucide SM...

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #3 : Februarie 04, 2017, 11:33:48 a.m. »
Nustiu in baza la ce WEGA a  mutilat in felul dat DL ,dar versiunea trecuta la concret insasi dmgul la firescream/bust era concret altul.Alt subiect tabu este cu WEGA Mace,nu-i destul ca trebuie sa bagi o tona de agg pu ca sa-l imbraci,WEGA a promis ceva wow, iar acel wow reprezinta % skill dmg, pai situatie interesanta s-a primit cind ajungi la staturile cuvenite si cind sa-l testezi e fiasco,dmgul mai de nimic fata de Lord Scepter si restul.Respectiv skill dmg nu se aplica. Cu ce raminem? Cu un  personaj fara hp,fara dmg respectiv cu gunoi.Cel mai tare indigna ca inainte de ridicat personaj de genul,ne-am interesant insasi tie WEGA ce tine de WEGA Mace ,si ai zis ca insasi skill dmg persista la DarkLord,si desigur ne-am apucat de treaba.Acum s-a ajuns concluzia ca wega maceul e de nimic fata de Soley Scepter,care pe linga ca da 60 atackspeed are si dmg mai bun , si respectiv  si pat atacka care nu are WEGA Maceul. Intrebare la WEGA  acum ce de facut mai departe cu toata  situatia data?

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #4 : Februarie 04, 2017, 11:38:15 a.m. »
Nustiu in baza la ce WEGA a  mutilat in felul dat DL ,dar versiunea trecuta la concret insasi dmgul la firescream/bust era concret altul.Alt subiect tabu este cu WEGA Mace,nu-i destul ca trebuie sa bagi o tona de agg pu ca sa-l imbraci,WEGA a promis ceva wow, iar acel wow reprezinta % skill dmg, pai situatie interesanta s-a primit cind ajungi la staturile cuvenite si cind sa-l testezi e fiasco,dmgul mai de nimic fata de Lord Scepter si restul.Respectiv skill dmg nu se aplica. Cu ce raminem? Cu un  personaj fara hp,fara dmg respectiv cu gunoi.Cel mai tare indigna ca inainte de ridicat personaj de genul,ne-am interesant insasi tie WEGA ce tine de WEGA Mace ,si ai zis ca insasi skill dmg persista la DarkLord,si desigur ne-am apucat de treaba.Acum s-a ajuns concluzia ca wega maceul e de nimic fata de Soley Scepter,care pe linga ca da 60 atackspeed are si dmg mai bun , si respectiv  si pat atacka care nu are WEGA Maceul. Intrebare la WEGA  acum ce de facut mai departe cu toata  situatia data?
Dupa cum vedem Wega ori ignora dlul ori singur joaca cu alt personaj si nu suporta dl ... numai stiu la ce sa ma gindesc ca atitea argumente eam adus .. si video care a dorit sal vada

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #5 : Februarie 04, 2017, 11:58:31 a.m. »
Nustiu nustiu...nam vazut inka nici un DL adecvat ca sa spun ce prezinta el...doarde WhiteNight.
De la bun inceput punetsiva scopul...daca vrei sa ucizi un DK, sterge DL-u shi fatsi DK, pentru restu raselor DL e tare bun.
« Ultima Modificare: Februarie 04, 2017, 12:05:13 p.m. de Shuryk »

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #6 : Februarie 04, 2017, 12:13:25 p.m. »
Shuryk  o sa-ti arat print screen cum dl bate cu firescream  170 ), si 400 in dw

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #7 : Februarie 04, 2017, 12:13:55 p.m. »
Shuryk  o sa-ti arat print screen cum dl bate cu firescream  170 ), si 400 in dw, repet wega la taiat din toate punctele de vedere,aici nu merge vorba de pvp 1 la 1

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #8 : Februarie 04, 2017, 12:25:17 p.m. »
Shuryk  o sa-ti arat print screen cum dl bate cu firescream  170 ), si 400 in dw
care 400 ar fii bine cu ignor 391 bat plasi+11+28 +ignor si lord+9+28+lvl20+2% si peste 1200 str :D

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #9 : Februarie 04, 2017, 12:29:08 p.m. »
dacai nabiv posibil...eu de exemplu tot nu pot cu AE ucide magi...ma inerva de la bun inceput pe urma mam deprins.

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #10 : Februarie 04, 2017, 12:59:24 p.m. »
dacai nabiv posibil...eu de exemplu tot nu pot cu AE ucide magi...ma inerva de la bun inceput pe urma mam deprins.
Fanta dw nui nabiv am si scrin ...

*

Leshai

Re: DMG DL
« Răspuns #11 : Februarie 04, 2017, 01:05:09 p.m. »
Rayness реально просто поиздевался над ДЛами, я поверил в твою чушь что на высоких Level что-то измениться, ничего не измениться чтобы я не ОДЕЛ на этом сервере. Понимаешь ты просто взял и УРЕЗАЛ ДМГ до такой степени что с нас просто все смеются. Я на каждом сервере играю СТРОГО за ДЛА и знаю всё от и до как играть и какими они должны быть, не говорю что они должны всех нагибать но те ВИДЕО что я покажу тебе ниже это СМЕХ. Говорю сейчас лично про себя. Я ДЛ  366 lvl. У меня все 3 крита есть = iGnore,Exe.dmg, DoubleDamage. Я бью в плотную ДК одетый в ФЕНИКСЕ даже не 13 28 он может просто стоять ничего не делать и он просто не падает. Зато мне дает 3 ветра^^. В итоге ты НАШАМАНИЛ не понятно что с этими ДЛами что я в ANCIENT ОДЕТ и просто ничего ничего не делаю ДК. А если говорить об АЕ то FireBurst до такой степени слабый слабый что и даже топ SM и AE Я НЕ МОГУ ПОЛОЖИТЬ. Я уже молчу про УРЕЗАНЫЙ ХП у ДЛа, не потанкуешь, не набьёшь ? Зато Lighting у мага ты не забыл усилить. Если сегодня ничего не меняется то пускай на этом сервере будут только одни SM и DK играть больше желания нету !!

Re: DMG DL
« Răspuns #12 : Februarie 04, 2017, 01:39:09 p.m. »
Buna ziua
Joc si eu dupa DL pe serverul dat(foarte bine imbracat)
In fiecare zi zic sa las jocul,dar ma hranesc cu ceea ca o sa vie apa la moara lui WEGA si o sa restabileasca Configurarile la standart
Dupa ce am umblat la golduri si la niste eventuri am inteles ca in afara de a sta la spot nam ce face
DL-u e de risul lumii fata de alti personaji argumente sunt si in postarile de mai sus
Daca doriti putem face si ceva test sa vedem ce si cum...
1100 vitality=2300 hp
De dmg damu tak
« Ultima Modificare: Februarie 04, 2017, 02:00:15 p.m. de WhiteNight »

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #13 : Februarie 04, 2017, 01:44:50 p.m. »
Buna ziua
Joc si eu dupa DL pe serverul dat(foarte bine imbracat)
In fiecare zi zic sa las jocul,dar ma hranesc cu ceea ca o sa vie apa la moara lui WEGA si o sa restabileasca Configurarile la standart
Dupa ce am umblat la golduri si la niste eventuri am inteles ca in afara de a sta la spot nam ce face
DL-u e de risul lumii fara de alti personaji argumente sunt si in postarile de mai sus
Daca doriti putem face si ceva test sa vedem ce si cum...
1100 vitality=2300 hp
De dmg damu tak
am facut test cu sm dl 335 lvl 1200+str lord +9+28+lvl20+2% plasi+11+28+ignor si dw in bone exe lvl sub 350
eu il bat 163 ignor 391 el pe mine simple lightinguri 700-800 exedmg 1100 astai psc cu dmg si hp care il am astai de risu risurilor .... + kalu ii lvl 50 :D

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #14 : Februarie 04, 2017, 01:46:36 p.m. »
Bine...presupunem ca Adminu ridica DMG la DL shi ce a sa primim in fine noi ?
DL ku 2-3k HP ucide orce AE ku 1k HP fara shanse, dar SM-u oricum nal da jos asha ushor de oarece "Invalid Teleport Attac" ese la fiecare hit.
Pe DK in orce caz DL na sal ucida...doar de de pe AFK.