SD PROTECTION SHILD

  • 111 Răspunsuri
  • 27504 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #105 : Ianuarie 20, 2017, 12:35:07 p.m. »
Dmnl Ryaness, raspunde te rog clar,scurt shi cuprinzator, vei scoate SD asha cum cer majoritatea ??
Fara referire laWebZen etc.

Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #106 : Ianuarie 20, 2017, 02:17:00 p.m. »
Spoiler (hover to show)
« Ultima Modificare: Ianuarie 21, 2017, 02:16:55 p.m. de Rayness »

*

Offline Ermak

  • **
  • 93
    • Vezi Profilul
Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #107 : Ianuarie 21, 2017, 10:31:05 a.m. »
Spoiler (hover to show)
« Ultima Modificare: Ianuarie 21, 2017, 02:36:32 p.m. de Rayness »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #108 : Ianuarie 21, 2017, 02:35:12 p.m. »
Regretăm că ați luat o astfel de poziție, mai ales ținînd cont că nici nu v-ați înregistrat pînă la capăt.

Aici un sondaj cu privire la drop rate-ul pentru Loch's Feather



*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #109 : Ianuarie 21, 2017, 02:48:05 p.m. »
Spoiler (hover to show)



+1 :big_boss:

Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #110 : Ianuarie 21, 2017, 03:44:54 p.m. »
Tu spui de team play. Cade Kundum si toti klickaesc, noi jucand in team, nu reusim fizic sa dam jos 30 oameni cu SD. Sa fie fara SD noi cu team play am avea sanse mult mai mari in 5 oameni sa dam jos 20-30 oameni care stau la gold si klickaesk! Dar cu SD 1 la mana se termina stamina, 2 la mana prea mult timp ia ca sa scoatem SD la toti. Tu le dai o sansa altora care au lvl si haine mai slabe, in schimb noi ca ridicam lvl si vibivim haine, cum suntem favorizati din partea platformei voastre? Noi tot facem singuri, nu avem nevoie un ajutor din partea nimanui! Am spus tot. Fa concluzii.

Cu Respect,
kamrE
Problema ta daca nu reusesti  adunativa si voi 30 si osa puteti da gz la 30... voi in 5 vreti sa dati jos 30  ^^  e ok asa cum este cu SD

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #111 : Ianuarie 22, 2017, 12:21:58 a.m. »
Tu spui de team play. Cade Kundum si toti klickaesc, noi jucand in team, nu reusim fizic sa dam jos 30 oameni cu SD. Sa fie fara SD noi cu team play am avea sanse mult mai mari in 5 oameni sa dam jos 20-30 oameni care stau la gold si klickaesk! Dar cu SD 1 la mana se termina stamina, 2 la mana prea mult timp ia ca sa scoatem SD la toti. Tu le dai o sansa altora care au lvl si haine mai slabe, in schimb noi ca ridicam lvl si vibivim haine, cum suntem favorizati din partea platformei voastre? Noi tot facem singuri, nu avem nevoie un ajutor din partea nimanui! Am spus tot. Fa concluzii.

Cu Respect,
kamrE
Problema ta daca nu reusesti  adunativa si voi 30 si osa puteti da gz la 30... voi in 5 vreti sa dati jos 30  ^^  e ok asa cum este cu SD

DC eu nu am dormit noptsile shi am TOP lvl, trebue sa ma rog la cineva sa ma ajute sa ucit 30 de noobi care din atlans nau eshit.
DC cineva depune maxim efort pentru a lua golduri shi face cite 100PK da cineva vine kind a cazut gold shi al ia din click ??