Server Nou + Спасибо !

  • 10 Răspunsuri
  • 4015 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Ermak

  • **
  • 93
    • Vezi Profilul
Server Nou + Спасибо !
« : Noiembrie 14, 2016, 11:59:44 a.m. »
Salut, Admin poti sa ne spui data aproximativa la serverul nou, odata cu anuntul de eri, on line considerabil a scazut din ceea ce rezulta ca va fi  in curind vipe + referitor la cash pointurile pe serv nou, sunt jucatori lvl 400, personal stiu vreo citiva care nau email, posibil cumva recompensa prin alta metoda de tansmis? (c) PeKeLeMeKe


Хочется добавить и от себя пару слов :mail1:, Спасибо админу :drinks:, за хороший и продуманный сервер, единственный  в своем роде, этот сервер показал, что при достижений  400-го лвл-а, (без ре сета) , интерес к игре только возрастает, да - были разногласия и недовольства :rtfm:, но в целом сервер получился на ура  :i-m_so_happy:и очень жаль, что многие не поняли суть игры на этом проекте.   :gamer1:

Отдельное и Огромное Спасибо :yahoo:, всем конкурентам :spiteful:, в особенности клану SHILED (KINGS)  :drinks:, очень даже было интересно, еще рас СПАСИБО!  :good:

Ну и конечно же, тройное СПАСИБО, клану Падонки , за поддержку :friends: и хорошую командную игру  :suicide2: :spiteful:, вместе мы СИЛА :bomb:!!! снимаю шляпу!!! :hi:  :scare:
(c) Ermak

P.S.  О новом сервере могу сказать только одно, думаю будет интересным, возможно увидимся там!  :gamer1:

*

Offline SKoT

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: Server Nou + Спасибо !
« Răspuns #1 : Noiembrie 17, 2016, 01:23:23 p.m. »
Vreau si eu sa ma alatur celor spuse de Ermak , timpul va arata , si poate ne iltilnim dupa vipe :D , au fost si momente placute , si mai putin placute , dar totusi e un joc , cu specificul lui , mersi tuturor pentru timpul petrecut ...

By ReDD

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Server Nou + Спасибо !
« Răspuns #2 : Decembrie 02, 2016, 01:11:14 p.m. »
Vreau si eu sa ma alatur celor spuse de Ermak , timpul va arata , si poate ne iltilnim dupa vipe :D , au fost si momente placute , si mai putin placute , dar totusi e un joc , cu specificul lui , mersi tuturor pentru timpul petrecut ...

By ReDD


Mai ales pentru bananul primit cu Filtru trebuia sa primesti o satisfactie enorma )!

*

Offline SKoT

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: Server Nou + Спасибо !
« Răspuns #3 : Decembrie 02, 2016, 04:41:55 p.m. »
Vreau si eu sa ma alatur celor spuse de Ermak , timpul va arata , si poate ne iltilnim dupa vipe :D , au fost si momente placute , si mai putin placute , dar totusi e un joc , cu specificul lui , mersi tuturor pentru timpul petrecut ...

By ReDD


Mai ales pentru bananul primit cu Filtru trebuia sa primesti o satisfactie enorma )!


ceva incurci , nu am fost banat , si nici nu am avut pentru ce , si nici nu am incercat niciodata sal vind  real sau ceva , 4aru si acuma este al meu ...

Re: Server Nou + Спасибо !
« Răspuns #4 : Decembrie 26, 2016, 05:46:26 p.m. »
reD te invitam aici sa joci:)tu cu toata brugata mitsa neagra:)
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

*

Offline SKoT

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: Server Nou + Спасибо !
« Răspuns #5 : Decembrie 26, 2016, 09:42:05 p.m. »
reD te invitam aici sa joci:)tu cu toata brugata mitsa neagra:)

ce ai vrut sa spui cu asta ?

Re: Server Nou + Спасибо !
« Răspuns #6 : Decembrie 26, 2016, 10:43:14 p.m. »
A fost o provocare??? Quarantine ? Dar din pacate nu jucam pe acest proiect jucam pe alt server si nu avem dorinta ))) Dar ar fi interesant sa plingeti din nou , timp este dar dorinta nui -------...

Re: Server Nou + Спасибо !
« Răspuns #7 : Decembrie 26, 2016, 10:43:33 p.m. »
Succes pe acest server!

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Server Nou + Спасибо !
« Răspuns #8 : Ianuarie 01, 2017, 09:53:01 p.m. »
Succes pe acest server!
Si tie succes pe alte servere ,curvo !

Re: Server Nou + Спасибо !
« Răspuns #9 : Ianuarie 03, 2017, 03:45:48 p.m. »
reD te invitam aici sa joci:)tu cu toata brugata mitsa neagra:)
multumesc ) :dirol:

Re: Server Nou + Спасибо !
« Răspuns #10 : Ianuarie 03, 2017, 04:36:58 p.m. »
huinea!!!