3rd wings

  • 3 Răspunsuri
  • 872 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Klerik

3rd wings
« : Septembrie 24, 2016, 11:27:51 p.m. »
Domnul wega sa va spun corect sh fara vorbe urite deja ma abtzin demult eu dar o sa ma scap cu vorbele intro zi sh dal dracului de server pentru ca rabdarea joaca la nervi,ce e cu goblinul 6 ori sa arda wings luck add 28 sh ancient 9 luck add 16 de 66666 orii wega dela inceput wings erau +13 add 28 a ars la 9 restu 5 ori leam dat shi la alte persoane sa faca condor of feather de kite ori incercau toate gz,spunemi te rog ai testat ai facut? 2 % sa faci pana,kit se poate de batut joc de server shi de jucatori? Daca nu potzi sa faci nu shtii cum se fac servere cu season 3-10 mai bine nici nu te apuca, viasual bug ogramada telwport sm nu lukreaza nu vezi pe nimeni dar itzi da gz shi nu doar la mine dar mai multzi suntem,fa ceva skimba intraba cere ajutor de la colegi daca nu shtii dar nu incerca sa faci din bomboana rahat,shi spunemi kit flooood am scris eu pe acest forum la tine dreptatea ce e legat de server o socotzi de floood? Shi pentru asta imi pui banned pe forum ip? Ca sa nu itzi scriu parerile mele

Re: 3rd wings
« Răspuns #1 : Septembrie 25, 2016, 12:50:46 a.m. »
1) Visual buguri exista si e foarte neplacut acest lucru
2) 3rd lvl wings...intradevar e foarte complicat, propun ca wings 3 sa se vinda intrun shop special in baraks sau refuge(mapa cu dark elf unde trece questul 3) sau prin oarecare alt mod sa fie daruite acelor personaje care au ajuns la lvl 400. Ele pot fi lisie(fara optii) astfel ca jucatorii sa fie motivati sa faca aripi in chaos machine petru a avea optii specile sau luck.
3) Kleric, fii calm si nu te inerva, corectarea problemelor acestea si darea cu sapa in pamint au grade diferite de complicitate

*

Klerik

Re: 3rd wings
« Răspuns #2 : Septembrie 26, 2016, 11:32:57 a.m. »
Uppp

*

Klerik

Re: 3rd wings
« Răspuns #3 : Septembrie 27, 2016, 07:23:12 a.m. »
Аппп