Jol

  • 4 Răspunsuri
  • 1884 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Jol
« : Iulie 31, 2016, 01:04:44 p.m. »
Am sa cad deacord cu restu oamenilor care sau plins pe JoL upgrade. Am aruncat 23 joluri (toate jolurile care le-am strins pina la lvl 320) in aripi si ca rezultat am ramas cu aripi fara options, e enervant sa fii 320 si sa nu ai nici un item cu 28 add si nici sperante de a avea. Ai adaugat butcher event care apare odata in paste si asta nu rezolva problema de loc in opinia mea. Sansa de 50% e mult prea mica in contextul in care itemele au pina la 28add si nu 12.

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Jol
« Răspuns #1 : Iulie 31, 2016, 01:30:46 p.m. »
++++ sunt absolut deacord cu tine !


Vreau sa-ti zic o noutate ...degeaba ai facut topic pe forum ca admin oricum face ce vrea el....am scris nu numai odata in privinta la jewel of life - 0 reactie !

Si nu numai cu life e problema ) e problema si cu unic ) spre exemplu : Am sa obtin eu un set,dar la +10 nici nu visez ))) aici arde ft des hainele....

Arena - o pus bos ca aistea care mai au si un lucru sa nu mai ppata sta in rand cu lumea ) am ales offline sa stau ) am sa raman in urma,o sa fie si mai greu ...si iaca asa te lasi de mu )))


*

Offline Shiupearka

  • **
  • 64
  • ucigash central :-)
    • Vezi Profilul
Re: Jol
« Răspuns #2 : Iulie 31, 2016, 01:49:04 p.m. »
Re: ARENA
« Răspuns #3 : Iulie 27, 2016, 06:40:48 p.m. »
In arena numai Royal sta afk ..din cauza ca MTZ e in ban si nu avem cu cine la gold sa plecam ! )

Si crede -ma ca toti sunt la comp ) chiar daca o sa puna magi ,tot arena o sa stam si la gold n-o sa venim 😋
 
Astea sunt vorbele tale,ce te incurca bossu daca tot afk nu stai :D

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Jol
« Răspuns #3 : Iulie 31, 2016, 02:18:45 p.m. »
Re: ARENA
« Răspuns #3 : Iulie 27, 2016, 06:40:48 p.m. »
In arena numai Royal sta afk ..din cauza ca MTZ e in ban si nu avem cu cine la gold sa plecam ! )

Si crede -ma ca toti sunt la comp ) chiar daca o sa puna magi ,tot arena o sa stam si la gold n-o sa venim 😋
 
Astea sunt vorbele tale,ce te incurca bossu daca tot afk nu stai :D

Imi schimb ideea ,mai bine offline las )

Re: Jol
« Răspuns #4 : August 01, 2016, 07:28:56 p.m. »
87 de jols am avut strinse.... de tare mult timp. rezultat 2 items 28 si la a 3 de la 16 sa dus la 0.... dar ma uimit ceea ca din 10 jols la rind in a 3 item. de 9 ori la RIND ERA FAIL!!!!!!!!!