Mia cazut calul de pe fono

  • 7 Răspunsuri
  • 2404 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Mia cazut calul de pe fono
« : Iulie 26, 2016, 02:07:47 a.m. »
Doar din cauza asta nu mai joc pe acest server, totul ce se face nu se face spre bine dar spre intraiurea. sumedemii de buguri vizuale si multe altele...
Daca mi se va intoarce horse o sa ma gindesk dar altfel pas...( cal lvl 42++ ultima data cind mam uitat pe el)

*

20inch

Re: Mia cazut calul de pe fono
« Răspuns #1 : Iulie 27, 2016, 04:35:03 a.m. »
Destul de ok, îmi pare foarte rău pentru măgarul tău:( dar as ruga Adminul sa Facă așa ca iapa sa cada nu doar de pe Fono ci si de pe hero

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Mia cazut calul de pe fono
« Răspuns #2 : Iulie 27, 2016, 06:14:57 a.m. »
Destul de ok, îmi pare foarte rău pentru măgarul tău:( dar as ruga Adminul sa Facă așa ca iapa sa cada nu doar de pe Fono ci si de pe hero

Lasa deja sa faca sa cada totul de pe toti jucatorii,dc sa te limitezi doar la horse ?

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Mia cazut calul de pe fono
« Răspuns #3 : Iulie 27, 2016, 10:04:49 p.m. »
Această întrebare s-a mai discutat. Acesta nu este un aspect intenționat.

Evitați utilizarea Dark Horse în locații unde puteți fi omorît de monștri dacă aveți Warning sau PK Level
« Ultima Modificare: Iulie 27, 2016, 10:06:34 p.m. de Rayness »

Re: Mia cazut calul de pe fono
« Răspuns #4 : Iulie 31, 2016, 04:31:19 p.m. »
Această întrebare s-a mai discutat. Acesta nu este un aspect intenționat.

Evitați utilizarea Dark Horse în locații unde puteți fi omorît de monștri dacă aveți Warning sau PK Level

Aceeash situatie sa intimplat si cu un ring nu doar  cu horse asaca nu cred ca trebuie sa ne limitam doar la horse. Credca se poate de rezolvat ce si cind cade. La voi deobicei se rezolva cind deja ramii fara set si atunci tot nu vezi nici-o restituire inapoi...

*

MODER

Re: Mia cazut calul de pe fono
« Răspuns #5 : August 01, 2016, 12:51:40 p.m. »
К сожалению, конь падал всегда с фоно. И не только конь, но и капе. Именно с ДЛ-ов. Про банки с ХП, МП, бижутерию заточенную до +5 и не напоминаю, так как всегда падало все это барахло с "мурдеров". Обидно, но это элемент игры - ДЛ очень сильно бьет, и должен крепко подумать, стоит ли фономанить, учитывая риски.

Re: Mia cazut calul de pe fono
« Răspuns #6 : August 01, 2016, 01:01:53 p.m. »
К сожалению, конь падал всегда с фоно. И не только конь, но и капе. Именно с ДЛ-ов. Про банки с ХП, МП, бижутерию заточенную до +5 и не напоминаю, так как всегда падало все это барахло с "мурдеров". Обидно, но это элемент игры - ДЛ очень сильно бьет, и должен крепко подумать, стоит ли фономанить, учитывая риски.

tut uje so vsemi obnovami on uje vapse ne silino biot ... tak sto nada u4itovati sto vi pishite i sto meneaite ... snizili dmg i potom govorite sto silino biot

Re: Mia cazut calul de pe fono
« Răspuns #7 : August 01, 2016, 01:11:45 p.m. »
Această întrebare s-a mai discutat. Acesta nu este un aspect intenționat.

Evitați utilizarea Dark Horse în locații unde puteți fi omorît de monștri dacă aveți Warning sau PK Level

Aceeash situatie sa intimplat si cu un ring nu doar  cu horse asaca nu cred ca trebuie sa ne limitam doar la horse. Credca se poate de rezolvat ce si cind cade. La voi deobicei se rezolva cind deja ramii fara set si atunci tot nu vezi nici-o restituire inapoi...

WEGA deja a scris undeva pe forum ca excellent rings si pends nu cad