Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!

  • 17 Răspunsuri
  • 3502 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« : Iulie 29, 2016, 12:02:53 p.m. »
Mai am si eu asa o intrebare de ce in toate mu normale ..... etc ... Dark Horse Spirit costa 10 leamuri ..... Dark Raven Spirit 5 leamuri .... cum sa faci zen ? treb sa umbli ca un nebun aici ... Creation cade foarte rar.... si fructe treb sa faci ... fructe chiar daca vinzi le vinzi cu 3 leamuri dar nu cu 11 cum iera ..... Joluri tot nu o sa le vinzi ca si zato4ka la add ii foarte galimaia..... ADMIN spunemi te rog cum sa fac zen ??? am ajuns lvl 350 si nici nu am add la set la wings .... tu socoti asta normal ???

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #1 : Iulie 29, 2016, 12:06:27 p.m. »
Cand mai stii ca sa scoti optia la harmony cu 50 limoane...chiar ca e ca in Moldova :D

Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #2 : Iulie 29, 2016, 12:08:35 p.m. »
aista ii cel mai rau server mmo de cind joc pe in ........ chiar imi pare rau .... dwu ii leviii la dl cade calu ca niciodata doamne fereste si tupizm ... ae mg levie dk bole mene

Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #3 : Iulie 29, 2016, 07:38:18 p.m. »
1: tsii totuna de parerea oamenilor care joaca la tine pe server
2: nu shtii deloc sa faci un server balansat
3: de o luna toti iti spun sa faci teleportu la SM... reactie 0
4: de cal nici nu mai vorbesc
5: visual bug nu shtii cum sa le corectezi?
6: drop box of kundum, spunemi te rog dupa care "calcul matematical" de al tau se ia? aici vadka si BK si DL din primu click ( fara PT cu nabivi ) pot sal ieie
7: ARENAAAA, spunemi te rog asa un lucru.. din care mu teai inspirat si ai facut o arena pe nota 0 ? nu 1 da 0!
8: aici nu se prevede la nimeni set unic, da shtii dc? pentru ca in toate serverele normale cadea unic in arena, la tine sh normal ca nui, in toate serverele normale in arena cadeau mai multe LIFE, la tine sh normal ca nui... carei pont din arena? afk ?

lista pot sa o continui pina maine, da nu are rost, ca tu nish una din indicate mai sus no sa le rezolvi )

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #4 : Iulie 29, 2016, 08:34:25 p.m. »
Voi pre tare il injositi ... inteleg ca nu face ,dar totusi nu merita sa fie injosit..

Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #5 : Iulie 29, 2016, 09:03:47 p.m. »
Nu inteleg ce va tine pe voi aici atuncea ???????
Fck logic ...

Nu socot normal sa cada unic in bc si arena, nu e normal e o timpenie inventata pe free servers.
Unicu trebuie farmuit in Land of trials, asa cum a fost intentionat.
In previnta la life, va zic un secret, din momentul in care ai totul in joc, jocu devine foarte plictisitor, adminu stie de asta si socot ca in afara de unele buguri prezente, totul e perfect.
« Ultima Modificare: Iulie 29, 2016, 09:10:11 p.m. de AngryJoe »

Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #6 : Iulie 29, 2016, 10:01:55 p.m. »
Nu inteleg ce va tine pe voi aici atuncea ???????
Fck logic ...

Nu socot normal sa cada unic in bc si arena, nu e normal e o timpenie inventata pe free servers.
Unicu trebuie farmuit in Land of trials, asa cum a fost intentionat.
In previnta la life, va zic un secret, din momentul in care ai totul in joc, jocu devine foarte plictisitor, adminu stie de asta si socot ca in afara de unele buguri prezente, totul e perfect.

ok dupa logica ta spune-mi cum trebuie sa fie ??? sa ajung la 400? sa nu am setul 28 wingurile 28 sa nu vad nici o haina uniq si sa cumpar real de la altii sau sa stau ca timpitul numai la calculator si sa umblu cc si land of trials ???? oamenii mai au lucru mai au alte planuri si se joaca pentru placere pentru putin de relaxare

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #7 : Iulie 29, 2016, 10:20:43 p.m. »
Nu inteleg ce va tine pe voi aici atuncea ???????
Fck logic ...

Nu socot normal sa cada unic in bc si arena, nu e normal e o timpenie inventata pe free servers.
Unicu trebuie farmuit in Land of trials, asa cum a fost intentionat.
In previnta la life, va zic un secret, din momentul in care ai totul in joc, jocu devine foarte plictisitor, adminu stie de asta si socot ca in afara de unele buguri prezente, totul e perfect.

eu totusi cred ca o tampenie o sa fie cand o sa ajung lvl 400 fara unic set..ce rost mai are sa gasesc setu la lvl 400 ? pentru pvp ? unicul e facut pentru ka4 ,nu numai pvp ...

*

r00t

Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #8 : Iulie 29, 2016, 11:31:25 p.m. »
Am inceput de la prmele proiecte mcc mu in  mu md dar asha chestii ca aici nu sa prevazut,chestia nui in plictiseala,ai totul la lvl 300 set unik exe imbrakat full ajungi 400 serverulva tine ca intotdeauna 4-5 luni apois 20-30 pe server,e bine cum e acum dar ar fi mai bine pe arena sa cada unik  shi bc7 ds6 ,lasa sa fie goblinul la fel sa arda e o prioritate ca setul nu va fi arunkat la 13 din 1 faraa luck sau kear cu luck,s fi lucrat skillurile la sm dl dk mg dropul din bok shi din mobi +0visual bugs ar fi un server ideal cu o lunga durata oamenii jucatori adevaratzi nu ashteapta tat pe dea gata dar se straduie sa aiba de toate sa piarda timp pentru a obtzine ceva,nu sa stai doar afk in timp ce itzi cade pend ring haine exe shi tu eshti cu prietenii,chear pe acest server stind la lucru de pe teamveawer linga pt nostru a cazut shi ring sh haine exe care pur ah simplu au disparut ca totzi erau afk) vrei sa obtzii ceva pierde timp pentru asta,vrai totul pe dea gata gaseshtetzi un server chear sh in goss se vinde uniq sau fatzi serverul tau,pe wega il injositzi vb murdar de el va socoatetzi mai hitri,facetzi voi un server regulatzil cum vretzi shi kind veti vedea ca nu e atit de ushor sa ai chestii in real + sa tzii un server de 200 oameni care cer fiecare sa faci shi sa vb urit shi sa te faca in tot felul,a fost o data kind adminul sa intilnit cu guildurile in orash pentru discutzii,de ce nu face la fell)) un mik off) cred ca o ora de vreme ar skimba mult pe server

Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #9 : Iulie 30, 2016, 05:33:24 p.m. »
a da si am uitat banuri poate sa puna inca ))) ft de ris niciodata mu.in no fost asa de ris

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #10 : Iulie 30, 2016, 09:24:24 p.m. »
Pentru care iteme prețul nu corespunde cu cel indicat (în afară de wings) ?

Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #11 : Iulie 31, 2016, 08:22:59 p.m. »
Pentru care iteme prețul nu corespunde cu cel indicat (în afară de wings) ?

Dark Horse Spirit...............Dark Raven spirit....fructele

*

Offline MvM

  • **
  • 87
    • Vezi Profilul
Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #12 : August 01, 2016, 12:42:05 p.m. »
Pentru care iteme prețul nu corespunde cu cel indicat (în afară de wings) ?
Crest of Monarh nu corespunde

Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #13 : August 01, 2016, 12:59:15 p.m. »
da gata nui tolk deamu sa mai faci ceva .. ca moare serveru

Re: Admin ATRAGE ATENTIIAAAA!!!!
« Răspuns #14 : August 01, 2016, 01:13:18 p.m. »
da gata nui tolk deamu sa mai faci ceva .. ca moare serveru
170 online luni la ora 12 dimineata .... da serveru e mort ...