fara motive

  • 12 Răspunsuri
  • 2669 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

fara motive
« : Iulie 29, 2016, 03:14:02 a.m. »
admin  acum tot ce am cheltuti si am bagat in items harmony a disparut... undes haine exe care am bagat sa fac hight optiunele sau micsorat  cind faci cite un kkt pute tot server...  degeaba am mai strin si am pierdut timpul zadar? sau vrei sa scoti lumea din sarite .... si  la cite unu sa le pui ban? vrau  o explicatie  asta deja nu e o place dai bataie de joc....
 :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok:

*

Offline 48785

  • *
  • 10
    • Vezi Profilul
Re: fara motive
« Răspuns #1 : Iulie 29, 2016, 03:23:13 a.m. »
admin  acum tot ce am cheltuti si am bagat in items harmony a disparut... undes haine exe care am bagat sa fac hight optiunele sau micsorat  cind faci cite un kkt pute tot server...  degeaba am mai strin si am pierdut timpul zadar? sau vrei sa scoti lumea din sarite .... si  la cite unu sa le pui ban? vrau  o explicatie  asta deja nu e o place dai bataie de joc....
 :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok:
++ Dap el numai ban poate sa puna ...Kiar daca o sami scoata banu peste 1 saptamina numi vine sa jok cu bredurile estea boss kalima7 bate la 800 de uvadit nu se uvadeste bred polnostiu

Re: fara motive
« Răspuns #2 : Iulie 29, 2016, 04:36:16 a.m. »
+

Re: fara motive
« Răspuns #3 : Iulie 29, 2016, 06:33:37 a.m. »
deacord sa fie micsorate dar nu kear asa, de la 150 la 9  :yu: :victory: , eu nu prea vad sensul din harmony atunci

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: fara motive
« Răspuns #4 : Iulie 29, 2016, 06:48:48 a.m. »
Bred cu harmony era pana acuma ..prea exagerate obtii erau...acuma a devenit la normal

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: fara motive
« Răspuns #5 : Iulie 29, 2016, 11:30:44 a.m. »
Asa sunt optiunile la harmony standart p/u non reset server ! :music:

Vad ca toti ati tacut cand noi la inceput luam 2 +5 in 3 ore si perdem tot "ka4y" si pe urma intro zi poc in 40 min 2+5 asta e normal ?
Am pierdut zile intregi la golduri ca la urma sa le puna sa cada in 40 min 2+5.
Asa ca nu faceti panica si nu niorlaiti in zadar ca optiiunile au ramas nu au disparut dar au fost balansate.
De ce nu ati reportat pe forum atunci cand ati vazut ca nui real sa fie asa optiuni pe haine nici nu era nevoie sa imbli+5 daca ramaneau asa optiuni!  :give_rose:
« Ultima Modificare: Iulie 29, 2016, 11:33:57 a.m. de ABECEDAR »

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: fara motive
« Răspuns #6 : Iulie 29, 2016, 11:47:03 a.m. »
Care raportat ) aistea tac si fac pana nu se trezesc cu banul la cur) cum o fost si cu dupe)

Re: fara motive
« Răspuns #7 : Iulie 29, 2016, 12:29:45 p.m. »
balans ca balans dar eu peste 15 iteme exe am bagat  +4 +zen asta cum se numeste??? si fut o disparut tat carei e explicatia??? eu sunt vinovat ca adminu aprinde serv fara setari?

Re: fara motive
« Răspuns #8 : Iulie 29, 2016, 12:59:49 p.m. »
balans ca balans dar eu peste 15 iteme exe am bagat  +4 +zen asta cum se numeste??? si fut o disparut tat carei e explicatia??? eu sunt vinovat ca adminu aprinde serv fara setari?
Doamne ce va mai place sa o faceti pe prostii ... Da singur logica nu-ti spune ca nu are cum sa ramine +150 pe weapon ?? Nu te-ai dat seama ca va schimba adminu ? La fel ca si desteptii care au inceput sa faca exe bd, divine, phoeniix iteme la 13 din box cind cadeau, si apoi plingeau pe forum ca au cheltuit pietre si itemele le-au sters :D:D:D:D

Re: fara motive
« Răspuns #9 : Iulie 29, 2016, 01:08:23 p.m. »
desteptule eu nam vast in  weapon 150

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: fara motive
« Răspuns #10 : Iulie 29, 2016, 03:51:29 p.m. »
Care raportat ) aistea tac si fac pana nu se trezesc cu banul la cur) cum o fost si cu dupe)

Lor li se pare cas cei mai destepti eu tot timpu is p/u joc cinstit si cum am aflat ceva indata am reportat! :friends:

Re: fara motive
« Răspuns #11 : Iulie 29, 2016, 05:14:13 p.m. »
что за паника ребята ,почему все с нас ржали когда за дьюпы банили все людей и не виноватых,чё вы нас не потдерживали ??)) а по чему не потдержали когда мы дк сет недели били и точили ,и как заточили его поставили на 380 ?)))  все срать все ржали ,но зато когда вы пользовались  данной  ( баг услугой) баг ,так как ну ёжику понятно что в дл пушку + 230 скил дмг ну явно чёто не так ,вы все забиваете и орёте на форуме что ваш экзе шмот и тд ушёл ?))) - точно так же как и наш плаха и тэстми потеряли по 30 лвл шмот и неделю игры незачто ,и так же неделю в кантуру тоуер и шмот дк в мусорку .
Ребята открою вам секрет ,токо не кому не говорите -всем насрать !!!  и нам и Админу и падонкам и Гуверню ,да и нюбам то же .Мне вообще порой кажется что в этом му голос учитывается токо Абечедара )))
Если кого обидел извените ,личное мнение.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: fara motive
« Răspuns #12 : Iulie 30, 2016, 07:08:23 p.m. »
Aceste opțiuni au fost balansate conform listei de aici

Opțiunile s-au schimbat raportual, deci efortul nu l-ați pierdut.