Cum ar trebui sa lucreze FireScream!

  • 5 Răspunsuri
  • 1808 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Cum ar trebui sa lucreze FireScream!
« : Iulie 28, 2016, 02:35:57 p.m. »
https://www.youtube.com/watch?v=wrf6ZSdpzhU&feature=youtu.be

Am deschis serverul meu personal p/u a testa si a face un video cum ar trebui sa lucreze FireScream.
1.Indiferent cat nu ai bate cu fire scream tot timpu treb sa iasa double hit.
Pe WEGA srv peste "5 min,max 10 min" de PVP iese max "1 hit",peste inca "5 min" in general iese 2 hit din 5 care ar trebuit sa fie double.
Dupa calcule peste 15 min de PVP din 5 FireScream care ar trebui sa iasa double=10 Hit           IESE numai 2,3 HIT!

Ne mai VB ca la DL fiecare fire scream ii double si odata la cateva FireScreamuri iese a 3 hit cate "100+hit" Puteti sa vedeti pe Video!
Asa lucreaza firescream in "MOD NORMAL!"
In fine WEGA rezolva odata macar sa nu scada hiturile cand bati cu FireScream.

p.s.WEGA nici nu mai stiu cate video sati mai fac cum sati lamuresc ca sa rezolvi odata FireScream.
Astept un RASPUNS! daca e nevoie de ajutor te ajut cu ce pot.
« Ultima Modificare: Iulie 28, 2016, 02:39:15 p.m. de ABECEDAR »

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Cum ar trebui sa lucreze FireScream!
« Răspuns #1 : Iulie 28, 2016, 02:38:44 p.m. »
Poate e din cauza la cal ? Iaca n-am incercat fara cal sa vad daca tot asa lucreaza firescreem ...

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: Cum ar trebui sa lucreze FireScream!
« Răspuns #2 : Iulie 28, 2016, 02:40:46 p.m. »
Poate e din cauza la cal ? Iaca n-am incercat fara cal sa vad daca tot asa lucreaza firescreem ...

Nu poate sa fie de da cal e de la FireScream dar in fine,oricum cum sa joci cu DL fara Cal ?  :buba:

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Cum ar trebui sa lucreze FireScream!
« Răspuns #3 : Iulie 28, 2016, 03:28:42 p.m. »
Poate e din cauza la cal ? Iaca n-am incercat fara cal sa vad daca tot asa lucreaza firescreem ...

Nu poate sa fie de da cal e de la FireScream dar in fine,oricum cum sa joci cu DL fara Cal ?  :buba:

Poate informatia sa-l ajute pe wega sa cunoasca unde mai mult sa traga atentia...calul gold sa nu fie vre-o problema ...sau mai stiu eu )  fara firescreem,dlu nui dl )

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: Cum ar trebui sa lucreze FireScream!
« Răspuns #4 : Iulie 28, 2016, 04:38:56 p.m. »
Poate e din cauza la cal ? Iaca n-am incercat fara cal sa vad daca tot asa lucreaza firescreem ...

Nu poate sa fie de da cal e de la FireScream dar in fine,oricum cum sa joci cu DL fara Cal ?  :buba:

Poate informatia sa-l ajute pe wega sa cunoasca unde mai mult sa traga atentia...calul gold sa nu fie vre-o problema ...sau mai stiu eu )  fara firescreem,dlu nui dl )

Calu la DL ii ca Iner la BK
Firescream ii ca DeathStab(veterok) la BK
Daca ceva nu lucreaza cum treb din aceste 2 componente DL ii kaka! :yu:

Re: Cum ar trebui sa lucreze FireScream!
« Răspuns #5 : Iulie 28, 2016, 06:40:00 p.m. »
 :mosking: