Bataie de joc si fara stima fata de noi (

  • 15 Răspunsuri
  • 4393 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« : Iulie 24, 2016, 08:47:56 p.m. »
Salutare.) Sa inteleg ca exista deja cheat care se numeste (nestapanirea nervilor) si pentru aceasta se da ban )

Wega,hai sa fim intelegatori si sa ne dam seama ca toti din noi avem nervi,unii isi stapanesc nervii ..altii ,nu ) O persoana care joaca stabil pe server cu online bun ,1 jucator in top sa-i dai ban...ce stima ai fata de noi ? Ce garantie dai tu ca noi nu stam degeaba sa pierdem timpul ca la urma sa luam ban orcine din noi...ceea ce o fost scris din partea lui MTZ ,o fost scris pe forum si daca la porunca luia o fost acceptat banul ,atunci la porunca mea da-mi un set exe adamantine la 13 )

Desigur ca n-ai sa faci asta.... O fost o lexica dura scrisa pe forum,dai ban pe forum ,dar nu in joaca .... Analizeaza decizia si scoate-i banul daca ai respect fata de noi .....

Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #1 : Iulie 24, 2016, 08:50:50 p.m. »
полностью Согласен ,инцедент на форуму = бан на форуме ,А тут явно воспользовались полномочаями ,не ссчитаю данный поступок справедливым! ...

*

r00t

Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #2 : Iulie 24, 2016, 09:12:58 p.m. »
se incep poveshtile mai intii cum se zice обосрали а потом посыпали ванилью

6) Administrația serverului își rezervă dreptul de a bloca temporar sau permanent orice cont de utilizator fără explicații, restituire sau compensare. Ne rezervăm toate drepturile de a șterge toate conturile utilizatorului sau proprietatea de joc  în cazul în care considerăm că e potrivit sau necesar.
11) Se interzice limbaj indecent, afirmații ofensatoare și degradante, limbaj nerespectuos, utilizarea de blasfemii adresate utilizatorilor sau administrației.

14) Se interzice umilirea în orice formă, amenințări cu violența sau șantaj.
10) Orice decizie al administrației se socoate definitivă.
вы как всегда сначало обсираете а потом как получили бан и включили что то новое сервер оживает ) ,,а извините  он просто не думал бан на форум БЛА БЛА Бла,думать надо было прежде а не сейчас!если вас обосрут вы сразу будете бить морду
и не посмотрите на то что он якобы извинился.

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #3 : Iulie 24, 2016, 09:57:37 p.m. »
se incep poveshtile mai intii cum se zice обосрали а потом посыпали ванилью

6) Administrația serverului își rezervă dreptul de a bloca temporar sau permanent orice cont de utilizator fără explicații, restituire sau compensare. Ne rezervăm toate drepturile de a șterge toate conturile utilizatorului sau proprietatea de joc  în cazul în care considerăm că e potrivit sau necesar.
11) Se interzice limbaj indecent, afirmații ofensatoare și degradante, limbaj nerespectuos, utilizarea de blasfemii adresate utilizatorilor sau administrației.

14) Se interzice umilirea în orice formă, amenințări cu violența sau șantaj.
10) Orice decizie al administrației se socoate definitivă.
вы как всегда сначало обсираете а потом как получили бан и включили что то новое сервер оживает ) ,,а извините  он просто не думал бан на форум БЛА БЛА Бла,думать надо было прежде а не сейчас!если вас обосрут вы сразу будете бить морду
и не посмотрите на то что он якобы извинился.

Tu esti admin ? Sau esti la curent unde au fost textele murdare ? Ce are forumul cu joaca ? Poate noi jucam 3 persoane pe acelasi jucator,toti 3 bagam cate ceva pe char ...sa fi fost spus ceva de pe jucator..da,atunci eram deacord ..dar asa a fost scris pe forum..orcine putea sa scrie ...chiar daca ipul de pe forum coencide cu conectarea jucatorului...

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #4 : Iulie 24, 2016, 11:47:20 p.m. »
2 săptămîni, acesta e u minim care poate fi aplicat în așa cazuri

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #5 : Iulie 25, 2016, 01:23:59 a.m. »
2 săptămîni, acesta e u minim care poate fi aplicat în așa cazuri

Sa inteleg ca 2 saptamani ban pe forum ...

Ce are jucatorul cu ceea ce o fost scris pe forum ? Poti sa-i dai permanent pe forum,dar scoate jucatorul din ban ca nu joaca numai o persoana pe el...

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #6 : Iulie 25, 2016, 09:46:42 a.m. »
Wega,ai zis ca ce-i care raporteaza ceva baguri sau altceva ..vor fi premiati ....pai unde-i premiul meu ? Scoateal pe MTZ ,acesta o sa fie premiul )

Nu rog sa scoti din ban vre-un codat ,e un jucator curat ,doar s-o intamplat un incident pe forum ....
« Ultima Modificare: Iulie 25, 2016, 09:49:03 a.m. de who? »

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #7 : Iulie 25, 2016, 01:05:31 p.m. »
Sa inteleg ca la Castle SIege noi n-o sa mergem...atatea asteptari in zadar....

Incapatinarea asta a oamenilor ...strica omenia ....

Iarta si ve-i fi iertat )
« Ultima Modificare: Iulie 25, 2016, 01:07:03 p.m. de who? »

Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #8 : Iulie 25, 2016, 02:37:56 p.m. »
Tu intrebi tu raspunzi  :lol: ehh... oricum MTZ si guildul Royal se lasa de mu   "serveru ji MOARE" ,voi ca camarazi la catarama ar trebui sa v-a consolidati.... si sa protestati etc ...."ne dojdiomsea  asăi"

PS:mai erau vreo 3 personaje care din cauza calului au lasat serveru aldi "6yXapuk & Co"  :mosking:

*

Offline 48785

  • *
  • 10
    • Vezi Profilul
Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #9 : Iulie 25, 2016, 05:13:50 p.m. »
Adminu asteapta pupat in cur...Omu sta si nu doarme cu noptile sa se top el pune ban :D ca io scris ca serveru ii tufta mde

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #10 : Iulie 25, 2016, 05:49:44 p.m. »
Pentru sa mai deschizi un server,sa-i inviti si sa le dai ban...

Numai chinui lumea degeaba ,joci activ,urmaresti sa nu fie disc ca sa ajungi in top si peurma adminul sa-ti ia tot chinul cu banul...nui deajuns ca suportam discurile si toate bagurile ....datorita noua,acestea care am stat online mult...au aparut si ceilalti...

Numai te folosesti de noi,wega ....imi stric impresia de acest server...decati ani stiu serverul niciodata n-o fost date banuri asa intraiurea
« Ultima Modificare: Iulie 25, 2016, 05:52:07 p.m. de who? »

Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #11 : Iulie 25, 2016, 06:20:02 p.m. »
WEGA dupa um te comporti tu cu jucatorii de pe server, cred ca nu o sa mai tina mult timp.
Oamenii doar tot pentru ceva depun timp si efort sa ajunga lvl in TOP.
Dupa parerea mea daca ai dat ban la chear pentru ca o scris ceva pe forum nu e corect.
De ce atunci nu dai BAN la stinga si la dreapta la jucatorii care in joaca scriu diferite nebunii ???

*

r00t

Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #12 : Iulie 25, 2016, 09:20:10 p.m. »
WEGA dupa um te comporti tu cu jucatorii de pe server, cred ca nu o sa mai tina mult timp.
Oamenii doar tot pentru ceva depun timp si efort sa ajunga lvl in TOP.
Dupa parerea mea daca ai dat ban la chear pentru ca o scris ceva pe forum nu e corect.
De ce atunci nu dai BAN la stinga si la dreapta la jucatorii care in joaca scriu diferite nebunii ???
yukki exemplu mai sint candidatz,inainte de a scrie nebunii trebuia sa te gindeshti ce scrii shi cui,nu va aranjeaza nu jucatzi online de la voi nu va scadea pvp este ori cu voi ori fara voi ee la fel.nimeni nu va este de vina

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #13 : Iulie 26, 2016, 12:53:44 a.m. »
WEGA dupa um te comporti tu cu jucatorii de pe server, cred ca nu o sa mai tina mult timp.
Oamenii doar tot pentru ceva depun timp si efort sa ajunga lvl in TOP.
Dupa parerea mea daca ai dat ban la chear pentru ca o scris ceva pe forum nu e corect.
De ce atunci nu dai BAN la stinga si la dreapta la jucatorii care in joaca scriu diferite nebunii ???
yukki exemplu mai sint candidatz,inainte de a scrie nebunii trebuia sa te gindeshti ce scrii shi cui,nu va aranjeaza nu jucatzi online de la voi nu va scadea pvp este ori cu voi ori fara voi ee la fel.nimeni nu va este de vina

Logica ta nu e de un admin bun ! Cand is multi online..nimeni pe nimeni nu asculta si cand o sa scada , o sa rugati sa intre din nou toti ...

Nu era sa mai jucam daca nu punea arena ...daca observi..la gold royal nu umbla ..stam afk..si cand o sa dispara interesul si in arena...cred ca o sa dam la revedere....

Dc cand se cere ban...se acorda ban...cand se cere unban..nu se acorda..

Re: Bataie de joc si fara stima fata de noi (
« Răspuns #14 : Iulie 26, 2016, 10:30:32 a.m. »
Pentru sa mai deschizi un server,sa-i inviti si sa le dai ban...

Numai chinui lumea degeaba ,joci activ,urmaresti sa nu fie disc ca sa ajungi in top si peurma adminul sa-ti ia tot chinul cu banul...nui deajuns ca suportam discurile si toate bagurile ....datorita noua,acestea care am stat online mult...au aparut si ceilalti...

Numai te folosesti de noi,wega ....imi stric impresia de acest server...decati ani stiu serverul niciodata n-o fost date banuri asa intraiurea
Cred ca MTZ deranja pe cineva mai de mult de, iar comment de pe forum au servit doar ca un motiv sa i se tai din aripi altfel nici eu nu imi explic momentu