Dark Horse

  • 8 Răspunsuri
  • 3432 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline MTZ82

  • *
  • 23
    • Vezi Profilul
Dark Horse
« : Iulie 10, 2016, 09:42:25 p.m. »
Calu la DL e prea puternic, da mai mult MS decit wings,dino shi mult mult absorb.
Reeshidn din asta, rog sa I se scoata macar din absorb.

Jostic

*

Offline MTZ82

  • *
  • 23
    • Vezi Profilul
Re: Dark Horse
« Răspuns #1 : Iulie 10, 2016, 09:43:45 p.m. »
Acuma tot o mutsi offtop ori cum ??
Cererea mea e explicita shi concreta.
Astept raspuns de la admin cu ARGUMENT
Jostic

*

Razor

Re: Dark Horse
« Răspuns #2 : Iulie 10, 2016, 10:17:34 p.m. »
Se poate sa incerc eu sa argumentez? :)))
La DL pe cape nui absorb, doar pe horse, si horse sta pe pozitia la angel sau satan, deci dlu pierde automat +30% dmg de la satan sau 20% ABSORB de la angel.

*

Offline MTZ82

  • *
  • 23
    • Vezi Profilul
Re: Dark Horse
« Răspuns #3 : Iulie 10, 2016, 11:51:04 p.m. »
Se poate sa incerc eu sa argumentez? :)))
La DL pe cape nui absorb, doar pe horse, si horse sta pe pozitia la angel sau satan, deci dlu pierde automat +30% dmg de la satan sau 20% ABSORB de la angel.
DL bate shi fara Satan tare bine shi de la un range nebun.
DL nare problem cu supravetsuirea cu HP mai cit shi la DK, ucide shi AE cu cast cind singur este fara.
DL nal prinde nimeni shi al ajunge pe oricine.

Shi la fine spusele chiar de 1 DL de pe server, ca pe el nal ucide nimeni, doar de cu perecast.
Jostic

Re: Dark Horse
« Răspuns #4 : Iulie 11, 2016, 02:25:56 p.m. »
MTZ unde te bagi??? daca scoate din cal pai asteaptate ca BK sa ramina fara RD exe:):) nai tu atita shiastie.  Orikum daka BK poate slivi pe cineva, lumea, ( ABECEDAR) mereu o sa spuna ca e dizbalans.
Cred ca a fost corect cind cineva a scris mai devreme ca serveru e facut numa pentru DL, stiu mai multa lume joak ku MG si crede-ma ca au si ei destule probleme da nu se face asa mare tragedie ca pentru DL.
 

Re: Dark Horse
« Răspuns #5 : Iulie 11, 2016, 06:57:08 p.m. »
hai sa fim cinstiti bk is mai puternici chiar si decit dl),fara perecast sau fara un combinatie de succes intre palituri exe dmg si ignore nu poti ucide un dk de top,chestia cu abecedar  o stiu toti el are hp clicker si imbla cu iner-shik...alti dl-i ati mai vazut pe server care sa fie tot asa ca el?)evident ca nu acelas 6yXaPuK are iteme mult mai bune,lvl mai mare si staturi practic identice ,dar nu face ceea ce face citeru ela,si nu e vorba in miine pentru ca au fost mai multi pe el si rezultatul e unu si acelasi sau acelasi bumblebee sau crixus tot nu se compara cu abecedar

*

Offline MTZ82

  • *
  • 23
    • Vezi Profilul
Re: Dark Horse
« Răspuns #6 : Iulie 11, 2016, 07:17:24 p.m. »
hai sa fim cinstiti bk is mai puternici chiar si decit dl),fara perecast sau fara un combinatie de succes intre palituri exe dmg si ignore nu poti ucide un dk de top,chestia cu abecedar  o stiu toti el are hp clicker si imbla cu iner-shik...alti dl-i ati mai vazut pe server care sa fie tot asa ca el?)evident ca nu acelas 6yXaPuK are iteme mult mai bune,lvl mai mare si staturi practic identice ,dar nu face ceea ce face citeru ela,si nu e vorba in miine pentru ca au fost mai multi pe el si rezultatul e unu si acelasi sau acelasi bumblebee sau crixus tot nu se compara cu abecedar
Faza e in aceia ca ABECEDAR a facut 1 mu cind Ryaness nu shtie ce inseamna tatsatura, shi multe cheaturi el a acut pentru wega cind deschidea proectele luia al de "MUmoldova"
Shi la moment ce face nimeni nu stie.


EU nu zic acuma cine e mai puternic sau nu, eu zic ca nal potsi ucide pe un DL norm...daka ramin de exemplu totsi fara cast, DL poate sta la gold, fugi shi ucide de 10 ori tot guildu opponent.
Jostic

Re: Dark Horse
« Răspuns #7 : Iulie 12, 2016, 02:15:06 p.m. »
hai sa fim cinstiti bk is mai puternici chiar si decit dl),fara perecast sau fara un combinatie de succes intre palituri exe dmg si ignore nu poti ucide un dk de top,chestia cu abecedar  o stiu toti el are hp clicker si imbla cu iner-shik...alti dl-i ati mai vazut pe server care sa fie tot asa ca el?)evident ca nu acelas 6yXaPuK are iteme mult mai bune,lvl mai mare si staturi practic identice ,dar nu face ceea ce face citeru ela,si nu e vorba in miine pentru ca au fost mai multi pe el si rezultatul e unu si acelasi sau acelasi bumblebee sau crixus tot nu se compara cu abecedar
Faza e in aceia ca ABECEDAR a facut 1 mu cind Ryaness nu shtie ce inseamna tatsatura, shi multe cheaturi el a acut pentru wega cind deschidea proectele luia al de "MUmoldova"
Shi la moment ce face nimeni nu stie.


EU nu zic acuma cine e mai puternic sau nu, eu zic ca nal potsi ucide pe un DL norm...daka ramin de exemplu totsi fara cast, DL poate sta la gold, fugi shi ucide de 10 ori tot guildu opponent.

dar e aceiasi situatie si cu dk,nu poti ucide un dk fara cast,imbla si acela si ucide tot ce se mishka in cazul cind nimeni nu are cast ,la putere revine ae)care nimiceste tot

Re: Dark Horse
« Răspuns #8 : Iulie 13, 2016, 12:53:01 p.m. »
in caz de se scoate calul la dl atunci adaugati absorb la cape ... pe linga asta aura la set sa fie ca la toti si dmg regulat inapoi la strengh daca fiecare nui place si veti vedea ce va face dlul fara cal dar cu satan absorbe in cape si un ww ring sa spunem