Prea multe neajunsuri!

  • 8 Răspunsuri
  • 1785 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Prea multe neajunsuri!
« : Iunie 14, 2016, 03:49:46 p.m. »
FireScream nu lucreaza treb fiecare cateva minute sa faci swich ca sa bata cum treb.  :rofl:
Teleport la SM merge rau! ii foarte usor sa-l prinzi. :wizard:
Vizual bugs foarte mari ii in coltu ecranului da el te bate! :bomb:
Arme noi cu dmg turbat si ne balansat. :gamer3:
Merg cheaturi.  :help:
Faci poison of soul in chaos mashina la 100 % si arde(dal in kzdm) si se blocheaza chaos mashina treb sa inchizi mu prin Task Manager. :gamer3:
In bc,ds te misti putin si nu vezi oameni din PT! :biggrin:
Wings 2 ard 3 perechi din 5! la 90 %
Si multe multe altele.
Intii seteaza serveru normal innainte sa-l deschizi ca ai testat jumate de an si nimic SENS!!!
+Timp de cateva ore ai pus banci celea din "X" Shop si au cumparat banci cu 150+staturi , sau drop mai bun,zato4ka si tot asa mai departe!
WEGA joaca singur si am scris de 100 ori sa dezactivezi toate cacaturile estea si acuma au trecut 5 zile si tu inca nu le-ai scos!
Hai norok si la revedere!  :hi:
« Ultima Modificare: Iunie 14, 2016, 04:25:52 p.m. de ABECEDAR »

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: Prea multe neajunsuri!
« Răspuns #1 : Iunie 14, 2016, 03:56:32 p.m. »
Eu jucatoru l-am dat in guild!
Cine inca no inteles ca serveru ii de kkt! si no sa fie nici o perspectiva mai jucati!

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Prea multe neajunsuri!
« Răspuns #2 : Iunie 14, 2016, 04:37:08 p.m. »
Succes,Abecedar ) oricum tu mie nu-mi placi ) - un mofturos , +de placere mie ))

*

Razor

Re: Prea multe neajunsuri!
« Răspuns #3 : Iunie 14, 2016, 06:13:01 p.m. »
 :lol: :lol: :lol: Baietii au venit pe server crezind ca ei is cei mai tari, s-au crezut sefii serverului, apoi au inceput sa mai primeasca si in cap. In loc sa faca ceva in joc au inceput sa se jaluie si sa plinga pe forum, nu ea ajutat nici asta si au hotarit sa lepede jocu :) Pa pa

Re: Prea multe neajunsuri!
« Răspuns #4 : Iunie 14, 2016, 06:36:16 p.m. »
Jalka :) tereati protivnikov... :).. Mojet peredumaet i nacineot igrati..a s nastroikami uje cto podelati nastroit admin ) nad imeti terpenie..esli naceali igrati to do kontsa:)

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Prea multe neajunsuri!
« Răspuns #5 : Iunie 14, 2016, 06:51:57 p.m. »
Cate teme creaza omu ista pe forum...o sa fie mai bine fara el ) si ash ruga adminul sa deie ban la ce-i care vand akk za real )))

*

ALCAPONE

Re: Prea multe neajunsuri!
« Răspuns #6 : Iunie 14, 2016, 08:24:06 p.m. »
 :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: asta tot ce va pot spune despre autorul temei.

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Prea multe neajunsuri!
« Răspuns #7 : Iunie 14, 2016, 10:31:02 p.m. »
Nu mai zabiveste omu ista ,fiti seriosi),cum juca tot asa si joaca , simplu face si el drame pe forum)

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Prea multe neajunsuri!
« Răspuns #8 : Iunie 15, 2016, 03:43:22 a.m. »
ABECEDAR, uneori postezi critică constructivă așa că n-am vrea să te pierdem, iar neajunsuri dacă sunt le vom ajusta treptat.