DK COMBO

  • 33 Răspunsuri
  • 8436 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

20inch

Re: DK COMBO
« Răspuns #15 : August 12, 2016, 05:15:20 p.m. »
Ce fel de pvp e asta cand ai 4k hp si nimeni nu te poate ucide , doar daca se termina buff sau de bat vro 3-4... combo ar rezolva problema. AE bate BK ca in sacul de box, DL bate bk ca in caii cei neascultatori)BK in schimb bate EE si DW :D cateodata daca ae nu dovedeste sal bata, mai ucide si cate o ae :D bk cu bk nu are sens sa se bata ca se bat greu. De dl nici nu vorbesc ca nui mai ajungi dupa cum fug ei cu calul cela turbat.

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: DK COMBO
« Răspuns #16 : August 13, 2016, 05:44:58 a.m. »
Ce fel de pvp e asta cand ai 4k hp si nimeni nu te poate ucide , doar daca se termina buff sau de bat vro 3-4... combo ar rezolva problema. AE bate BK ca in sacul de box, DL bate bk ca in caii cei neascultatori)BK in schimb bate EE si DW :D cateodata daca ae nu dovedeste sal bata, mai ucide si cate o ae :D bk cu bk nu are sens sa se bata ca se bat greu. De dl nici nu vorbesc ca nui mai ajungi dupa cum fug ei cu calul cela turbat.

Pentru asta este unic ..cand o sa ai unic set ..totul se va schimba si ce-i cu 4k hp vor cadea destul de repede

Re: DK COMBO
« Răspuns #17 : August 13, 2016, 09:09:54 a.m. »
Colia hare, eu-s pentru COMBO !!!
Daca creatorii muului au introdus combo in joc insamna ca asa treb sa fie, si asa va temeti nu inteleg?
Oricum pvp nui toti afk !!!

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: DK COMBO
« Răspuns #18 : August 13, 2016, 10:30:57 a.m. »
Trebuia sa puie combo de la deschidere ca eu sa-mi fac BK...multi din jucatori nu sunt pregatiti cu staturile pentru combo sau macar sa faca firescreemu sa lucreze normal ,sa fie balans !


*

Offline Super

  • *
  • 10
    • Vezi Profilul
Re: DK COMBO
« Răspuns #19 : August 14, 2016, 04:47:38 p.m. »
Mult stimata administratie si jucatori, doresc mult sa se puna combo, am ramas maska dupa ce am constata la 220 lvl ca acesta lipseste dar la moment rog mult doar sa se raspunda daca va fi sau nu acesta, astai tot. Vreau sa stiu daca se merita de continuat jocul mai departe sau nu. Mi-a placut serverul si doresc sa continui sa joc pe el, insa vreau sa fiu inteles corect ca nu mii interesant sa merg in bc sau ds sa apas pe right click si astai tot, sau eventual daca voi ajunge la golds/pvp - ctrl-right click -qqqq....!!!

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: DK COMBO
« Răspuns #20 : August 14, 2016, 05:21:14 p.m. »
În termen lung cred că da

Totuși necesită balansări

*

Offline Super

  • *
  • 10
    • Vezi Profilul
Re: DK COMBO
« Răspuns #21 : August 14, 2016, 05:35:03 p.m. »
oki, multumesc de raspuns.

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
Re: DK COMBO
« Răspuns #22 : August 15, 2016, 10:36:59 a.m. »
Care combo ce za bred? daca faci si prostia asta precis nu mai intru pe serverul acesta niciodata
oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
Re: DK COMBO
« Răspuns #23 : August 15, 2016, 10:41:06 a.m. »
Daca adaugi Combo  scade staturi la Sylpid Wind Bow  ca sa-l imbraci la 13 ai nevoie de lvl 400      si sa ai doar 200vitality carei tolkul?
oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

*

Offline Super

  • *
  • 10
    • Vezi Profilul
Re: DK COMBO
« Răspuns #24 : August 15, 2016, 01:35:13 p.m. »
Daca adaugi Combo  scade staturi la Sylpid Wind Bow  ca sa-l imbraci la 13 ai nevoie de lvl 400      si sa ai doar 200vitality carei tolkul?
Exact, trebuie sa faca balansarile cum si era scris anterior, dar combo trebuie sa fie, este skillu de baza la BK.

*

20inch

Re: DK COMBO
« Răspuns #25 : August 15, 2016, 02:52:02 p.m. »
Care combo ce za bred? daca faci si prostia asta precis nu mai intru pe serverul acesta niciodata

pa pa

Re: DK COMBO
« Răspuns #26 : August 17, 2016, 11:26:02 p.m. »
для того и ввели сд, чтобы все магии работали...но наши не понимают ) дмг по дефолту у всех нормально сильный, а вот сд и хармони и дополнительные опции делают пвп более продуманным... но куда молдавским игрокам до этого.. весь пвп заключается в ctrl и qwe qwe

*

IUDA

Re: DK COMBO
« Răspuns #27 : August 18, 2016, 01:22:58 p.m. »
для того и ввели сд, чтобы все магии работали...но наши не понимают ) дмг по дефолту у всех нормально сильный, а вот сд и хармони и дополнительные опции делают пвп более продуманным... но куда молдавским игрокам до этого.. весь пвп заключается в ctrl и qwe qwe

Тут дроп таких камней такой же как и уник с бц :) администратор не умеет настраивать дроп.

*

Offline Super

  • *
  • 10
    • Vezi Profilul
Re: DK COMBO
« Răspuns #28 : Septembrie 01, 2016, 11:50:52 a.m. »
În termen lung cred că da

Totuși necesită balansări

Wega introdu te rog balansarile, si adauga Combo la BK, degraba o sa fie jucatori 400 lvl iar combo inca nu este, din cele citite pe forum sunt mai multi jucatori care asteapta asta... asteptam feedback.

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: DK COMBO
« Răspuns #29 : Septembrie 01, 2016, 10:18:02 p.m. »
În termen lung cred că da

Totuși necesită balansări

Wega introdu te rog balansarile, si adauga Combo la BK, degraba o sa fie jucatori 400 lvl iar combo inca nu este, din cele citite pe forum sunt mai multi jucatori care asteapta asta... asteptam feedback.


Nu mai pune atatea virgule daca nu stii unde sa le pui )))