DUEL LA GOLDS!

  • 12 Răspunsuri
  • 2407 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
DUEL LA GOLDS!
« : Iunie 11, 2016, 01:13:32 a.m. »
Dupa cate stiu eu p/u duel la gold swich se da ban !!!
Poftim confirmarea Katrin,Bratish in DUEL la gold. Vizionare placuta.!
https://www.youtube.com/watch?v=VkNsNaJlFjc&feature=youtu.be


Imi pare rau ca nu am fost eri la gold sa le fac si la darkness video cum jucau cu DUEL!

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #1 : Iunie 11, 2016, 01:39:22 a.m. »
Wega cei cu srv ista atau care cu speed hack care cu DUEL vizual bugs o mie sta in coltu ecranului apare deodata in tine si te bate si multe multe + dw dupa ce moare te bate...
3 oameni de la noi au lasat joaca si cred ca daca continua asa ii continuam calea...!
poftim inca 1 video cu speed hack!
Dupa gz in 5 sec era innapoi la spot :D
https://www.youtube.com/watch?v=-sKbkca2WPk

NickName DW:   Fritz
« Ultima Modificare: Iunie 11, 2016, 01:51:21 a.m. de ABECEDAR »

*

RED

Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #2 : Iunie 11, 2016, 01:52:19 a.m. »
luati masuri ...  :treaten:

Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #3 : Iunie 11, 2016, 04:08:01 a.m. »
Забейте просто,сервер полный багов и глюков,администрация не компетентна,ноль на массу просто !!! Мы забили и вам советую,хоть и было весело с некоторыми))))

Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #4 : Iunie 11, 2016, 12:43:44 p.m. »
nu va faceti de rusine abecedar lasa sa imi controleze magu  :biggrin: :biggrin: :sarcastic: :sarcastic:
Trasnea

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #5 : Iunie 11, 2016, 08:05:47 p.m. »
Pînă în acest moment nu era o confirmare oficială. Din acest moment pînă duel-ul nu va fi schimbat vom da ban pentru utilizarea lui la gold-uri.

Ce ține de hack-uri, raportați pe [email protected]
Pe demo trebuie să se vadă clar nick-ul

Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #6 : Iunie 11, 2016, 08:58:53 p.m. »
Fritz e nick controlatima va rog sa nu mai aud intrebari!!! :suicide2:
Trasnea

Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #7 : Iunie 11, 2016, 08:59:59 p.m. »
ia uitate voi alde desteptii! daca este speed hack cite lightinguri da inteleport da pentru gandon eu vin la off va rup urekile! 1 lighting sau 2 in teleport speed hack =)) de risu lumii


p.s. Degraba vin la golduri apoi precis k plingeti in pumn =) alde podnokni eu tot am jucat cu podonki da erau oameni de treaba da acum nustiu ce sostav e acolo doamne fereste
« Ultima Modificare: Iunie 11, 2016, 09:02:15 p.m. de kanibalka »
Trasnea

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #8 : Iunie 11, 2016, 09:06:27 p.m. »
ce incurca sa folositi si voi dueliu? sau nu va ajunge capul cum sa-l folositi ? ) Se face ceva ce voi nu aveti acces? totul e la egal,ce fac altii..puteti face si voi)

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #9 : Iunie 11, 2016, 10:18:09 p.m. »
ia uitate voi alde desteptii! daca este speed hack cite lightinguri da inteleport da pentru gandon eu vin la off va rup urekile! 1 lighting sau 2 in teleport speed hack =)) de risu lumii


p.s. Degraba vin la golduri apoi precis k plingeti in pumn =) alde podnokni eu tot am jucat cu podonki da erau oameni de treaba da acum nustiu ce sostav e acolo doamne fereste


Mie video mi l-au trimis asa ca cine tea numit lamurestete cum vrei mi mii po.ui!
si nui  numai decat sa spui ce o sa faci ))

*

RED

Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #10 : Iunie 13, 2016, 06:05:16 p.m. »
ia uitate voi alde desteptii! daca este speed hack cite lightinguri da inteleport da pentru gandon eu vin la off va rup urekile! 1 lighting sau 2 in teleport speed hack =)) de risu lumii


p.s. Degraba vin la golduri apoi precis k plingeti in pumn =) alde podnokni eu tot am jucat cu podonki da erau oameni de treaba da acum nustiu ce sostav e acolo doamne fereste
raule)) :mosking:...o sa ma sufli intru-n loc ...cum si anu trecut vara...stai unde stai katea  :big_boss:

*

RED

Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #11 : Iunie 13, 2016, 06:09:46 p.m. »
Pînă în acest moment nu era o confirmare oficială. Din acest moment pînă duel-ul nu va fi schimbat vom da ban pentru utilizarea lui la gold-uri.

Ce ține de hack-uri, raportați pe [email protected]
Pe demo trebuie să se vadă clar nick-ul

e prea mare vidio pentru mail..
spune skype sau cv unde va pot trimeti..

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: DUEL LA GOLDS!
« Răspuns #12 : Iunie 13, 2016, 10:47:16 p.m. »
Încarcă pe un host cum ar fi www.zippyshare.com sau pe www.youtube.com și trimite-ne linkul pe [email protected]