[Опрос] Версия игры

  • 11 Răspunsuri
  • 5730 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
[Опрос] Версия игры
« : Ianuarie 18, 2015, 11:48:25 p.m. »
Привет друзья

Организуем новый опрос чтобы узнать тенденции и мнение игроков по поводу версии игры. Нет мы не собираемся пока что либо менять, нам просто интересно узнать ваш выбор.

Для голосования пройдите по ссылке

Re: [Опрос] Версия игры
« Răspuns #1 : Ianuarie 19, 2015, 07:34:13 a.m. »
progolosoval za 2 , nadeiasi 4to tam adaman uniq

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: [Опрос] Версия игры
« Răspuns #2 : Ianuarie 20, 2015, 12:10:59 a.m. »
Привет друзья

Организуем новый опрос чтобы узнать тенденции и мнение игроков по поводу версии игры. Нет мы не собираемся пока что либо менять, нам просто интересно узнать ваш выбор.

Для голосования пройдите по ссылке

tu mai intii descrie serverele (macar diferenta dintre ele) pe urma pune la votare, eu nam idee pe care sa votez!!!

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: [Опрос] Версия игры
« Răspuns #3 : Ianuarie 20, 2015, 02:48:23 a.m. »
В этом и вся суть опроса. Выбирайте по реальному опыту. Если играл только на сезон 1 или 2 то выбери из них.

*

Offline Starus

  • ***
  • 164
    • Vezi Profilul
Re: [Опрос] Версия игры
« Răspuns #4 : Ianuarie 20, 2015, 02:53:02 a.m. »
3 season si al 6 season cele mai jucate la momentul dat, ne mai vorbind de ultimu season

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: [Опрос] Версия игры
« Răspuns #5 : Ianuarie 20, 2015, 02:54:08 a.m. »

Re: [Опрос] Версия игры
« Răspuns #6 : Ianuarie 20, 2015, 07:31:00 a.m. »
8 season EX700 o4eni mnogo igral, mne nravilsea... :) da i serverov mnogo videl s etoi versiei

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: [Опрос] Версия игры
« Răspuns #7 : Ianuarie 20, 2015, 02:32:54 p.m. »
В этом и вся суть опроса. Выбирайте по реальному опыту. Если играл только на сезон 1 или 2 то выбери из них.
eu vreau ceva nou, da nu vreau rasa ceea levaia de Sumoner.. care e doferenta dintre sezoane - sunt 3 winguri sau nu? care seturi sunt ancient si excelent maxim lvl + seturi simple maxim lvl?. Pe fiecare server optiunile sunt diferite, ce optiuni propui tu pentru fiecare sezon? ce qwesturi noi ai sa pui? cum eu pot sa votez un sezon in care mam jucat pe alt server cu optiuni diferite??? ai sa-l faci cu ressuri sau fara?? low exp?? sau mediu???

Re: [Опрос] Версия игры
« Răspuns #8 : Ianuarie 20, 2015, 06:14:59 p.m. »
В этом и вся суть опроса. Выбирайте по реальному опыту. Если играл только на сезон 1 или 2 то выбери из них.
eu vreau ceva nou, da nu vreau rasa ceea levaia de Sumoner.. care e doferenta dintre sezoane - sunt 3 winguri sau nu? care seturi sunt ancient si excelent maxim lvl + seturi simple maxim lvl?. Pe fiecare server optiunile sunt diferite, ce optiuni propui tu pentru fiecare sezon? ce qwesturi noi ai sa pui? cum eu pot sa votez un sezon in care mam jucat pe alt server cu optiuni diferite??? ai sa-l faci cu ressuri sau fara?? low exp?? sau mediu???




+++++++++++++==11111111111111111

Re: [Опрос] Версия игры
« Răspuns #9 : Ianuarie 20, 2015, 06:21:23 p.m. »
В этом и вся суть опроса. Выбирайте по реальному опыту. Если играл только на сезон 1 или 2 то выбери из них.
eu vreau ceva nou, da nu vreau rasa ceea levaia de Sumoner.. care e doferenta dintre sezoane - sunt 3 winguri sau nu? care seturi sunt ancient si excelent maxim lvl + seturi simple maxim lvl?. Pe fiecare server optiunile sunt diferite, ce optiuni propui tu pentru fiecare sezon? ce qwesturi noi ai sa pui? cum eu pot sa votez un sezon in care mam jucat pe alt server cu optiuni diferite??? ai sa-l faci cu ressuri sau fara?? low exp?? sau mediu???
Ai facut quote da nai inteles ce ti-a zis adminul   :rofl: alege din propria experienta.. si seasoanele care ai jucat, setarile de baza nu se schimba mai ales pe low rate
« Ultima Modificare: Ianuarie 20, 2015, 06:23:01 p.m. de NM.NICOLAY »
Martiny

Re: [Опрос] Версия игры
« Răspuns #10 : Iunie 10, 2015, 03:40:08 p.m. »
я за 3 сезон
на 8 было бы идеально божественно поиграть,но там много всего,боюсь долго работать будете :on_the_quiet2:

*

Offline MACTb

  • *
  • 39
  • B*MACTb
    • Vezi Profilul
Re: [Опрос] Версия игры
« Răspuns #11 : Iunie 11, 2015, 05:38:46 p.m. »
3 Season 1 Episod с надеждой,что появится Agnis Adamantine Ancien set - DL и Aruane Guardian Ancient set - AE :drinks:
F1NNN*