CONDRA BOSS

  • 16 Răspunsuri
  • 7740 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
CONDRA BOSS
« : Martie 31, 2014, 01:46:34 a.m. »
Condra это новый инстэнс эвент который будет проходить раз в день.

Раз в день в Kanturu Tower 141 186 можно будет пройти через портал в его локацию. Портал будет открыт 20 минут. За эти 20 минут кланам нужно по бороться за место в портале. После 20 минут портал закрывается и появляется босс. ПвП продолжается пока не останется последний или последние :smile: Сам босс довольно легко берется можно взять в одиночку но удары у него хорошие. Босс появляется каждые 24 часа с момента как был убит. Напомним что у монстров в Kanturu Tower повышенный урон и вам придется пробраться через весь лабиринт :smile:

Попасть в Kanturu могут все чары 300+ уровня.

Вход босса тут
Портал босса тут

С босса предусмотрен хороший дроп (минимум 1 вешь ancient + BOK)
« Ultima Modificare: Aprilie 02, 2014, 04:28:06 a.m. de WEGA »

Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #1 : Martie 31, 2014, 01:08:55 p.m. »
a kakoi lvl wtob zaiti v Kanturu Tower ?

*

Offline SEDD

  • *
  • 28
    • Vezi Profilul
Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #2 : Martie 31, 2014, 03:28:52 p.m. »
rano eshe Toka 1 klan tam mojet zaiti ??? kokoi intires haditi esli ani budut evo brati lehko? podojdite nedeliku s bosom!

Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #3 : Martie 31, 2014, 07:23:15 p.m. »
a kak mi zaidem v kanturu esli mi vse fanamani? mojet stoit zdelati proxod s tarkana norm?

Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #4 : Martie 31, 2014, 07:25:42 p.m. »
faceti teleportu din tarkan sa poti trece in kanturu .  cum sa ne ducem la boss daca toti practic fono dupa golduri ???

Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #5 : Martie 31, 2014, 07:28:28 p.m. »
rano eshe Toka 1 klan tam mojet zaiti ??? kokoi intires haditi esli ani budut evo brati lehko? podojdite nedeliku s bosom!
da cine e de vina ca voi asa greu ka4, fiti mai activi in bc ds si o sa va ridicati mai repede, nu sa stai afk prin tarkan aida si alte mape...

Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #6 : Martie 31, 2014, 07:30:09 p.m. »
rano eshe Toka 1 klan tam mojet zaiti ??? kokoi intires haditi esli ani budut evo brati lehko? podojdite nedeliku s bosom!
da cine e de vina ca voi asa greu ka4, fiti mai activi in bc ds si o sa va ridicati mai repede, nu sa stai afk prin tarkan aida si alte mape...

activ bai eu cind va aud ini a KIKA psc poate lumea nu are timp satz nax in comp 24/24 si inblaatz bc ds ....

Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #7 : Martie 31, 2014, 07:30:53 p.m. »
a kak mi zaidem v kanturu esli mi vse fanamani? mojet stoit zdelati proxod s tarkana norm?
kakoi rano ?  esli vi ne ka4aitesi po4emu mi doljni vas jdati ea ne ponemaiu ?

Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #8 : Martie 31, 2014, 07:32:26 p.m. »
rano eshe Toka 1 klan tam mojet zaiti ??? kokoi intires haditi esli ani budut evo brati lehko? podojdite nedeliku s bosom!
da cine e de vina ca voi asa greu ka4, fiti mai activi in bc ds si o sa va ridicati mai repede, nu sa stai afk prin tarkan aida si alte mape...

activ bai eu cind va aud ini a KIKA psc poate lumea nu are timp satz nax in comp 24/24 si inblaatz bc ds ....
daca voi nu aveti timp dar dc altii trebuie sa astepte pina voi o sa va ridicati ? asta e problema voastra, o sa pierdeti citeva zile si o sa ajungeti !!!

Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #9 : Martie 31, 2014, 07:34:29 p.m. »
hai uda4i cu bosu vostru voi va ginditz la jopa voastra si psc. Arena sa o nastroiasca sub voi tat sub voi admin pune goldurile sa fie toate intrun gorad si sa le uneaska mai bine o sa fie...

Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #10 : Martie 31, 2014, 07:37:11 p.m. »
tu vrei sa nu faci nimic si sa ai tot... nai timp nu juca foarte simplu...

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #11 : Martie 31, 2014, 09:17:03 p.m. »
Вход будет с 300 лвла

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #12 : Aprilie 01, 2014, 11:10:36 a.m. »
rano eshe Toka 1 klan tam mojet zaiti ??? kokoi intires haditi esli ani budut evo brati lehko? podojdite nedeliku s bosom!
da cine e de vina ca voi asa greu ka4, fiti mai activi in bc ds si o sa va ridicati mai repede, nu sa stai afk prin tarkan aida si alte mape...

activ bai eu cind va aud ini a KIKA psc poate lumea nu are timp satz nax in comp 24/24 si inblaatz bc ds ....
daca voi nu aveti timp dar dc altii trebuie sa astepte pina voi o sa va ridicati ? asta e problema voastra, o sa pierdeti citeva zile si o sa ajungeti !!!
aaaaaa, nu da, tu ai dreptate, pravelino, eu amush ii zic lu sef sa-mi dea concediu pe 2 luni sa stau online 24/24 in mu, el o sa ma inteleaga, lucru nu-i lup in padure nu fuge...

Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #13 : Aprilie 06, 2014, 10:58:39 p.m. »
da eu s diakord ku patanu nu toti pot 24/24

Re: CONDRA BOSS
« Răspuns #14 : Aprilie 06, 2014, 11:01:30 p.m. »
problema celor care nu pot