GENESIS CASTLE SIEGE

  • 53 Răspunsuri
  • 17325 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #15 : Martie 13, 2014, 03:38:59 a.m. »
О каком дизбалансе идет речь?

Это правдо что в LOT падает ансиент, но это никак не может создать дизбаланс, дроп сбалансирован.
« Ultima Modificare: Martie 13, 2014, 03:41:37 a.m. de WEGA »

*

Offline Starus

  • ***
  • 164
    • Vezi Profilul
Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #16 : Martie 13, 2014, 08:03:52 a.m. »
О каком дизбалансе идет речь?

Это правдо что в LOT падает ансиент, но это никак не может создать дизбаланс, дроп сбалансирован.

n-ai inteles inca.......
mai intra pe server eu de exemplu chiar ieri ma uitam la toti, inca nimeni nare top set exe la +13, nu-s seturi exe la +13, da voi bagati deam ancient...

*

Offline HanDy

  • ***
  • 101
    • Vezi Profilul
Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #17 : Martie 13, 2014, 10:12:04 a.m. »
Я абсолютно согласен с тем, что открывать замок еще рано. Сервер тока на подъёме, куча нубов, тока представте как будут чувствовать себя те, кто не сможет взять ни 1 голд, только из-за того что 1 клан одет уже и в уник и в екзе ! Не логично его открывать на этом этапе, подождите пока возмется босс с калимы, пока оденутся люди в екзе сеты

Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #18 : Martie 13, 2014, 10:39:10 a.m. »
А легенд дело говорит  :smile:

Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #19 : Martie 13, 2014, 11:15:15 a.m. »
eu aveam 3000 hp
 1 ae care batea in mine 500 -600
 ma ucidea fara probleme

*

Offline Hawk

  • *
  • 32
    • Vezi Profilul
Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #20 : Martie 13, 2014, 11:28:19 a.m. »
eu aveam 3000 hp
 1 ae care batea in mine 500 -600
 ma ucidea fara probleme

si za bred tu amu nesesti? si za krivarukii tu esti? eu am 2900hp ae la 750 ma bate nu ma gz

Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #21 : Martie 13, 2014, 11:44:11 a.m. »
Da bazaru net in primii top 20 aproape toti ai nostri ,dar mai departe? tat top 100 de ai nostri aproape ca defel nus,  10-40 de lvl mult nu conteaza....treb sa poti juca,tot spuneti ca Royal so imbracat si vsea fignea,da e greu de dus kalima si de vibivit un DP sau un RS set care o sa fie mai bun ca exe care exista la moment?voua vii lene si vrets tot degeaba sa vi se daie de asta si luati la moaca)

*

Offline ///M

  • **
  • 86
    • Vezi Profilul
Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #22 : Martie 13, 2014, 12:42:23 p.m. »
Sa luam asa,Avem Divine Set si Rs set la 13, tot sintem noi de vina? Avem wings la 13 pe toti dk , si 2 wings 13 loss,tot noi sintem devina)? M-am uitat unele guilduri de top imbla cu 1 wings inca.
Spuneti ca sintem multi)? Cind la golds? Pai asta-i ideea ca baietii sint motivati sa imble la golds,iar top eroi intodeauna sunt online,pe cind alte guilduri ca Overkill sau Kaktys stau afk? La mine asa ceva nu este,chiar daca  este ocazia sa intru  dku meu ,se gaseste altu sa intre,aceiasi ideie cu AE EE moveru etc.
Ajunge sa bociti atita,va-ti strins clanuri intregi de noob lvl si vreti golduri? M-ai munciti oleaq sapui va aruncati  cu jaluiala.
« Ultima Modificare: Martie 13, 2014, 12:48:13 p.m. de ///M »

Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #23 : Martie 13, 2014, 12:44:54 p.m. »
pentru  CS..... astept cu nerabdare....

*

Offline Starus

  • ***
  • 164
    • Vezi Profilul
Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #24 : Martie 13, 2014, 01:22:27 p.m. »
Sa luam asa,Avem Divine Set si Rs set la 13, tot sintem noi de vina? Avem wings la 13 pe toti dk , si 2 wings 13 loss,tot noi sintem devina)? M-am uitat unele guilduri de top imbla cu 1 wings inca.
Spuneti ca sintem multi)? Cind la golds? Pai asta-i ideea ca baietii sint motivati sa imble la golds,iar top eroi intodeauna sunt online,pe cind alte guilduri ca Overkill sau Kaktys stau afk? La mine asa ceva nu este,chiar daca  este ocazia sa intru  dku meu ,se gaseste altu sa intre,aceiasi ideie cu AE EE moveru etc.
Ajunge sa bociti atita,va-ti strins clanuri intregi de noob lvl si vreti golduri? M-ai munciti oleaq sapui va aruncati  cu jaluiala.
e vorba de CS da nu de imbracat charii ... s-au a citi nu te-au invatat...... uitete de la inceput de topic asa ocazional..

*

JackAss

Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #25 : Martie 13, 2014, 01:45:13 p.m. »
1.  ADMINI VI NE ZADUMALISI POCEMU TAK BISTRO ONLINE SPAL OT  240-50  na 160?)) nu witaite 4to  ewo mart a u vas online tak spal)  da kakoi spal esli ea znay liudei kotorie stav9t po 5 acc(  minimum 3) po 2-3 okna daje ne budu govoriti!
2. zamok!!!  tut storoni katorie  hoteat po bistree , i te kotorie pravi 4to nado ewo podojdati) vi daje kanturu i aidu  ne dobavili a uje zamahnulisi na zamok ,  " hai s-om fi seriosi"
3.crywolf nu esli vi takie umnik i postavili ograni4enie po lvl-u na arenu  , po4emu dl togda mojet muvati v crywolf ?
4. nu esli vash server takoi ne afkshnii uberite naher etot clicker 4to podberaet drop!

Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #26 : Martie 13, 2014, 02:09:47 p.m. »
+++
Выхода нет только из гроба, так что не нойте...

*

Offline ///M

  • **
  • 86
    • Vezi Profilul
Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #27 : Martie 13, 2014, 02:45:24 p.m. »
Sa luam asa,Avem Divine Set si Rs set la 13, tot sintem noi de vina? Avem wings la 13 pe toti dk , si 2 wings 13 loss,tot noi sintem devina)? M-am uitat unele guilduri de top imbla cu 1 wings inca.
Spuneti ca sintem multi)? Cind la golds? Pai asta-i ideea ca baietii sint motivati sa imble la golds,iar top eroi intodeauna sunt online,pe cind alte guilduri ca Overkill sau Kaktys stau afk? La mine asa ceva nu este,chiar daca  este ocazia sa intru  dku meu ,se gaseste altu sa intre,aceiasi ideie cu AE EE moveru etc.
Ajunge sa bociti atita,va-ti strins clanuri intregi de noob lvl si vreti golduri? M-ai munciti oleaq sapui va aruncati  cu jaluiala.
e vorba de CS da nu de imbracat charii ... s-au a citi nu te-au invatat...... uitete de la inceput de topic asa ocazional..


eu am scris contra la mai sus),legat de guildul meu, de CS  chiar vreu sal puna atit timp cit pvp la golds e 0 ,s-au facut allyansuri contra si tot degeaba,chiar la cs macar ceva motivatie va adauga

*

Offline Starus

  • ***
  • 164
    • Vezi Profilul
Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #28 : Martie 13, 2014, 03:27:29 p.m. »
Sa luam asa,Avem Divine Set si Rs set la 13, tot sintem noi de vina? Avem wings la 13 pe toti dk , si 2 wings 13 loss,tot noi sintem devina)? M-am uitat unele guilduri de top imbla cu 1 wings inca.
Spuneti ca sintem multi)? Cind la golds? Pai asta-i ideea ca baietii sint motivati sa imble la golds,iar top eroi intodeauna sunt online,pe cind alte guilduri ca Overkill sau Kaktys stau afk? La mine asa ceva nu este,chiar daca  este ocazia sa intru  dku meu ,se gaseste altu sa intre,aceiasi ideie cu AE EE moveru etc.
Ajunge sa bociti atita,va-ti strins clanuri intregi de noob lvl si vreti golduri? M-ai munciti oleaq sapui va aruncati  cu jaluiala.
e vorba de CS da nu de imbracat charii ... s-au a citi nu te-au invatat...... uitete de la inceput de topic asa ocazional..


eu am scris contra la mai sus),legat de guildul meu, de CS  chiar vreu sal puna atit timp cit pvp la golds e 0 ,s-au facut allyansuri contra si tot degeaba,chiar la cs macar ceva motivatie va adauga
ce motivatie ))) ma amuzi chiar...
daca baga CS atunci online care e amu de 160-170 va cadea direct la 80-90(poate si mai putin) si aceea o sa fie care tot tin cate 2-3 ferestre....

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: GENESIS CASTLE SIEGE
« Răspuns #29 : Martie 13, 2014, 04:09:14 p.m. »
1.  ADMINI VI NE ZADUMALISI POCEMU TAK BISTRO ONLINE SPAL OT  240-50  na 160?)) nu witaite 4to  ewo mart a u vas online tak spal)  da kakoi spal esli ea znay liudei kotorie stav9t po 5 acc(  minimum 3) po 2-3 okna daje ne budu govoriti!

Может хватит предъявлять этот показатель? Естественно будет 160 если был рестарт. Это как недавно на форуме был случай, был рестарт в пол день и в онлайне успели зайти где-то 130, он начал балаган на тему "конца света" за что и получил бан. Потом умолял его снимать. У нас есть все данные, статистика, все кто играют с нескольких окон и все кто без и.т.д и мы и сами в курсе что и как. Если вам и вправду не хватает онлайна лучше бы по рекомендовали друзьям или сделали рекламу или подали бы объявление в маклер :smile:
« Ultima Modificare: Martie 13, 2014, 04:15:09 p.m. de WEGA »