CHEAT GUZGANOS

  • 31 Răspunsuri
  • 5989 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
CHEAT GUZGANOS
« : Martie 23, 2020, 05:10:11 a.m. »
Добрый ночи всем ,
Сегодня ночью с 03:45 до 04:30 на голды , данные игроки играли читами !!!
За столько лет игры на этом серере я первый раз вижу в НАГЛУЮ чтоб кто то так играл ,Позор !!!!
Мы сливали этого мувера и он через 3 секунды уже был в Atlanse 2 и притом по разным кординатам как будто он админ на сервер и сам себя мувал,можешь и по логам посмотреть!!!

ЖДЕМ ОТВЕТА АДМИН???

Ниже имена party читеров!

BoRaiCho
Koz9vkA
LuchaLibre
Romero
SteKloVaTa


Прикладываю видео

https://www.youtube.com/watch?v=BIZFHoDv-Pk&feature=youtu.be
oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #1 : Martie 23, 2020, 05:23:41 a.m. »
Vot GUZGANOS.
a Vot ishio odin GUZGAN    nick : Bonny
v naceale kakoita diciu zanimalsea na goldah!

https://www.youtube.com/watch?v=YlSFYzy0n90&t=
« Ultima Modificare: Martie 23, 2020, 05:33:42 a.m. de gogu »

Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #2 : Martie 23, 2020, 05:29:56 a.m. »
 :buba: Bună seara tineretul :hi: sper de data asta Administrația să nu închidă ochii  :don-t_mention: cum o fac deobicei :yes:,motivînd ca e vriun ''BAG'' :spiteful: care nu l-au fixat :help:, știind regulile unui server adecvat  :help: pentru HACK shi folosirea Bugurilor se dă BAN  :big_boss: #staiacasa #lasaHACKU 

P.S  Rog insistent cetățenii care  folosesc asemenea porcarii să nu caute scuze (оправдание)  :scaut:   de gen asta nu eu asta cumatru meu  :friends:  :blush:

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #3 : Martie 23, 2020, 05:44:24 a.m. »
ktota iz  vas zahodil na 2 server DS 6? tam vas jdiot bolishoi siurpriz  ))))
a na 2 server k6? ))))  etot server zabit  bugumi i problemami!!!
iza togo shto admin ne mojet zdelati norm 2 servera  na odnom servere 350 online, server gruzitsa  tp u dw dlitsa 3 sekundi , STAMINA ele ele regenitsa u vseh 4arov shto dk shto dw shto ae ).
zahodish v gorod magazin ili bank poevleaitsa toka 4erez 1-2 secundi i vsio potomushta server peregrujen a Rayness nasrati na vsio on prosta dobavit vam paru spotov , mesto dogo shtobi 2 servera zdelati i 3 tii dlea golds!  karo4e gruba gavarea JRITE SHTO PODAIUT! :good: :good: :good: :good:

Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #4 : Martie 23, 2020, 05:45:56 a.m. »
Vot GUZGANOS.
a Vot ishio odin GUZGAN    nick : Bonny
v naceale kakoita diciu zanimalsea na goldah!

https://www.youtube.com/watch?v=YlSFYzy0n90&t=



Prietene  :victory:, ceea ce face Bonny se numește Swich  :gamer1:,dar ceea ce faceți voi nu este  Swich  :wizard: ,din motiv că DL BoRaiCho  apare in 2 secunde tot in party ba chiar îndată dă move (Summon) la tot party, menționez că BoRaiCho apare în oraș cînd moare  și peste 2 secunde in locul unde a fost  :wizard: , dar tu pe Bonny nu o bați din motiv că ea este in Swich nu facea pe altcineva prost   :mail1:  Întrebarea cum poți din Atlans safe zone sa ajungi in atlans 2 in 2 secunde ??

Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #5 : Martie 23, 2020, 05:46:29 a.m. »
Salutare cetateni!!!
Vreau sa comentez primele 2 video. Daca in cazul cu AE, personal nu prea am vazut nimic, inafara ca bony umbla cu swi4i, cea ce nui normal, si as propune ca de fiecare data cind faci swich sa apari in oras,pai in video lu TORNADO chiar ca nui ceva normal, in video se vede cum DL-u cela parca a facut teleport,pentru ca asta nu poti numi alt f4, el o aparut in alta parte si inca repede s-a deplasat.
PE zi ce trece online creste, acush ajungem pragul de 400, si nu ar fi corect si cinstit ca cineva sa foloseasca chaturi sau ceva de genul dat, trebu de luat masuri drasnice ca sa fie de invatatura la toti, si intradevar sa fie banat nu doar unul, dar toti care au avut de cistigat de pe asta.

In caz contrar cum creste online, el asa si o sa scada, noi nu odata ne-am convins de acest lucru.

#staiacasa
pune ban la guzgani, si fa sa fie tot ok.

Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #6 : Martie 23, 2020, 05:56:19 a.m. »
ktota iz  vas zahodil na 2 server DS 6? tam vas jdiot bolishoi siurpriz  ))))
a na 2 server k6? ))))  etot server zabit  bugumi i problemami!!!
iza togo shto admin ne mojet zdelati norm 2 servera  na odnom servere 350 online, server gruzitsa  tp u dw dlitsa 3 sekundi , STAMINA ele ele regenitsa u vseh 4arov shto dk shto dw shto ae ).
zahodish v gorod magazin ili bank poevleaitsa toka 4erez 1-2 secundi i vsio potomushta server peregrujen a Rayness nasrati na vsio on prosta dobavit vam paru spotov , mesto dogo shtobi 2 servera zdelati i 3 tii dlea golds!  karo4e gruba gavarea JRITE SHTO PODAIUT! :good: :good: :good: :good:


 Deci prin ceea ce ai scris ne zici direct ca voi abuzați buguri si faceți porcării pe serverul dat, deci dacă nu îți convine de ce mai joci aici? Mai bine ai spune lui Rayness ce probleme ai găsit și ajutăl să le înlăture.     

P.S  оправдание это подозрение
« Ultima Modificare: Martie 23, 2020, 06:01:17 a.m. de BAROSANU »

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #7 : Martie 23, 2020, 06:00:17 a.m. »
Vot GUZGANOS.
a Vot ishio odin GUZGAN    nick : Bonny
v naceale kakoita diciu zanimalsea na goldah!

https://www.youtube.com/watch?v=YlSFYzy0n90&t=


Prietene  :victory:, ceea ce face Bonny se numește Swich  :gamer1:,dar ceea ce faceți voi nu este  Swich  :wizard: ,din motiv că DL BoRaiCho  apare in 2 secunde tot in party ba chiar îndată dă move (Summon) la tot party, menționez că BoRaiCho apare în oraș cînd moare  și peste 2 secunde in locul unde a fost  :wizard: , dar tu pe Bonny nu o bați din motiv că ea este in Swich nu facea pe altcineva prost   :mail1:  Întrebarea cum poți din Atlans safe zone sa ajungi in atlans 2 in 2 secunde ??
tu mai sus ai scris ca folosirea bugurilor si hackurilor pe server se pedepseshte cu BAN. ceea ce face Bunny se numeste folosire de bug, pentru ca pe server normal si cum era pina acuma pe serverele trecute in timp ce sunt golduri dupa switch personajul nimereste in orash, dar aici clar se vede ca el apare tot in acelash loc. vrei sa spui ca el nu se foloseste de buG? :DDD

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #8 : Martie 23, 2020, 06:05:10 a.m. »
ktota iz  vas zahodil na 2 server DS 6? tam vas jdiot bolishoi siurpriz  ))))
a na 2 server k6? ))))  etot server zabit  bugumi i problemami!!!
iza togo shto admin ne mojet zdelati norm 2 servera  na odnom servere 350 online, server gruzitsa  tp u dw dlitsa 3 sekundi , STAMINA ele ele regenitsa u vseh 4arov shto dk shto dw shto ae ).
zahodish v gorod magazin ili bank poevleaitsa toka 4erez 1-2 secundi i vsio potomushta server peregrujen a Rayness nasrati na vsio on prosta dobavit vam paru spotov , mesto dogo shtobi 2 servera zdelati i 3 tii dlea golds!  karo4e gruba gavarea JRITE SHTO PODAIUT! :good: :good: :good: :good:


 Deci prin ceea ce ai scris ne zici direct ca voi abuzați buguri si faceți porcării pe serverul dat, deci dacă nu îți convine de ce mai joci aici? Mai bine ai spune lui Rayness ce probleme ai găsit și ajutăl să le înlăture.     

P.S  оправдание это подозрение
lol  ,  poti sa citesti comentariile mele de pe pagina principala  unde eu lui iam scris de vrio citeva ori de buguri cu switch si asa mai departe si in skype am scris , crezi ca am primit ceva raspuns? el pur si simplu a trecut cu vederea mesajul meu de parca nici nu era !
pe server apar schimbari si buguri in fiecare zi , si jucatorii nici nu sunt prentimpinati, dute k6  dute ds6 si spunemi ce o sa vezi acolo )
serverul in primu rind tre sa corespunda normelor si sa elimene bugurile , dar nu sa faca restart pentru a schimba tipul de atack al mobilor in LT 3!

lasa sa verifice logurile
asteptam raspuns de la Rayness!!

Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #9 : Martie 23, 2020, 06:08:20 a.m. »
Vot GUZGANOS.
a Vot ishio odin GUZGAN    nick : Bonny
v naceale kakoita diciu zanimalsea na goldah!

https://www.youtube.com/watch?v=YlSFYzy0n90&t=




Prietene  :victory:, ceea ce face Bonny se numește Swich  :gamer1:,dar ceea ce faceți voi nu este  Swich  :wizard: ,din motiv că DL BoRaiCho  apare in 2 secunde tot in party ba chiar îndată dă move (Summon) la tot party, menționez că BoRaiCho apare în oraș cînd moare  și peste 2 secunde in locul unde a fost  :wizard: , dar tu pe Bonny nu o bați din motiv că ea este in Swich nu facea pe altcineva prost   :mail1:  Întrebarea cum poți din Atlans safe zone sa ajungi in atlans 2 in 2 secunde ??
tu mai sus ai scris ca folosirea bugurilor si hackurilor pe server se pedepseshte cu BAN. ceea ce face Bunny se numeste folosire de bug, pentru ca pe server normal si cum era pina acuma pe serverele trecute in timp ce sunt golduri dupa switch personajul nimereste in orash, dar aici clar se vede ca el apare tot in acelash loc. vrei sa spui ca el nu se foloseste de buG? :DDD


Folosește evident, dar tu acum arați ca un copil mic ce arată cu degetul la altul,răspunde de ceea ce faceți voi , eu cred că fiecare va avea de învățat lucruri și bune și rele (inclusiv BAN) Rayness,Bonny,BoRaiCho     





*

JackAss

Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #10 : Martie 23, 2020, 06:11:40 a.m. »
RAYNESS NR 0
« Ultima Modificare: Martie 23, 2020, 06:21:46 a.m. de JackAss »

Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #11 : Martie 23, 2020, 06:12:17 a.m. »
Ban la draconi
« Ultima Modificare: Martie 23, 2020, 06:19:04 a.m. de -ARCHELONE- »

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #12 : Martie 23, 2020, 06:19:02 a.m. »
Vot GUZGANOS.
a Vot ishio odin GUZGAN    nick : Bonny
v naceale kakoita diciu zanimalsea na goldah!

https://www.youtube.com/watch?v=YlSFYzy0n90&t=




Prietene  :victory:, ceea ce face Bonny se numește Swich  :gamer1:,dar ceea ce faceți voi nu este  Swich  :wizard: ,din motiv că DL BoRaiCho  apare in 2 secunde tot in party ba chiar îndată dă move (Summon) la tot party, menționez că BoRaiCho apare în oraș cînd moare  și peste 2 secunde in locul unde a fost  :wizard: , dar tu pe Bonny nu o bați din motiv că ea este in Swich nu facea pe altcineva prost   :mail1:  Întrebarea cum poți din Atlans safe zone sa ajungi in atlans 2 in 2 secunde ??
tu mai sus ai scris ca folosirea bugurilor si hackurilor pe server se pedepseshte cu BAN. ceea ce face Bunny se numeste folosire de bug, pentru ca pe server normal si cum era pina acuma pe serverele trecute in timp ce sunt golduri dupa switch personajul nimereste in orash, dar aici clar se vede ca el apare tot in acelash loc. vrei sa spui ca el nu se foloseste de buG? :DDD


Folosește evident, dar tu acum arați ca un copil mic ce arată cu degetul la altul,răspunde de ceea ce faceți voi , eu cred că fiecare va avea de învățat lucruri și bune și rele (inclusiv BAN) Rayness,Bonny,BoRaiCho     
eu nu am pentru ce raspunde , nu jok cu nimic. daca rayness are intrebari  sau prezinta loguri si imi arata ca nu am dreptate atunci ok
P.S  nu jok dupa BoraiCho

Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #13 : Martie 23, 2020, 06:19:29 a.m. »
ktota iz  vas zahodil na 2 server DS 6? tam vas jdiot bolishoi siurpriz  ))))
a na 2 server k6? ))))  etot server zabit  bugumi i problemami!!!
iza togo shto admin ne mojet zdelati norm 2 servera  na odnom servere 350 online, server gruzitsa  tp u dw dlitsa 3 sekundi , STAMINA ele ele regenitsa u vseh 4arov shto dk shto dw shto ae ).
zahodish v gorod magazin ili bank poevleaitsa toka 4erez 1-2 secundi i vsio potomushta server peregrujen a Rayness nasrati na vsio on prosta dobavit vam paru spotov , mesto dogo shtobi 2 servera zdelati i 3 tii dlea golds!  karo4e gruba gavarea JRITE SHTO PODAIUT! :good: :good: :good: :good:


 Deci prin ceea ce ai scris ne zici direct ca voi abuzați buguri si faceți porcării pe serverul dat, deci dacă nu îți convine de ce mai joci aici? Mai bine ai spune lui Rayness ce probleme ai găsit și ajutăl să le înlăture.     

P.S  оправдание это подозрение
lol  ,  poti sa citesti comentariile mele de pe pagina principala  unde eu lui iam scris de vrio citeva ori de buguri cu switch si asa mai departe si in skype am scris , crezi ca am primit ceva raspuns? el pur si simplu a trecut cu vederea mesajul meu de parca nici nu era !
pe server apar schimbari si buguri in fiecare zi , si jucatorii nici nu sunt prentimpinati, dute k6  dute ds6 si spunemi ce o sa vezi acolo )
serverul in primu rind tre sa corespunda normelor si sa elimene bugurile , dar nu sa faca restart pentru a schimba tipul de atack al mobilor in LT 3!

lasa sa verifice logurile
asteptam raspuns de la Rayness!!


Îmi pare rău dar asta nu înseamnă că trebuie să continui abuzarea, deci felicitări vați facut vouă rău și totodată altor, probabil online va scadea(-5-10 oameni(20 character)) , Nu prea aș dori să ajungem la asemenea situații dar va trebui

« Ultima Modificare: Martie 23, 2020, 06:22:30 a.m. de BAROSANU »

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: CHEAT GUZGANOS
« Răspuns #14 : Martie 23, 2020, 06:26:32 a.m. »
Ban la draconi
ARDE CURUuUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!
 bine ca ai reushit sa editez mesajul )))
ca sa nu vada restu  ce prostuts esti ...
s vede ca inca de pe serverele trecute alde Gaspacho , CocoSS  ts-au dat la bucushoare si tu nici cum nu poti sa accepti faptul ca personajele date joaca fara hack , cauti  ac in paie :D :dirol: :dirol: :dirol: :dirol: